Troonide mäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas LiveForThis » 10. Aprill 2012, 21:25

Spoiler :
Pilt

Arvata oligi (Y) (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 10. Aprill 2012, 22:07

See on küllaltki oodatud uudis, aga seda olulist osa too artikkel ei maininudki:

The third season is expected to be more-or-less based on the first half of George R.R. Martin’s A Storm of Swords — the third novel of his “Song of Ice and Fire” series of fantasy bestsellers. Long a fan favorite book of the series, Swords has several dramatic twists and confrontations. Given the book’s length (the paperback edition is 1216 pages) and action-packed content, producers plan to break up the novel into two seasons. So … save the date!

“As George and all his fans have said for a long time, there’s no way to do it in a single season, so it’s being broken into two,” said executive producer David Benioff during a recent interview with EW. “We’re still kind of figuring out exactly what goes where. We don’t want it to feel like a two-part season … From the beginning we’d always prayed we’d get to season three at least because, you know, two of our favorite scenes from the entire saga are in season three.”


Ehk siis teevadki kolmanda raamatu kaheks hooajaks. Aga mõlemaid hooaegu samas korraga välja kuulutada ei julgenud(see oleks pretsedenditu ka, aga ehk seda nad kaalusidki). Isiklikult muidugi üks ülipikk hooaeg oleks kõige lõbusam olnud, aga ju siis liiga kallis/riskantne/palju.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 30. Aprill 2012, 22:27

Kuidas siin nii vaikne on ? :D
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 01. Mai 2012, 19:28

Suht veider jah, et mingid walkingdeadid saavad siin sadu poste, aga arvatavasti fänniarmaada/internetipopulaarsuse poolest #1 sari maailmas on keset uut hooaega 3 nädalat vaikne. Eriti, kuna enamik meie aktiivseid foorumlasi seda sarja jälgivad ka. Arvatavasti lihtsalt seetõttu, et kõik osad on seni olnud lihtsalt konstantselt head, midagi persse pole keeratud ja mingit räiget mindblowni pole ka veel toimunud.

Igastahes olge mureta, järgmise osa preview annab potensiaali, et 2x6 võib tulla vägagi huvitav.

Edit: Tegelt mulle just meenus, et eilses osas
Spoiler :
mingi varjudeemon tappis ära enamvähem parimate väljavaadetega kandidaadi raudtrooni jaoks, mis võis tegelt mõne raamatut mitte lugenud inimese jaoks samuti suhteliselt üllatav asjade käik olla.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Garli » 04. Mai 2012, 10:04

Walking Dead saab ainult sellepärast palju poste, et seal on lihtsalt nii palju asju, mille kallal vinguda ja kõik kasutavad võimaluse ilusti ära. Muud midagi.
Ise jõudsin öösel Game of Thrones'iga järjele ja vaatasin ära 2x04-05 osad ning midagi halba küll öelda ei ole. Ikka sama hea ja juba pool hooaega läbi. :( Kuigi üllatav jah, et e4 lõpu ja e5 alguse kohta siin midagi räägitud pole.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Px » 04. Mai 2012, 12:09

E4 lõpp ja e5 algus olid päris huvitavad, midagi üleloomulikku oli meeldiv näha (seda poolt on siiani vähe olnud, white walkerid s01e01's ja Dany sõbrad ainult [?]). E4 oli päris jõhker, liiale siiski ei mindud.
Tundub, et hooaja teine pool tuleb tempokas ning arvatavasti nii mõnigi karakter kirjutatakse maha. Võitlusstseene võiks rohkem olla senisest, samuti mõne lahingu näitamine ei teeks paha, vähemalt 1 peaks tulema see hooaeg samas.
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Hurmet » 07. Mai 2012, 15:48

Ma imestan, et keegi midagi lahingu kohta öelnudki vist pole. 9. episoodis peaks tulema siis kogu raamatuseeria seni suurim lahing, mille pärast tõsteti teise hooaja eelarvet 15% - ehk siis on oodata ca 9 miljoni dollari eelarvega episoodi. Ilmselt kiikan tolle ära, aga kas eelnevad episoodid ka ära vaatan, seda kaalun siis, kui aeg on käes.
Hurmet
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 20. Veebruar 2012, 23:02

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 07. Mai 2012, 21:49

Väga hull osa ikka täna. Raamatust muidugi hakatakse natuke kõrvale kalduma mõne asjaga, aga usun, et see tänase osa lõpp oli hea lahendus ja riku midagi ära.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Garli » 07. Mai 2012, 21:53

Kui palju e6 lõpp raamatust erineb siis?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 07. Mai 2012, 23:20

Spoiler :
Raamatus ei röövinud keegi draakoneid ära. Rohkem ei saa ilma spoilimata öelda, aga usun, et väga palju see ei muuda, sest see röövimine jookseb lihtsalt teise storylinega kokku, mis raamatus toimus.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas 0ll » 07. Mai 2012, 23:22

Vaatasin just oma selle hooaja lemmikosa (kuuendat).
Tundub, et sellel aastal on panuseid veelgi tõstetud: samaaegselt julmem ja naljakam. Nii palju ärritavaid momente, põnevaid vestlusi ja humoorikaid tsitaate... Lemmiktegelane endiselt Tywin. Charles Dance'i poolt supertöö. Aga vähemalt tosin näitlejat on tihedalt kannul - HBO on kokku ajanud tõeliselt muljetavaldava kamba. Müstikaelemendid mind ei häiri, aga loodan, et nad ei hakka tulevikus lugu varjutama.
Kahjuks on üks liin, mis ei tööta absoluutselt. Iga kord kui tegevus itta hüppab, tunnen nagu keegi vajutaks piduri põhja. See lugu tundub nii kauge ja keskne tegelane nii mõttetu... Kujutan ette, et tulevikus saab temast üks sarja tähtsamaid elemente - loodan, et ta ei ole minu jaoks jäädavalt rikutud. Hetkel on lihtsalt nii palju teisi põnevaid naistegelasi, kellega parema meelega aega veedaksin.

Lõbus stseen kuuendast osast:
Spoiler :
Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt Pilt


Ja kui nädalavahetuse peole hoogu sisse ei saa, siis laske seda videot projektorist seinale: king of my castle
Katsetatud, töötab!
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 08. Mai 2012, 00:00

Kui natukene nuriseda, siis tegelikult see hooaeg tunduvalt rohkem raamatust kõrvale kalduma hakatud võrreldes esimesega. Pmst kõik üksmeelsest usuvad, et otse raamatust stseenid on pika puuga üle kui need kerged muudatustega. Näiteks võib tuua seda Robbi love interesti. Üks raamat varem ning millegi pärast ära asendatud täiesti uue karakteriga. Täpselt nagu Shae esimeses hooajas moonutati raamatuga võrreldes täiesti teiseks inimeseks. Milleks ? Raamatu versioonid alati paremad olnud.

Endal samuti Tywin lemmik karakter (raamatus Tyrion, Jaime, Tywin, Arya). Charles Dance on täiesti üks ühele mis ma raamatuid lugedes ette kujutasin. Maisie Williams muidugi on jätkuvalt selles tugevas lapsnäitlejate castis kõige võimsam. The Hound hakkab ka lõpuks suuremat rolli vist võtma. Seni on ta karakter üsna ära mõrvatud. Raamatus üks tähtsamaid ning huvitavamaid karaktereid ning total badass. Usun, et tänane osa oli tema fännidele maiuspala.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas hint » 08. Mai 2012, 03:47

P2ppin kirjutas:Kui natukene nuriseda, siis tegelikult see hooaeg tunduvalt rohkem raamatust kõrvale kalduma hakatud võrreldes esimesega. Pmst kõik üksmeelsest usuvad, et otse raamatust stseenid on pika puuga üle kui need kerged muudatustega. Näiteks võib tuua seda Robbi love interesti. Üks raamat varem ning millegi pärast ära asendatud täiesti uue karakteriga. Täpselt nagu Shae esimeses hooajas moonutati raamatuga võrreldes täiesti teiseks inimeseks. Milleks ? Raamatu versioonid alati paremad olnud.


Kõik ei usu seda üksmeelselt, üldsegi mitte. Pigem isegi vastupidi, kui tavalised raamatu puritistid kuskil westerose foorumites välja jätta, siis enamik filmi-ja sarjainimesi kipuvad kiitma seniseid muudatusi/kõrvalekaldeid raamatust. Mulle ei meenu kõrvalekallet so far raamatust(ja kes ei tea, siis neid tõesti ei ole olnud seni palju või need pole suured) mis poleks olnud kas hea või millele ma näeks ei filmiloogilist põhjendust/vajadust.

Peamised kõrvalekalded mis mulle meenuvad, on Shae iseloom, Robbi love interest, Arya koos Tywiniga, Ramsey hilisem sekkumine, Meera ja Jojen'i võimalik cuttimine/hilisem sekkumine, Dany extra plot ja loomulikult väga paljude väiksemate tegelaste lõikamine/mitte mainimine. Ja ma näen kõigi nende muudatuste taga otsest loogikat.

Kui neid nüüd ükshaaval mõelda, siis
Spoiler :
Shae - See hoor tehti lihtsalt "huvitavamaks"/isepäisemaks, et Tyroni lolli crushi oleks televaatajal vähekenegi kergem mõista.

Robb - See piff on uber minor karakter raamatutes ju eniveis. Nüüd ta tehti lihtsalt suuremaks ja olles sõjameedik saadi teda varem üles ehitama hakata ja meile tutvustada. Robbil on juba varem crush olemas piffi vastu, seega saab kuskil lahingus paugu kirja ja boom, asi on palju loogilsem. Alternatiiv oleks lihtsalt mingi random Jayne kestaoli ilmub lambist välja ja asi areneks televisiooni mõttes totakalt kiiresti.

Arya ja Tywin - kamoon kuidas sulle ei saa meeldida rohkem stseene between Dance ja Maisie. Need on kõik seni ju faking epicud olnud. Lisaks me saame kogu seda taustainformatsiooni Tywini isiksuse kohta, mida muidu oleks suht keeruline ekraanile tuua. Okei raamatulugejatele võib seal olla väikseid "loogikaprobleeme" teades seda suurt klassierinevust, aga kurat see on hea televisioon.

Ramsey hilisem sekkumine, Meera ja Jojen cut - Okei siin on veel vara otsustada, aga tundub, et asju on üritatud vähegi lihtsustada raamatut mitte lugenud inimeste jaoks. Osha siis vast täidab õe ja venna rolli ise(ei pea tutvustama kaht uut tegelast). Seda kuidas Winterfelli hävitamine ja Starki poegade tapmine Ramsey uue rolliga välja kukub, seda saab näha. Mu jaoks on oluline just Brani ja Rickardi osa hästi välja kukkumine(kui nad selle välja jätavad, siis ma oleksin esimest korda reaalselt pissed). Aga see Reek kuskil keldris kes lihtsalt "juhtumisi" oli Starkide suurima rivaali poeg..ma ei tea, see tundus tsipa odav plot device juba raamatus, sarjas oleks segasem/hullem. Seega ma loodan, et nad selle asemel midagi paremat välja mõtlevad. Vb olla puhtalt castingu taga ka, et tüüp alustaks S3 alguses. Me teame ju et raamat 3 on kahes hooajas, poleks seeda ime kui kena kogus raamat 2 lõppu satuks S3 algusesse. Igastahes saab näha

Dany extra plot - vajalik, kuna ta ei tee teises raamatus pea mitte kui midagi niikuinii.

Väiksemad senimaani välja jäetud tegelased - sellega peaks televaatajast ka vist aru saama. Ma olen rääkinud mitme inimesega, kes väidavad endale meeletult meeldivat see sari, ja olnud täiesti wtfhämmeldunud nähes kui sassi nad asju juba puterdavad.


Edit: Okei jah, ma unustasin vabsee ära Ros'i ja osad ta litsimaja stseenid. Need jah enamikele ei meeldi kohe üldse. Samas kuidagi oli vaja ju ka näidata S1 Theonit maskita ja hiljem hea LF mängus hoida tema kaudu. Aga okei, tegelt ma siin nõustun küll. Ros pole populaarne ja LF on sarjas seni olnud küllaltki alla mängitud võrreldes raamatutega.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas P2ppin » 08. Mai 2012, 15:58

Arya ning Tywini scened on loomulikult ülihead. Polegi teistmoodi väitnud. Samuti see
Spoiler :
lohede röövimine
on vajalik, annab nagu rohkem mõtet sellele, mis seal House of Undyingus toimuma hakkab. Nagu ütlesin, siis kui natukene nuriseda, siis ainsad muudatused, mis minu jaoks meh olnud on see uus Robbi tsikk, Shae ning The Houndi & Sansa storyline praeguseni pmst olematu. Ükski neist asjadest ei sega karvavõrdki vaatamist, sest kõik muu on ülihea. Parim raamat ning üks parimaid seriaale ever :). Eks see niiöelda minu nurisemine oli rohkem selle pärast, et loodan, et see raamatust üha rohkem kõrvale kaldumine ei muutuks trendiks tulevastel hooaegadel. Liiga palju muutusi ei ole kunagi minu jaoks hea, aga mingid on täiesti õigustatud ning ehk ka vajalikud.

Kuhu muidu Jon Umber kadunud ? Taas nagu otse raamatust näitleja oli tema rolli võetud. Loodan, et näitleja alt pole hüpanud.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas KiiZ » 16. Mai 2012, 14:45

Lasin viimastest postitustest kiirelt üle, pole raamatutega kursis ja vist ei hakka neid lugema ka, muidu pole seriaal nii põnev.
Igatahes teise hooajaga on GoT mu lemmiksarjaks muutunud, nii palju huvitavaid karaktereid ja ülimalt läbimõeldud ja detailne maailm. On location filmimine on ka suur pluss (vaatasin eile Spartacuse esimest osa ja green screen riivas silma). Kahju, et ainult 3 osa jäänud :( Üheksas osa tõotab ülihea tulla, saab lõpuks lahingut ka näha.

FUUUUCK EPIC KRAAM RSK
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist