Troonide mäng

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Rasmus » 28. August 2017, 20:21

Imo on see sari kasvanud niivõrd hiiglaslikesse mõõtmetesse, et selle kohta midagi tarka öelda on praktiliselt võimatu. Isegi kui mõistus vaikselt sosistab, et "ou, tegevused liiguvad ju absurdselt kiiresti ja loogikale on pidurit pandud", peksab süda võimsalt üle, karjub "draakonid, white walkerid, lõpuks üks primaarne tegevusliin, fan service" ja ma olen jõuetu neid karjeid vaigistama. Ma olen lihtne mees - kui mulle meeldib, mida ma näen, ei peatu ma pikemaks mõtlemiseks, et nähtut laiali lammutada ja üleliigse mõttetööga õõnestada. "Troonide mäng" on telemaastikul midagi ainulaadset ja see jääb, vähemalt mõneks ajaks, sarjategemise ületamatuks verstapostiks. Midagi nii suurt, midagi nii ülemaailmset, midagi nii võimast pole väikestele ekraanidele varem toodud. 7x07 oli eepiline, nagu ka kogu lõppenud hooaeg.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Forzelius » 28. August 2017, 21:21

Rasmus kirjutas:Imo on see sari kasvanud niivõrd hiiglaslikesse mõõtmetesse, et selle kohta midagi tarka öelda on praktiliselt võimatu. Isegi kui mõistus vaikselt sosistab, et "ou, tegevused liiguvad ju absurdselt kiiresti ja loogikale on pidurit pandud", peksab süda võimsalt üle, karjub "draakonid, white walkerid, lõpuks üks primaarne tegevusliin, fan service" ja ma olen jõuetu neid karjeid vaigistama. Ma olen lihtne mees - kui mulle meeldib, mida ma näen, ei peatu ma pikemaks mõtlemiseks, et nähtut laiali lammutada ja üleliigse mõttetööga õõnestada. "Troonide mäng" on telemaastikul midagi ainulaadset ja see jääb, vähemalt mõneks ajaks, sarjategemise ületamatuks verstapostiks. Midagi nii suurt, midagi nii ülemaailmset, midagi nii võimast pole väikestele ekraanidele varem toodud. 7x07 oli eepiline, nagu ka kogu lõppenud hooaeg.


No ma päris nii kaugele ei läheks. Ülejäänud jutu ja Leveli kommentaariga suht nõustun
Spoiler :
Kõik toredad on elus veel, imelik. Olin imelik, et Bronn, Tormund, Jaime vms saavad selle hooaja-viimase paari osa jooksul kuidagi oma lõpu.
Süda jättis selle Ser Gregori momendiga küll paar lööki vahele eriti peale ta kurva pilku. Kartsin, et Gregor raiub kohe pooleks ta. HUH.
Lõpumoment ja tear down the wall oli ka cool, aga väga ettenäha. Ainuke asi, mis terve osa jooksul polnud ettenäha, oli see, et Tyrion Cersei kuidagi ümber veenab ja nagu hilisem stseen näitas, siis ta seda tegelikult ei teinudki.

Üldiselt olen aga 100% team Rassu sellise anti-üleanalüüsimise paadis. Inceptioniga kohtasin ka palju säärast. Kui asi meeldib, siis naudi ffs. Ja ma nautisin seda hooaeg nagu losti sõber. Was good, eks siis paari aasta pärast uuesti, vast läheb revaatamisele enne seda.

Also, TIL "Anyone else think it was fishy that Bronn left with Podrick? Well it wasn't. The actor who plays Bronn used to date the actress who plays Cersei and they aren't allowed to be on set together." Google kinnitab ka 2014. artikli põhjal http://www.telegraph.co.uk/culture/tvan ... terms.html
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Troonide mäng

PostitusPostitas Rasmus » 31. August 2023, 09:46

Vaatasin üle aastate uuesti ja niimoodi kuu ajaga bingedes on 8. hooaeg isegi suurem solvang kui toona.
Spoiler :
Pean Jon Snow elluäratamist 6ndas endiselt odavaks võtteks, mida oleks saanud heastada ainult tema suremisega "Battle of the Bastardsis", aga mingil põhjusel pääses ta puhtalt nii Müüri taga jääkülma vette vajumisest, üksipäini kümnete (kui mitte sadade) surnutega võitlemisest kui ka kuninganna tapmisest. Plot armor (mitte ainult Jonil) läks hilistes hooaegades ikka eriti tihkeks ja see vist käibki kõige rohkem pinda, et sarjas, kus kunagi oli KÕIK kaalul, ei lugenud ühel hetkel enam miski.
Eriti valusaks teeb selle fakt, et kõik jäi showrunnerite ülbuse ja laiskuse taha, mitte et raha oleks otsa saanud vms. Loodan, et tulev "Snow" sari selle vähemalt mingil kujul heastab.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron