Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 11. Juuni 2014, 08:56

God no!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 12. Juuni 2014, 10:07

Viimane aeg vist vaatamine pooleli jätta. Ühest küljest tahaks teada, kuidas lugu edasi läheb, aga selline aeglane jobistamine ei lähe üldse peale.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas ruut » 12. Juuni 2014, 13:49

Lugege koomiksit, tunduvalt parem kraam.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 21. Juuni 2014, 18:43

Ma mõtlen, et kui nad nii suure kuradi populaarsuse on saavutanud, siis miks ei ole kvaliteedi kasvu, kasvõi näiteks visuaalse poole pealt, kas AMC ei loo siis neile eeldusi vms. Game of thrones näiteks on pildikvaliteedi(ja stseenide ülesehituse) poolest arenenud hooaegade vältel tohutult, Walking Dead on jäänud samasuguseks keskmiseks ameerika telesarja kvaliteediks.
WD puhul ausalt öelda mul pole kunagi vahet olnd kas vaatan bluray pilti või suvalist keskmist formaati, sümboolne pilditeravuse erinevus ainult
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Wisegirl » 01. Juuli 2014, 17:03

Kui hooaeg ilusti 3 päevaga ära vaadata, siis on edasiliikumine talutaval kiirusel.

Meenutab natuke Prison Breaki, mille vaatamise ka pooleli jätsin, kuna episoodid venisid edasi nagu pigi.

Aga need tüdrukud... Vaene Mica. Need episoodid olid ühed õudsemad ja huvitavamad. Carolist on üks kõva mutt saanud.
Lapsed ju hüsteeritsevadki nii nagu Lizzie näitas, igatahes nende näitlemine küll kehv polnud (või noh, kui paljud teist on näinud hulle lapsi?)

Anyhoo, Nüüd on jälle hunnik küsimusi ja järgmist hooaega kavas ikka vaadata.
Terminus on kahtlane koht.
Spoiler :
Viimases episoodid, kus Rick ja co põgenesid, või siis tegelikult neid niiöelda juhiti kui rotte labürindis, siis vahepeal oli kuulda ka appikarjeid. Ju oli teisigi inimesi nendes suurtes konteinerites kinni. Kahtlane.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 13. Oktoober 2014, 17:32

5x01

Ikka väga mõnusalt kiiresti tehti Terminusega 1-0. Lubadus, et viies hooaeg tuleb enneolematult brutaalne, ei olnudki seekord asjata - päris korralikult valati nii elavate kui ka surnute verd. Carol oli väga badass ja tema taasliitumine grupiga tõi südamlikkusega pisaragi silma. Hea algus.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 14. Oktoober 2014, 13:38

Algus on tõesti hea. Aga karta on, et juba järgmises episoodis suundutakse taaskord huinamuinamaale. :x
Aga jah, sellist põnevat sündmuste ja tegelaste arengut polegi TWD viimased hooajad üldse suutnud pakkuda ja isegi kui on, siis on needki ainult kaks episoodi hooaja kohta.

Rick on ka kuidagi rahulikum, mõistlikum.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 14. Oktoober 2014, 17:35

Haa, uus osa tekitas kohe selle olen-taas-walking-deadi-maailmas tunde, aga see ei ole sugugi hea tunne.. meenusid kõik need uimerdamised, tuhmiks filtreeritud värvid, pori ja muidugi zombid, kes teevad ägisedes "ärrrr", üritavad kedagi hammustada ja saavad siis noa pähe. Zz.
Aga hooaja stardiepisoodi tegemiseks oli selgelt veidi rohkem kulutatud, samuti ka pööratud tähelepanu sellistele asjadele nagu heli jms, nii et tundus kuidagi terviklik ja sisukas. Häiris selle liialdatud julmus (just inimeste vastu ehk) ning videomängulikkus -- nii piiratud intellektiga seriaal võiks olla brutaalsuse osas veidi tasakaalukam siiski.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 15. Oktoober 2014, 02:59

Tõsi, ütlesin küll pärast neljanda hooaja finaali vaatamist, et jätan asja sinnapaika. Ometi kui esmaspäeva hommikul jõudsid mu kõrvu kuuldused viienda hooaja episoodi ilmumisest ja nagunii polnud midagi targemat teha, kaesin üle. Polnud paha episood, kohe üldsegi mitte, aga hooaegade algused ja finaalid kipuvad sellised olema.
Spoiler :
Carolist sai viienda hooaja esimese episoodiga ilmselt kõige badassim tegelane Daryl'i kõrval. Kui palju kõvasid eks-emmesid te teate, kes lõikab zombi tükkideks ning katab ennast zombi soolikatega (mida pole esimesest hooajast saadik näinud, muide!), teeb soolona 1-0 kõvasti kindlustatud Terminusele nagu mingi Rambo, ning kaudselt piinas ühte naist surnuks teda jalga tulistades ning zombisid samasse ruumi lastes?
See selleks, Caroli taasühinemine grupiga oli tõesti südantsoojendav stseen.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 18. Oktoober 2014, 12:50

Kõik oli lahe, aga no ei saand naeru jätta,
Spoiler :
kui Carol mingi odava raketiga ülitäpselt lennutrajektoori puusalt välja arvestas, kui seda tünni õhku lasi :D No ja siis veel need Terminuse sõdalased, kes automaatidest maha tulistasid(praegu ei saa screenshotti teha, aga selles stseenis, kus Rick mingi auto taga ootas ligi hiilimise võimalust kui bande automaatidega möödus. Ühel hakkas automaat tulistama juba enne kui relvatoru oli üles tõstetud :irw: Misjaoks seda põrandat tulistada. Mumeelest oli osadel teistel ka toru allapoole kaldu
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 20. Oktoober 2014, 14:27

Kannibalismi teema on mu jaoks ootamatu ja kuidagi küsitav, aga muidu väärt osa. Põnev. (Y) See Abraham on päris cool.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 20. Oktoober 2014, 15:13

5x02
Spoiler :
Ma olin kindel, et Bob oli nakatunud ja läks õue surema. Nah ta niisama sinna töinama läks?


btw, kas FOXi pealt näitas 5x01 post-credits stseeni ka?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 25. Oktoober 2014, 14:54

Level kirjutas:5x02
Spoiler :
Ma olin kindel, et Bob oli nakatunud ja läks õue surema. Nah ta niisama sinna töinama läks?


btw, kas FOXi pealt näitas 5x01 post-credits stseeni ka?


Näitas küll. Meil Foxis on kõik hästi ja koos subtiitritega.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas KiiZ » 02. November 2014, 17:28

ruut kirjutas:Lugege koomiksit, tunduvalt parem kraam.


Kuni 127. väljaandeni olen lugenud ja enam ei viitsi. Kirkman ei oska üldse dialoogi kirjutada ja lugu on üldse suht igavaks läinud.

Sari on mu arust parem. Suurim viga on see, et huvitavaid tegelasi napib, aga neid saab alati juurde tekitada. Shane'i lahkumisest on siiani kahju.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 02. November 2014, 18:17

Nii imelik kui see ka poleks - just nimelt minu enda jaoks muidugi -, aga praegune hooaeg on senise nähtu põhjal vist mu lemmik pärast esimest hooaega. Miks? Nu ma ei tea, KOGU AEG toimub liikumine, KOGU AEG tegelased arenevad ja KOGU AEG on konflikte, nii sisemisi kui ka väliseid, mis ei seisne ainult seismises või istumises ning oma tunnetest rääkimises.

Ma olen üllatunud, et TWD on justkui päris heaks muutunud. Kas tõesti stsenaristid, produtsendid ja stuudio võttis aru pähe ja käisid lisaks omaenda fännilehekülgede ka kuskil mujal vastukaja lugemas ja said aru, et nende senised hooajad on järjest mannetumaks läinud? Vb, vb tõesti.

+ Rick on nii badass, et ta on taas mulle meeldima hakanud. Enne oli ta ikka suht tüütu sell.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron