Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 02. November 2014, 19:33

Kolmas hooaeg on endiselt mu lemmik, aga viies on tõepoolest siiani väga kõrgel tasemel olnud. Muidugi on veel vara midagi lõplikku öelda, kuna "TWD" kvaliteet on alati küllaltki kõikuv olnud ja hooaja teine pool võib järjekordselt täiesti alla arvestust olla.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas ruut » 03. November 2014, 01:27

KiiZ kirjutas:
ruut kirjutas:Lugege koomiksit, tunduvalt parem kraam.


Kuni 127. väljaandeni olen lugenud ja enam ei viitsi. Kirkman ei oska üldse dialoogi kirjutada ja lugu on üldse suht igavaks läinud.

Sari on mu arust parem. Suurim viga on see, et huvitavaid tegelasi napib, aga neid saab alati juurde tekitada. Shane'i lahkumisest on siiani kahju.

Kui stooriliinid külg-külje kõrvale panna, siis sari ei suuda küll küünalt hoida. Eriti just teine hooaeg ja see meeliülendav farmisaaga. (N)

Nii kaugele isiklikult lugenud ei ole, seega ei oska veel kommenteerida.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Jolt » 03. November 2014, 11:04

Mind on alati hämmastanud, kuivõrd paljud inimesed vaatavad seda sarja nagu mingit kohustuslikku kodust ülesannet. Hate-watchimise oreool tekkis TWD'i ümber juba esimesel hooajal. Mis on kuidagi rõhutatult imelik. Neid sarju, mis a'la peale 3. hooaega ei suuda enam usutavalt pinget hoida ja murduvad ebaloogiliste sisuliinide surve all on küllaga. Kui esimeste tugevate hooaegadega lapitakse alla tugev vundament saan igati aru, kuidas teatud vastumeelsusega võideldes püsib tahtmine lõpuni pingutada. Kokkuvõttes tahaks ju teada, kuidas lugu sümpaatseks saanud tegelaste jaoks lõppeb.

Sarja ma vaadanud ei ole. Küll aga ostsid mitmelt poolt kuuldud kiidusõnade mõjul kõvakaanelised raamatud, 1-4. Peale kolmandat andsin alla.
Mul tuleb alati nukker meel peale, kui TWD'i oma riiulil näen. Tean kindlalt, et ei jätka selle sarja lugemist ja nende raamatute hulk ei täiene. Ausalt öeldes oleksin nõus need ära kinkima.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 03. November 2014, 13:00

Kui sa seda juba teinud ei ole, siis proovi TWD mängu kaks hooaega läbi mängida. Tegu on niivõrd kvaliteetse materjaliga, et TWD sari on selle kõrval täiesti mõttetu kökats. Koomikseid ise pole lugenud, aga see mäng on küll tõeliselt kvaliteetne näide, kuidas kirjutada vägevat lugu, paeluvaid tegelasi ja luua tõsiselt ergutav mänguelamus.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas KiiZ » 03. November 2014, 13:43

Scott Gimple'iga puldis on kerkinud uus probleem selle sarjaga. Tüüp ei oska sisuliine siduda. Lootsin, et viiendaks hooajaks ta natuke muudab oma lähenemist, aga ei. Terve episood Bethi peale ehitada on ikka väga mannetu. Järgmine nädal näeme ainult
Spoiler :
Abrahami gruppi (vähe põnevam)
See ei ole probleem, kui terve saaga läbi binge-watchida, aga nädalas ühe episoodi kaupa vaadates viskab kohati kopa ette.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 01. Detsember 2014, 22:38

Walking Deadi facebook lehte ma edaspidi enam ei jälgi. Kuradi mongolid postitasid hommikul vara juba räige spoileri üles, kes viimases osas enda otsa leiab, arvestamata sellega et on ka teistes ajatsoonides inimesi, kes pole veel episoodi näind :x . Tahtsin uskuda, et tegu on lolli naljaga, aga tõepoolest üks mulle sümpaatseks saand tegelane lasti väga lollisti maha.

Mul läks täna igastahes närv mustaks, mingi näruse seriaali peale. (N)
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 01. Detsember 2014, 23:47

Six-Fo kirjutas:Mul läks täna igastahes närv mustaks, mingi näruse seriaali peale. (N)

Vähemalt seekord suudeti millegagi üllatada ka. Kuidagi ju peab põnevust üleval hoidma ka, järgmises hooaja pooles tuleb ilmselt palju nuttu ja halamist.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 02. Detsember 2014, 01:02

Zinera kirjutas:
Six-Fo kirjutas:Mul läks täna igastahes närv mustaks, mingi näruse seriaali peale. (N)

Vähemalt seekord suudeti millegagi üllatada ka. Kuidagi ju peab põnevust üleval hoidma ka, järgmises hooaja pooles tuleb ilmselt palju nuttu ja halamist.

Tõesti. Sellega seoses võiks mingi ajahüpe toimuda.
Muidu eelmiste saisoonidega võrreldes on see pool-hooaeg stabiilselt OKEI olnud.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Detsember 2014, 01:45

Suht nõrk SHOCKING TWIST!, nagu nad kõik netis kuulutasid. Et jah, nad tegid seda põnevuse hoidmiseks vms. Ega siin muud väga ei olegi. See ei liigutanud minus mitte isegi mitte ühtegi emotsiooniraasukest.

Nägin hooaja teise poole trailerit, tundub, et nad leiavad uue koha, kus sitsima hakata. Vähemalt Michonne seal jahus sellise koha vajadusest.

Aga jah, mu lemmikhooaeg senimaani, TWD kontekstis siis (Y)


Ainüksi juba videomängu The Last of Us vaatamine, mitte mängimine on 100% kõrgema kvaliteediga aja sisustamine kui TWD.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 02. Detsember 2014, 01:55

Mul hakkas näitlejast kahju.

Spoiler :
http://tvline.com/2014/11/30/the-walking-dead-beth-dies-season-5-midseason-finale-emily-kinney-interview/
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 02. Detsember 2014, 21:26

Six-Fo kirjutas:Walking Deadi facebook lehte ma edaspidi enam ei jälgi. Kuradi mongolid postitasid hommikul vara juba räige spoileri üles, kes viimases osas enda otsa leiab, arvestamata sellega et on ka teistes ajatsoonides inimesi, kes pole veel episoodi näind :x . Tahtsin uskuda, et tegu on lolli naljaga, aga tõepoolest üks mulle sümpaatseks saand tegelane lasti väga lollisti maha.

Mul läks täna igastahes närv mustaks, mingi näruse seriaali peale. (N)

Sattusin täpselt sama jama otsa. Täiesti haige, et "TWD" ametlik infokanal nii mõtlematult sellist teavet levitab. Õnneks episoodi vaadates see mind väga ei seganud, kuna
Spoiler :
Bethi surm
mõjus emotsionaalselt mulle ikkagi päris tugevalt. Lihtsalt väärtuslik üllatusmoment jäi olemata. :?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LynxHunter789 » 03. Detsember 2014, 16:59

Millal hooaja teine pool algab?
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 03. Detsember 2014, 17:24

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 03. Detsember 2014, 18:34

Tugev esimene pool 5ndale hooajale. Spoilerit õnneks ei saanud, sest ei laigi seda mediocre sarja fb's.
Siiski, olenemata spoilerist
Spoiler :
on tegemist päris mõjuva stseeniga. Niimoodi lootust tekitada...brr.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Spellbound » 04. Detsember 2014, 00:18

Spoiler :
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist