Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LynxHunter789 » 18. Märts 2014, 21:22

Rassu kirjutas:
Soprano kirjutas:need tüdrukutest näitlejad olid ikka mega halvad.

Väikeste laste kohta ikka võrdlemisi andekad.

Ei ole küll näitlemist õppinud, aga minu arvates said nad ka enda rollidega küllaltki hästi hakkama. Eriti Lizzie, kes oma käitumisega mind närvi suutsi ajada :D
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 25. Märts 2014, 20:06

Ei hakka pikemalt värsket episoodi kommenteerima, suht igav heietamine oli.

Küll aga on palju spekulatsioone järgmise osa üle
Spoiler :
ja seda praegust episoodi nimetatakse kui vaikus enne tormi(happy ending et klenn ja mägi said kokku, rikk&karl&mitsonn saavad hästi läbi, Teril paistab et hakkab oma uue tsiklimeeste grupiga harjuma. Ühesõnaga kõik oleks nagu parimas korras ja seda kõike oleks hea season finale-s pea peale pöörata.
Ühes olen kindel et see raudteejaam pole see mis ta tundub et on, paistab et ongi selline koht kus eesmärgiliselt meelitatakse pahaimamatuid rändajaid kohale kellega siis kurat teab mis asju teha, rituaale vms. Kuradi imelik koht see igastahes on.

Ja just moment tagasi jõudsin järeldusele et Daryli uued sõbrad on ju needsamad kelle eest Rick mõni episood tagasi kõrvale hiilis :shokeeritud: Tea kas tekib sellest kah mingit vastasseisu
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 25. Märts 2014, 20:21

4x15
Six-Fo kirjutas:
Spoiler :
Ja just moment tagasi jõudsin järeldusele et Daryli uued sõbrad on ju needsamad kelle eest Rick mõni episood tagasi kõrvale hiilis :shokeeritud: Tea kas tekib sellest kah mingit vastasseisu

Kindel, et on samad? Mõtlesin ise ka seda sama, aga ühtegi nägu vist Ricki episoodis ei näidatud, nii et ei tea kindlalt.

Mulle meeldis 4x15 küll, põhiliselt sellepärast, et kõik lõpuks n-ö korda sai ehk siis grupp peaks finales taas täies koosseisus olema. See on üsna loomulik, et järgmises episoodis toimub mingi suurem verevalamine, sest Terminus ei saa lihtsalt olla see, millena ta paistab. Woodsburyt näidati samuti algul imedemaana, aga ilmselgelt lõhutakse see illusioon kohe ka ära.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 25. Märts 2014, 20:27

Rassu kirjutas:4x15
Six-Fo kirjutas:
Spoiler :
Ja just moment tagasi jõudsin järeldusele et Daryli uued sõbrad on ju needsamad kelle eest Rick mõni episood tagasi kõrvale hiilis :shokeeritud: Tea kas tekib sellest kah mingit vastasseisu

Kindel, et on samad? Mõtlesin ise ka seda sama, aga ühtegi nägu vist Ricki episoodis ei näidatud, nii et ei tea kindlalt.

Mulle meeldis 4x15 küll, põhiliselt sellepärast, et kõik lõpuks n-ö korda sai ehk siis grupp peaks finales taas täies koosseisus olema. See on üsna loomulik, et järgmises episoodis toimub mingi suurem verevalamine, sest Terminus ei saa lihtsalt olla see, millena ta paistab. Woodsburyt näidati samuti algul imedemaana, aga ilmselgelt lõhutakse see illusioon kohe ka ära.

Ma tundsin selle kamba liidri juba siis ära. Mainisin IRCus ka, et suht tuntud telenägu, kindlasti tuleb veel tagasi.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 25. Märts 2014, 21:30

Kontrollisin järgi,
Spoiler :
samad jah.
Pilt


Ja praegu kahte osa korda mööda vaadates tekkis mul kahtlusi, kuna see latiino paistab elus olema kelle Daryli "parim sõber"(kes pooliku jänese pärast kakelda tahtis) ära kägistas voodikoha pärast. Et järelikult päris surnuks ei kägistanud ja Rick'i nägu on selgelt veel tüübil meeles.
Googeldasin veits ja vastab tõele
http://www.wetpaint.com/walking-dead/ar ... ixons-rick
Ma ise ei pand tähelegi viimases osas kui Joe rääkis Darylile kuidas see keegi salapärane(rick) ühe kambajõmmi ära tappis ja nad nüüd teda otsivad
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LynxHunter789 » 27. Märts 2014, 18:46

Ma esialgu seda motomeeste juhti küll näo järgi ära ei tundnud. Ma mõistsin seda alles siis, kui nad rääkima hakkasid, kuidas üks tüüp oli nende sõbra ära kägistanud. Ja see Terminus-e värk tundu ka kahtlane. Tuli ju internetti alles ka poster, mis millelegi suuremale viitab
Spoiler :
Pilt ja Pilt

Ma ise arvan, et seal mingid kannibalid äkki tegutsevad.
Spoiler :
Keegi ütles, et sellel naisel, kes neile seal Terminuses vastu tuli, oli Bethi kampsun seljas. Eks me näe siis. Aga see oli küll imelik, et mingit kaitset seal Terminuse ümber ei olnud. Ma mõtlen valvureid või mingisuguseid masinaid.

Ei jõua ära oodata seda finaali.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Märts 2014, 20:52

Jep, mul oli ka esimene mõte, et need Terminuse tüübid on kannibalid. Mis asja see tädi seal niisama konutas? Uksed kõik pilla palla. Arvan, et lolliks läinud. Tükeldab seal lapsi or smth.

Viimased kolm episoodi on täitsa okeid olnud, kuigi TWD-like lollusi on ikka palju. Nagu näiteks see Glenni uus sõbranna ja tema lambine "oi, mu haige jalg jääb kivi taha kinni". See oleks olnud palju pingelisem, kui see poleks nii loll olnud.

Also, Romero Day of the Dead`st tuntud zombi tegi cameo seal tunnelis (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 31. Märts 2014, 11:41

Heh, ootasin finale'st natuke rohkemat(st. et näidatakse rohkem seda Terminust, aga tehti ainult vihjeid) aga igastahes paistab olema selline koht nagu ma aimasin
Spoiler :
Mingeid haigeid eksperimente seal vist korraldatakse oma ohvrite peal. Eriti huvitav tundus see hoonete vaheline koht kustkaudu nad põgeneda üritasid. Mingi ilge sõda on sealt läbi käind, kuuliauke ja põlend autosi täis, plus veel inimjäänused mingis aias. Küllap mingeid ellujäämismänge/eksperimente vist korraldatakse seal, umbes-stiilis nagu Hunger Games, kellegi meelelahutuseks või eksperimenteerimiseks.
Lõpp oli lahe kuidas Rick lubas uuel hooajal jälle bad assiks hakata :D

Hershelit oli flashbackina üle pika aja tore näha.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LynxHunter789 » 01. Aprill 2014, 00:32

Millal uus hooaeg algab? Ja selle hooaja finaal jäi natukene nõrgaks, aga pole hullu.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 01. Aprill 2014, 00:38

LynxHunter789 kirjutas:Millal uus hooaeg algab?

Septembris-oktoobris arvatavasti.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas hint » 01. Aprill 2014, 17:15

Hah päris segaselt korraldatud hooaeg. Esimesed 8 osa oli eelmise hooaja wrap up, see mid-season finale oleks pidanud 22 episoodilise formaadi puhul eelmise hooaja finale olema. Ja tagumised 8 osa on puhtalt tuleva hooaja sissejuhatus, mis lõppes mingi tüüpilise mid-season break cliffhangeriga.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 02. Aprill 2014, 12:07

Väga meh finaal. Terminus my ass. Lazy writing as its best (N)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 03. Aprill 2014, 00:47

Ülikiirelt avasin teema ja panin kähku "uus vastus" vms nupu juurde
Eniveis, 4x14 oli vist see Carol ja Tyreese-centric. Man, nii head draamat teeb TWD suht harva ikka, läks väga korda too osa. Hooaja teine pool on üleüldse suht ok olnud, kuigi ebausutav. Anoh, TWD gonna TWD. Midagi ikka on selles zombie-apocalypse temaatika juures, et vaatad isegi siis, kui tegemine eriti andekas pole.
Finaal ootab vaatamist veel.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 07. Aprill 2014, 02:13

Level kirjutas:Ma tundsin selle kamba liidri juba siis ära. Mainisin IRCus ka, et suht tuntud telenägu, kindlasti tuleb veel tagasi.


+1

also, sellele ka plus 1, kes arvas, et
Spoiler :
Terminuses mingid eksperimendid on. pakun sama, aga mingi eesmärk peav ka nendel kolmel sõduril-teadlasel olema.


imelikult üles ehitatud hooaeg jah, täiesti yin-yang sisud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuni 2014, 03:35

"I happen to love working from source material, specifically because we have a pretty good idea of what Season 10 is gonna be," said Alpert, when questioned about what it's like to work from a pre-existing product. "We know where Season 11 and 12... we have benchmarks and milestones for those seasons if we're lucky enough to get there."

http://www.dreadcentral.com/news/76502/ ... 12-seasons

Hullud :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist