Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 24. Veebruar 2014, 18:35

Täna juhtus vist esimest korda nelja hooaja jooksul, et osa lõppedes olin kurb, sest oleks tahtnud kohe edasi näha. Uued tegelased on coolid ja lõpuks ometi tundub, et midagi hakkab muutuma. Washingtoni minemise idee tundub toredana, mõtlesingi, et võiks vahelduseks kuskile linna jõuda tegevus.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 25. Veebruar 2014, 01:40

Selles mõttes uus tegelane Abraham on mulle sümpaatne, ...
Spoiler :
...et ta meenutab rängalt mulle ühte mu sugulast: punakad juuksed, turske kehaehitusega, väga sarnased näojooned ja räige militarist :D . Jään oma "onule" siis põialt hoidma järgmistes episoodides :D
Tundub tegelt päris sõbralik isiksus ka olema, ei tea kuidas ta vastasel juhul Eugene sugust lolli ennasttäis nohikut välja oleks kannatanud kogu selle aja kui nad koos on rännanud.

Aga noh et natuke vingumist ka saaks siis selline pisiasi et kuidas ükski kaabakas ei kuulnud seda Ricki ja fat-Joe madistamist WC's. Selline laamendamine käis et pool maja peaks värisema ja seda eriti alumisel korrusel.

Uute tegelaste trio naistegelasele pöörati samas maru vähe tähelepanu. Eks ole näha kas ta omab tähtsat rolli või on ta lihtsalt lihtne elussööt kes varsti nahka pannakse
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 25. Veebruar 2014, 04:46

Njh, polnud viga, meeldis see "Wrong Turn'ist" kopeeritud :x voodi all peidus olemine ja Carl/Michonne olid sümpaatsed.
Suht arusaadav, et kui seriaal oleks kuidagi suutnud selle kuus-episoodi-hooajas formaadi juurde jääda, oleks see oluliselt nauditavam. Igas hooajas ongi umbes kuus tugevat substantial osa.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Veebruar 2014, 10:53

Polnud viga jah. Kõik oli kuidagi väga okei. Üle pika aja oli tunda isegi teravat pinget. Ja zombied mõjusid taas ohtlikuna.

Häiris aga see, et miks seda täiesti mõttetut cosplayer latiino tšikki vaja on? Et nooremat publikut meelitada? No jah, arusaadav, aga ma arvasin, et need ajad on möödas. Nad ju püüavad ikka olla kõrgemal kui tavaline campy b-film. Eriti pärast Michonne`i tulekut on asjad kuidagi realismi taotluse suunas liikunud. Ju siis mitte.


Hea osa. TWD kvaliteedis suhtes ofc.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 25. Veebruar 2014, 20:09

Väidetavalt koomuskis täitis see latiinopiff üsna silmapaistvat ja olulist rolli nende trios. Küllap alguse asi ja keskenduti kahele veel tähtsamale.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 25. Veebruar 2014, 23:57

Heh, see tšikk pani tõesti turtsuma, mõtlesin endamisi, et kas kuskil on mulle märkamatuks jäänud tort, millest ta välja kargas...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Veebruar 2014, 00:26

Pluss need üdini siledad ja puhtad sääred. Tal oli vist koos sõdurivennaga palju vaba aega selles suures masinas, et enese hügieeni ja ilu korras hoidmisega kurja vaeva näha.

Aga noh, ma ei tea, kas siis tõesti on mõtekas pidevalt hammustada armastavate zombide keskel tõmmata ringi lühikestes pükstes? :pööritus:

Ma täitsa usun, et tal on koomiksis hea roll ja puha. Peaksin selle sarja vahtimise asemel ikka koomiksit lugema.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 26. Veebruar 2014, 16:29

LiveForThis kirjutas:Aga noh, ma ei tea, kas siis tõesti on mõtekas pidevalt hammustada armastavate zombide keskel tõmmata ringi lühikestes pükstes? :pööritus:

Osa tüdrukuid on seal alati tank toppides ringi liikunud, Maggie vahepeal üldse ilma riieteta, vaevalt püksisääred kedagi hammustustest päästnud on. Iseenesest õige tähelepanek muidugi, aga tegelaste eristamiseks on nende erinevad (riietumis)stiilid ilmselt vajalikud ja lühikeste pükstega tüdrukute vastu on natuke rumal protesteerida.

Sarjategijatele soovitaksin zombidega midagi ette võtta, sest ohutunne on põhimõtteliselt kadunud. Aeg-ajalt ikka saab keegi hammustada, aga need on ise ka idioodid (loe: arendamata kõrvaltegelased) olnud. Nii et tehke näiteks Snyderit ja pange zombid jooksma.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 26. Veebruar 2014, 19:37

Rassu kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Aga noh, ma ei tea, kas siis tõesti on mõtekas pidevalt hammustada armastavate zombide keskel tõmmata ringi lühikestes pükstes? :pööritus:

Osa tüdrukuid on seal alati tank toppides ringi liikunud, Maggie vahepeal üldse ilma riieteta, vaevalt püksisääred kedagi hammustustest päästnud on. Iseenesest õige tähelepanek muidugi, aga tegelaste eristamiseks on nende erinevad (riietumis)stiilid ilmselt vajalikud ja lühikeste pükstega tüdrukute vastu on natuke rumal protesteerida.


Pakuks, et seal on lihtsalt palav.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 26. Veebruar 2014, 21:27

Vaadates jah mismoodi nad seal kõik iga osa hommikust õhtuni higistavad siis ega need lõunaosariigid väga jaheda kliimaga pole suvisel ajal.
Zombied on siiamaani igasugusest riidest neil seal läbi hammustanud nii mis käriseb niiet strateegilises mõttes pigem natuke kergem riie kiiremateks manöövriteks ja selgema mõistuse jaoks(katsu suvel 30 kraadiga paksus vammusas trimmerdada näideks, oled nii seevald varsti et).
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2014, 00:54

tra kui ma zombie apokalüpsises ringi möllaksin, siis ma muud ei kannaks kui seda spetsmärulipollari vormi ja ohtralt terariistu ala Michonne. Palavuse kannataksin ära, sest noh ma usun, et suht nürivõitu inimhambad mu reit järamas oleks nagu problemaatilisem kui kerge kuumarabandus.

Olgu jah, sarjas on tõesti lühkarites ringi tõmmatud, aga ometi ei tohiks seda nii campylikult seksikalt teha. Defeats the purpose.

Ohutunne, vat see on see tore tunne, mis on juba ammu kadunud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas adi » 27. Veebruar 2014, 11:00

Pilt
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 27. Veebruar 2014, 20:39

Ja siis lihtsalt oled kohmakas ja ei jõua eest ära joosta kui suure hordi jalgu jääd. See et see klenn siin ühes osas nüüd läbi masside murdis on poolkahtlane. Su kere pole 100% soomusega kaetud (kael on poolenisti paljas, liigeste ümbrused jne) ja keegi 20'st zombiest, kes su ümber piiranud(kerge varustusega oleksid ammu kaugele lidunud), oskab ikka hambad parajasse kohta lüüa. Okei-okei klenn oli sundolukorras kah kus ta oli nurka surutud ja tol momendil oli rüü käepärast(või kas ikka oli nurka aetud, kunagises episoodis avastati vangla teises otsas ju ka mingi ära varisenud väljapääs).

Ja siis kulub sul seda energiat niipalju kah sellise rügamise ja higistamise jaoks et pead rohkem sööma-jooma mida lademetes sellises maailmas ei vedele. Mine tee 25-30 kraadiga metsas võsalõikust trimmeriga, paksud pikad riided seljas ja kiiver peas, oled päeva lõpuks nii sült et vaevalt kellegagi kakelda jõuad enam. Ja nüüd pane võrdluseks Georgia osariik(kus see vangla olema peaks), kus KESKMINE temperatuur suvel on 26 kraadi ja enamasti ületab see 32'te ning teinekord ulatub 40 kraadi ligi. Ja väga niiske/lämbe ka pealegi(allikas Wikipedia).


(mulle meeldib sellistel teemadel teooriaid laduda ja vaielda :D )
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Veebruar 2014, 23:23

adi kirjutas:Pilt


vot sellest piisaks. Lidumist kergendav ja puha. Kõvakivist riidest jne. (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 28. Veebruar 2014, 14:49

Selles sarjas hammustavad nad sellisest riidest nii mis ragiseb läbi. :irw: Neil mädanend zombiedel seal kahtlane jõud kõike tükkideks rebida ja isegi läbi paksude teksade hambad lüüa.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist