Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 23. November 2015, 19:55

Spoiler :
GLENN ON ELUS.

Äärmiselt rahuldav episood. Mõnusalt TWD-lik lõpp.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 24. November 2015, 03:32

Spoiler :
Rõvedalt etteaimatav cop-out. Pääsemise meetod oli veel lollakam, kui oleks arvanud. Classic TWD jaburus ikka.
Aga muidu norm episood jah. Nüüd hakkab mingi põgenemine uude kohta pihta raudselt. Või siis tuleb mingi Merle ja päästab kuulipritsiga päeva ja nad kickivad Alexandrias edasi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 15. Veebruar 2016, 17:36

Kuulge, 6x09 oli päris hea! Juba selline BrBa stiilis [Intensity intensifies] episood.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 15. Veebruar 2016, 20:37

IMDb arvab, et 6x09 on sarja parim episood siiani ja mina olen nõus. Nüüd on ainult see probleem, et kogu eelarve kulutati ühe osa peale ära ja hooaja lõpuni tuleb jälle mingi staatiline redutamine. Aga noh, nii kõva episoodi eest olen valmis kannatama küll.
Spoiler :
Surmadega võeti ka päris karmilt, midagi nii hullu pole vist alates Lori-T-Dog kombost olnudki. Kui Sam läks, siis olin nagu "jess", sest ta oli ikka väga häiriv, aga Jessie surm tegi küll pisut kurvaks. Tegelasena oli tal potentsiaali, vähemalt minu silmis, ehkki siiani päädis ta olulisus tõepoolest pelgalt Ricki love interestiks olemisega. Ja noh, siis veel pere kolmas liige ka kohe otsa, poleks seda samuti ette näha osanud. Loodan väga, et Carl jäetakse natukeseks tagaplaanile - ei viitsi üldse seda halamist kuulata.
Also, kartsin juba, et Glenn saabki surma, kuna Maggie eest oma elu ohverdamine oleks tema tegelasele sobiv lõpp olnud küll. Aga hetkel paistab algne cast ohutsoonist väljas olevat, päästetakse kuidagi alati ära.
Kõik tegelased korraga zombide vastu võitlemas = puhas win.

Külmavärinad ja pisarad ja mida ei. Imeline episood.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 15. Veebruar 2016, 23:02

Spoiler :
Külmavärinaid ja pisaraid nüüd küll polnud. Üsna hea episood, aga ei midagi enamat, kui tavaline rumble-tumble, kui sitt tuulutisse jõuab. Terve cast koos tegutsemas oli tõesti tore ja meeldis ka see, et esimest korda oli võidutunne. Alati, kui walkereid liiga palju on, on lahend ära pageda, "there's too many of them". Seekord, kuigi ill-advised, läks siis teisiti ja õnneks. Natuke liiga ettenähtav, et põhicast ei kannatanud, aga polekski rohkemat oodanud. Veidi kurb, et Rick selle naisega mingit teemat ei saanud. 2 poega olid enam kui väärt oma surma, muidugi.

Hea episood, aga ei midagi erilist, see sari peab natuke rohkem üritada, et millegagi rabada. Kuigi suund oli juba parem.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Spellbound » 17. Veebruar 2016, 03:07

Väga meh. Kõik käituvad endiselt lollilt ja episood on täis juhuslike momente, millel puudub tegelik kaal, sest need on loodud järgmise deus ex machina momendi ette mängimise jaoks.

Spoiler :
Vestlus Negani saadikuga oli ainuke hea koht.


Kaks artiklit, mis võttavad minu frustratsioonid hästi kokku:
Funny or Die
Erik Kain
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 22. Veebruar 2016, 22:31

6x10
Spoiler :
Tundus, et eelmise osa sündmustest on paar nädalat möödas. Sellist Rick'i oli väga harjumatu näha.. ja see lõpp noh, veel imelikum. Aga mul on hea meel nende üle, I guess.

Also, see oli natukene VEIDER, et ma google translate mängus seda Bostoni lugu kasutasin ja siis mõni aeg hiljem tänast TWD episoodi vaadates kostus see laul uuesti.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Veebruar 2016, 22:23

S06, E10

Adventures of Rick and Daryl: True story of two goofballs who managed to
Spoiler :
find the only lake in 20 mile radius and sink a truck full of food (and stuff and things) into it.

Recap:
https://www.youtube.com/watch?v=-ySKNzi1bLM


See tegelinski oli äge. Lugesin TWD wikit kah ja tema saabumine peaks asju põnevamaks muutma. Ootan Neganit, aga karta on, et sellel hooajal näeme temast ainult mõnda eriti lühikest teaser kaadrit või stseeni.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 23. Veebruar 2016, 22:43

Heh, mõtlesin alguses, et see on mingi unenägu, nii positiivset vibe'i pole juba ammu olnud. Väga mõnusalt hüpati eelmise nädala tragöödiast üle. Ja kusjuures see vibe püsis vahelduva eduga terve episoodi vältel, tavaliselt topitakse sellistel puhkudel midagi konkreetselt ränka vahele. Deanna oli küll, aga see vähemalt minu meeleolu madalamaks ei tõmmanud. Jesus tundub täitsa lahe.

Level kirjutas:Tundus, et eelmise osa sündmustest on paar nädalat möödas.


Pakuks isegi, et paar kuud. Rick oli viimasel korral Jessie'ga suhtes veel, imo.
Spoiler :
Richonne on minu jaoks veits liiga intsest.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 24. Veebruar 2016, 22:34

Level kirjutas:6x10
Spoiler :
Also, see oli natukene VEIDER, et ma google translate mängus seda Bostoni lugu kasutasin ja siis mõni aeg hiljem tänast TWD episoodi vaadates kostus see laul uuesti.


Heh, mõtlesin korraks, timeline'i üle vaatamata, et sa panid selle sinna mängu peale seda osa.

Norm osa oli, kuigi jah, classic twd @ truck.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 08. Märts 2016, 19:01

Ma olin ainuke, kellel 6x12 ajal mingid "Sicario" flashbackid olid? See muusika oli ikka väga sarnane. Muidugi valiti ka õige film, millest õppust võtta, kuna sellist tüüpi vaiksete action-stseenide jaoks pinge loomises on "Sicariost" lähtumine ilmselt parim bet.
Spoiler :
Pisut ebausutav, et keegi öise reidi käigus surma ei saanud, tõenäoliselt hoitakse tõsisemaid inimohvreid nelja järgneva osa jaoks. Maggie või Carol läheb, üsna kindlalt.

Aga jah, küllalt märkamatult on "TWD" päriselt heaks seriaaliks muutunud ja praegu on küll kõik eeldused olemas, et sellist taset hooaja lõpuni hoida.
Spoiler :
Neganiga kohtumine saab võimas olema.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 08. Märts 2016, 20:04

6x12

Tekitas isu Left 4 Deadi pelada. Hea haaranguline episood! Isegi see jauramine linnamüüride vahel ei käinud eriti närvidele. Progress missugune!

Spoiler :
Beebi sisuliin võib mingi hetk ära tüüdata tho. Vähemalt teame, kes seekord lapse isa on.
Pilt
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 27. Märts 2016, 13:18

6. hooaeg on siiani päris hea olnud, kuigi juba vaikselt hakkab jutustamist ka rohkem tekkima.
Spoiler :
Kui rühmas on ainult 1 arst, siis ilmselgelt ei tohiks teda välja viia mingi actioni keskele. Nüüd on neil 0 arsti, nii rumalad ikka.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elevad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 28. Märts 2016, 18:57

Kuulge, parim "TWD" hooaeg üldse?

6x15 oli ilmselgelt selline vaikus enne tormi episood. Finale tuleb pöörane.
Spoiler :
Terve tänase osa oli selline hirm, et keegi main castist hukka saab. Daryl jääb hetkel ellu, kuna temasugust tegelast lihtsalt ei tapetaks sellisel moel, aga järgmiseks korraks on küll mõni hullem casualty praktiliselt garanteeritud.

Kuulsin, et järgmine nädal tuleb üks vana tegelane ka tagasi, nii et saab igatahes põnev olema. 8)

Zinera kirjutas:
Spoiler :
Kui rühmas on ainult 1 arst, siis ilmselgelt ei tohiks teda välja viia mingi actioni keskele. Nüüd on neil 0 arsti, nii rumalad ikka.
Naah, see küll rumalus pole. Kui minnakse suhteliselt turvalisele ravimi-runile (nii turvaline, kui selles maailmas üldse võimalik on), siis pole arsti kaasa võtmine sugugi suur patt.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 28. Märts 2016, 20:23

No terve hooaja vältel on
Spoiler :
Glenn
saanud sellist saan-varsti-surma editit, et ei näe, kuidas see keegi teine saaks olla. Arvan, et
Spoiler :
tuleb selline Lostilik "Life and Death" finale, kus Maggie sünnitab poja ja Glenn sureb.
Oleks muidugi ülimalt rahul, kui läheks natukenegi teistmoodi, sest selline asjade käik tundub olevat liiga ettenähtav ja mingisugune üllatusmoment oleks kena.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron