Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 20. Oktoober 2015, 14:09

Also Zinera postituses on slight koomiksispoiler.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 20. Oktoober 2015, 14:19

6x01-02 on praegu ikka väga imeline olnud, vist isegi terve seriaali ühed tugevamad osad - läbiv pinge ja mida ei. Mõnusalt vägivaldne ka, pole nii suures koguses detailselt teostatud verevalamist "TWD-s" nagu näinudki. 6x01 juures kiidaksin režiid, mustvalge pildi kasutamine oli täitsa nutikas võte, ehkki ootasin, et mingi stseeni ajal see värviliseks üle läheks, et niimoodi olevikku jõudmist näidata. Karta on, et nüüd edaspidi läheb rahulikumaks, aga vähemalt üheks episoodiks peaks iseenesest veel möllu jaguma küll, kuna Ricki kamp on endiselt väljas.
PS! Saatke Carl juuksurisse, palun.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 20. Oktoober 2015, 16:05

Forzelius kirjutas:Also Zinera postituses on slight koomiksispoiler.


Sellepärast ongi asjad spoiler kastis, sest need on spoilerid...Aga eemaldasin ära need koomiskispoilerid ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 20. Oktoober 2015, 17:16

Sarjaspoilerid ja koomiksispoilerid on erinevad asjad ju. GOTi teemas ei hakka ka spoilerkastis raamatutest rääkima..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 26. Oktoober 2015, 14:00

Soooo...

Spoiler :
Glen - dead or not? Internet tundub kahevahel olevat. Kui tahetakse ta ellu jätta, siis prolly tuleb mingi suur boom kohe uue osa alguses, mis heardi ära peaks kiskuma, aga see poleks ikkagi väga loogiline, sest seal oli paartuhat neid ja kõigi tähelepanu ei läheks nii kähku ära, et Nicholase all lebav Glen ära päästa. Also, need elundid ja soolikad võisid ka Gleni omad olla, mitte Nicholase. In any case, Glen siit ära päästa nõuaks juba mingit järgmise leveli jaburust. Rick oleks ka nagu kergelt kruvitud, aga tundub, et natuke lihtsama väljapääsuga.


Ei meeldi see, et nüüd jokutama jäädakse selle suurema evendiga, mis tundus, et kestab 1 osa, aga nüüd juba 3 ja lõppu ei paista. Pange vähe juurde.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 26. Oktoober 2015, 16:02

6x03
Spoiler :
Tra, pidevalt mingi Vantage Point teema.
Ma oleks need vigased inimesed poodi jätnud ja Alexandriasse auto järele läinud. See oleks ikka neile parema võimaluse andnud.
Also, nad läksid ju mitmest poest mööda. Toppinud siis need statistid ostukärusse, oleks ka kiiremini saanud.

Mis puutub Glenni verivorstidesse, siis kas näitleja Talking Dead'is oli? See peaks seda teooriat kinnitama või ümber lükkama. Also-also, kas Rick jäeb käest ilma?

Classic.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas ruut » 26. Oktoober 2015, 16:17

Level kirjutas:
Spoiler :
Also-also, kas Rick jäeb käest ilma?

Spoiler :
Oleks ka aeg juba!
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 26. Oktoober 2015, 18:53

Ruut, sul oli koomiksispoiler?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Oktoober 2015, 19:32

Kuuenda hooaja esimesed kolm episoodi on olnud head. Kusjuures isegi väga head, eriti esimene.
Aga tänane episood (6x03) ajas teatud kohtades ikkagi nii kettasse, kust kumasid läbi selged idiootsused.
Spoiler :
Värav on kolmemeetri laiune ja te peate ükshaaval üle ronima sellest? Päriselt ka? Zombihordid endal kannul. Alles siis, kui zombid mõne meetri läheduses, üritavad kaks inimest korraga üle ronida. Mida tegelikku perset?
Glenni ja Nicholase olukord oli üsna räme, aga Nicholase enesetapu sooritamise järel andis ikka Nicholast veel päästa ja mitte lasta surnukehal üksinda prügikastilt maha libiseda. Võib-olla see annab vabad käed Glenni päästmiseks, kui mõelda esimese hooaja soolikates püherdamisele, aga ikkagi. Kettasse ajas.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 28. Oktoober 2015, 19:40

Vaatasin täna ära (kuigi plaanisin seda alles nädalavahetusel teha), kuna sain üsna kohe sõpradelt teada, et esmaspäevases osas on juhtunud midagi erakordset, mis "TWD" puhul tähendab peaaegu alati mõne põhilisema tegelase surma. Täna jõudis mingi moviepiloti või muu sellelaadse väljaande kaudu minu Facebooki feedi ka üks teatud "TWD"-teemaline uudis, millele suurelt külge poogitud pilt
Spoiler :
surevast Glennist
, nii et päris spoileriteta ma ikkagi ei pääsenud. Olgu mainitud, et võtsin kõikidelt moviepiloti väljaannetelt nüüd like'id ära, et edaspidi sarnast jama ette ei tuleks.

Enivei, kolmest imelisest osast on 6x03 (jesus, tõesti juba kuues hooaeg?) kõige vähem imelisem, aga sellegipoolest igati kõva episood. Kõige enam häiris tegelaste pidev tardsus, eriti see, et Michonne'i kamp otsustas lombakad ka endaga kaasa tirida, seades nii ohtu terve grupi. Hammustatud tüübi surm oli ka ülimalt ettenähtav, oleks võinud seda pisut teisiti realiseerida.
Spoiler :
Glenni surm oli tegelt suhteliselt aimatav - väga whedonlik hüvastijätuepisood. Samas ei ole ma veel päris veendunud, et ta tõesti surnud on, kuna fakt, et iga eelmine oluline karakter on "TWD-s" surnud teiste tegelaste pilkude all olles, on võrdlemisi veenev. Ehkki Glenn oli oma viimastel hetkedel tõesti üsna väljapääsmatus olukorras.
Ja mis värk nüüd Rickiga oli, andis lihtsalt alla? Oleks eeldanud, et jookseb kohe minema, aga ta läks väga ebarickilikult närvi, kui auto ei käivitunud. Tema käe teemast ka nagu aru ei saa - kus ta seda haavas vms? Üleüldse oli neil kuidagi väga läbi mõtlemata see plaan, mitu halba otsust üksteise otsa.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rain » 28. Oktoober 2015, 21:16

Rassu kirjutas:
Spoiler :
Glenni surm oli tegelt suhteliselt aimatav - väga whedonlik hüvastijätuepisood

Spoiler :
Ma ei tea, kuidas teistega lood on, aga mina küll Glenni soolikaid ei näinud. Pigem, nagu ennist juba keegi mainis, saab ta selle mis-ta-nimi-nüüd-oligi tüübi soolikatega kokku ja muutub wannabe zombieks.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 09. November 2015, 20:43

Lootsin, et saame seekord Glenni kohta mingeidki uudiseid, aga tundub, et sellega läheb veel pikemalt aega. Arvasin, et episood lõppeb sellega, et keegi laseb väljast hädasignaali vms (nagu "TWD" cliffhangerid ikka). Samas olen nüüd juba täitsa veendunud, et Glenn pole surnud. Maggie outburst mõjus sellest hoolimata mulle emotsionaalselt üsna tugevalt. Deanne ja tema poeg tunduvad Alexandriale ohtudena mõjuvat - suhteliselt riskantsed tegelased, kelle motiividest veel päris täpselt aru ei saa. Tara ja selle arstitädi suhe tuli mu jaoks täiesti tühja koha pealt, vilets build-up.
Eelmise nädala episood oli oodatust parem, kuigi Morganist on mul tegelikult ikka täiesti ükskõik. Aga lugu oli päris põnev ja see mentor-tegelane mulle täitsa meeldis.

Järgmisest korrast võib siis suurt zombivõitlust oodata?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 10. November 2015, 03:22

Fucking igav molutamine jälle
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 10. November 2015, 14:21

Forzelius kirjutas:Fucking igav molutamine jälle

Täitsa nõus, hirmuga tundus, et vajub farmiks ära jälle. Hea, et hunnik zombisid värava taga pinget hoiavad vähemalt.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Spellbound » 20. November 2015, 14:12

Christian Bale'i oli üllatav näha.

Natuke kõhna, aga Bale juba oskab
Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron