Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rain » 17. November 2011, 17:37

Ei ole ta midagi, imo teine hooaeg on täitsa viisakas.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Wisegirl » 23. November 2011, 20:26

Mnjah, Shane riimub hästi sõnaga shame. Ja nii ongi. Vihkan inimesi, kes sedasi ähvardavad. Jah, puhas isiklik kogemus, seega 100%-ne vastikustunne garanteeritud.

Vanamees räägib arukat juttu ja põnevust jätkus. (Y)
Üleliigne draama
Spoiler :
raseduse koha pealt. Naise keha, naise valik. Ikkagi, ei usu, et niisuguses stressirikkas keskkonnas on üldse võimalik rasestuda.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 26. November 2011, 21:59

Lugu püütakse igati arendada, see on hea. Viimased episoodid pole küll nii head, kui esimene hooaeg, samas ehk tuleb mingi hetk ka mõnus äratus.
Spoiler :
Arvata oli, et kui see tsikk ringi hullab, on tagajärg ka varsti platsis. Nad on harjunud selle keskkonnaga, seega pole probleemi stressiga ma arvan.
Küünitegelased ja kanadesöötmine on nii twisted, naljakad farmerid ikka, tehku siis ise mingit jooki või liitugu kollidega, et nendega koos olla.
Glenn oma armastatuga on ka nagu lasteaed...loodame, et nad seriaali selle paaripanemisega ära ei riku...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 27. November 2011, 08:05

Zinera kirjutas:
Spoiler :
tehku siis ise mingit jooki või liitugu kollidega, et nendega koos olla.


lol

Igatahes jah, Walking Dead on kõige nõrgem sari, mida hetkel vaatan. Kahju, potentsiaali oli nii palju ja veel ära sõnuda ei taha igaks juhuks, kuid tundub küll, et peaks pooleli jätma selle vaatamise. x-faktorit sellel sarjal pole.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 27. November 2011, 12:01

Forza kirjutas:Igatahes jah, Walking Dead on kõige nõrgem sari, mida hetkel vaatan. Kahju, potentsiaali oli nii palju ja veel ära sõnuda ei taha igaks juhuks, kuid tundub küll, et peaks pooleli jätma selle vaatamise. x-faktorit sellel sarjal pole.


X-faktoriks on ju zombid! Kammoon, kellele nad ei meeldiks seal? (Y)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas P2ppin » 27. November 2011, 12:25

Ainult zombiedest ju ei piisa kui ülejäänud on kräpp. Sorry, aga ainsad head osad olid esimese hooaja kaks esimest ning sealt edasi on ikka kolinal allamäge seriaal käinud. Enne kui keegi jõuab midagi öelda, siis jah, maitse üle ei vaielda ja ka järgnev on kõigest minu arvamus. Ma lihtsalt ei suuda vaadata seriaali, kus reaalselt on kaalul inimkonna ellujäämine ning uuest osast teise käib mingi seebikas. No nagu tõsiselt keda kotiks enam sellises situatsioonis nende inimeste armuelu ja tühised probleemid, millest nad seal suurt numbrit teevad ? Oleks see perekonna draama kuidagi hästigi siis tehtud, aga s*ttagi.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 27. November 2011, 14:47

P2ppin kirjutas:Ainult zombiedest ju ei piisa kui ülejäänud on kräpp.


100%
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 27. November 2011, 17:36

Ausalt öeldes isegi "Terra Nova" on paremaks läinud. P2ppin on öelnud kõik, mis mul endalgi mõtteis oli.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 28. November 2011, 20:16

7'ndal osal oli vabsjee hull lõpp. Mina jäin sõnatuks.
Spoiler :
Kahju hakkas tüdrukust. Ma kohe ei tundnud teda äragi, aga kui poisipeaga ema karjuma hakkas oli asi selge.

Huvitav on ka see varemate osade kohta, et
Spoiler :
kui aasia poiss ja talutüdruk apteegis hullasid mõni osa tagasi siis antud küla oli kuidagi väga zombietühi, üleüldse kuidagi väheks jäänd neid walkereid teises hooajas, võib kasvõi vabalt ilma relvata ringi kõndida ja oma businessi ajada
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 28. November 2011, 23:00

Six-Fo kirjutas:7'ndal osal oli vabsjee hull lõpp. Mina jäin sõnatuks.
Spoiler :
Kahju hakkas tüdrukust. Ma kohe ei tundnud teda äragi, aga kui poisipeaga ema karjuma hakkas oli asi selge.


Lõpuks omenti midagi mõnusat lõpetuseks. Iga osa võiks selliseid emotsioone tekitada, mis kohe sunnivad järgmist osa vaatama.

Six-Fo kirjutas:Huvitav on ka see varemate osade kohta, et
Spoiler :
kui aasia poiss ja talutüdruk apteegis hullasid mõni osa tagasi siis antud küla oli kuidagi väga zombietühi, üleüldse kuidagi väheks jäänd neid walkereid teises hooajas, võib kasvõi vabalt ilma relvata ringi kõndida ja oma businessi ajada


Spoiler :
Walkereid hakkab vähemaks jääma, sest nad kõik lastakse maha. Siis nad ilmselt otsivad veel teisi, võtavad kampa ja mingi episood tulevad jälle suure karjaga, et saaks neid maha lasta.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Wisegirl » 28. November 2011, 23:11

Õige jutt, Dale, Shane ongi sellise maailma jaoks loodud. S*** maailm ja s*** mees. Küll tal on ikka rohkem õigust ja küll ta on ikka rohkem võrdne kui teised.

Seekord lugesin ette ära, mis juhtub. Sellest jäi ka elamus lahjemaks. Või siis sellest, et vaatasin episoodi telerist. Turvaline kaugus.
Peale juhtunud sündmusi peaksid nad küll edasi liikuma ja teekonda jätkama.
Draama koha pealt. Seems legit. Ega sõjad ka takistanud inimesi solvumast, armastamast, hüsteeritsemast.

Oh, kas keegi foorumlastest on webisoodid ka ära vaadanud? Need peaksid jutustama loo tüdrukust, kelle Rick avaepisoodis maha lasi. Poole kehaga jalgrattur-tüdruk-zombi.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas Six-Fo » 29. November 2011, 17:42

Wisegirl kirjutas:Oh, kas keegi foorumlastest on webisoodid ka ära vaadanud? Need peaksid jutustama loo tüdrukust, kelle Rick avaepisoodis maha lasi. Poole kehaga jalgrattur-tüdruk-zombi.

Tänud, et mainisid, muidu ma poleks asjast midagi teadnud (Y)
Youtubes on kõik osad üleval, siuke poolkehv asi on aga tuletab siiski vaatajale meelde, et hirmsad haisvad zombielõustad olid ka inimesed varem.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 29. November 2011, 19:10

Nõustun, seitsmenda episoodi lõpp oli väga intensiivne ja võttis üsna sõnatuks. Kahjuks 9gagi ajukääbikud suutsid ära spoilida lõpu (enam ma sinna kunagi ei lähe!).

Mulle meeldib ka, et linnades muru jääb ikka niidetuks, isegi siis kui kaks kuud on möödas esimesest kontaktist.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 29. November 2011, 23:33

Üks asi tegelt jäi mainimata mis natuke häirib/nalja pakub nii selle sarja kui ka kõikide teiste zombie filmide kohta :D (aint Resident Evil seerias seda viga vist polnd)

Kuida inimesed küll nii rabedad on. Niikui keegi langeb zombiede kätte kistakse inimene lihtsa vaevaga tükkideks, jäsemed küljest, soolikad välja jne. Ei usu ka, et zombied nii metsikult tugevamaks said, kui üldse. :D
Kasvõi need webisode'id selle pooliku kerega tüdruku kohta, kuis kuradi moodi tal vaagna(?)luu nii väheste poomädand zombiede poolt ära kisti selgroo küljest.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ardo » 30. November 2011, 00:27

Eks inimeses on peidus varjatud andeid. A´la kepiga lonkav vanamutt, kes kiskja rünnaku eest mööda siledat elektriposti varjule on roninud. Muidugi walkerite nõrk koordinatsioon (vähemalt kõndimisel) seda teooriat ei toeta.

Aga see pole sugugi mitte selle seriaali suurim loogikahäda.
Arusaamatu on mismoodi walkerid ikkagi niimoodi domineerima pääsesid. Isegi selle väikse grupi võimalused muutuksid mõõtmatult paremaks kui nad tongipüstolite asemel näiteks kuulipildujaid kasutaksid. See, kombineerituna suvalise vähemalt 20 km/h sõitva soomuki/kindlustatud traktoriga annaks neile sisuliselt vaba voli minna kuhu iganes.
Elupaigaks ei sobi mägi või hordidele avatud lage väli (kuigi õigete relvade olemasolul võiks see isegi lõbus olla) vaid kasvõi korruselamu, mille alumised aknad on kinnimüüritud ja uksest liigutakse vajadusel eespool kirjeldatud sõidukiga.
Kuidas leidis otsa sõjavägi? Jalapealt, koheselt ja seljatagant ju keegi zombiks ei muutunud?
Ardo
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 16. Aprill 2005, 10:40

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron