Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas CM-Girl » 22. November 2010, 12:46

Neljas osa oli juba midagi. Veidi komöödiat ka. Grandma and chihuahuas.wtf?! :D
See osa sai küll väga kähku läbi. Lõpus olid mul pisarad silmas. Kuid eks midagi sellist on veel ees ootamas.
Spoiler :
Edist polnud mul absoluutselt kahju.

Tahaks juba uut osa näha, et mis edasi saab.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas RockabillySarin » 25. November 2010, 13:01

No ei tea...
Nagu mainisin, et pole ennem ühtegi seepi vaadanud.
Ja see seriaal läheb küll iga osaga aina halvemaks.
Horror puudub totaalselt. Ja osa algas juba sellise lambiga(kui need naised kala püüdsid).

Hetkel olen suht pettunud selles teoses, aga piipu nurka ei viska.
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Soprano » 01. Detsember 2010, 18:50

Random tähelepanek: viiendas osas kasutati Sunshine OST'i.
Alguses mõtlesin, et see on 28 Days Later, mis olnuks päris irooniline.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 05. Detsember 2010, 20:02

Naljakas imdb boardi postitus:

Season 1 DVDs will come with a disclaimer that the events portrayed in Season 1 were not official canon, and will henceforth be referred to as Season -1, and Season 2 will become the new Season 1. The show will also be retitled from "The Walking Dead" to "Brother from Another Mother: The Adventures of T-Dog and Merle."
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Detsember 2010, 15:51

Esimese hooajaga siis ühelpool.Not bad.
Kokkuvõtteks:

1."Days Gone Bye" 10/10
2."Guts" 6/10
3."Tell It to the Frogs" 8/10
4."Vatos" 10/10
5."Wildfire" 7/10
6. "TS-19" 9/10

Lemmikud:

Spoiler :
Pilt Pilt



Ebasümpaatsem:


Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas 0ll » 08. Detsember 2010, 00:57

Not bad, aga lootsin enamat. Kõik emotsioonid ja teemaliinid tehti väga "lihtsaks", puudusid meeli erutavad/teritavad nüansid. Aga paistab, et selline mudel töötab suurepäraselt - lõpuosa lõi oma 6 miljoni vaatajaga kaabelsarjade senise rekordi. Ja tore on - pole midagi selle sarja jätkumise vastu.

Pilt
Spoiler :
Ma sülitasin su veinipudelisse!
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. Detsember 2010, 01:10

Criminal Mindsi tüdrukuga nõus sümpaatsete/ebasümpaatsete suhtes. Daryl kõige coolim vello imo
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Detsember 2010, 01:54

Kuue tegelikult kaunis iseseisva osa kohta püüdlikult andekas seriaal, mis keskmiste episoodide juures hakkas nõrkuse märke näitama(mõned näitlejatööd, olukorrad, mis olid tähtsad, ei mängitud välja), aga ületas need õnneks kiiresti, kuid mitte just väga valutult.
Peaaegu tubli.

Esimene osa pani tooni paika ja kui lõputiitrid üle ekraani liikuma hakkasid, siis tundsin teatavat rahuldust vanakooli elavatest surnutest. Koheselt jäi silma ka vaga inimlikkus, mis ilmutab end üliekstreemsetel olukordadel, aga Walking Dead suutis vanad head dilemmad muuta taas veenvaks ja pingeliseks.
Tubli.

Tegelaste suur erinevus oli ka suureks plusspunktiks. Juba varakult sai teada, keda hakkame vihkama või armastama või kellesse suhtume ükskõikselt. Rõhku asetati nii peamisele grupile kui ka lihtinimestele nende ümber. Vaeva nähtud, et visioon mustast tulevikustsenaariumist ikka vett peaks ja inimesi kõrvale ei heidaks.
Tubli.

Klassikalised zombid on armsad. Eriti kui neid on palju ja nende kujunduse detailirikkus kohe silma torkab.
Tubli.

Loomulikult on lugu klišeeline, aga vähemalt on etendus ootusi väärt. Pingelisemad hetked suudeti karakterite najal küll välja mängida, aga õigeid üllatavaid momente kahjuks ei leidnud. Tänu tegelastele lähevad ka pöördelised, aga etteaimatavad sisukäänakud vaatajale korda.
Ei olnud ja oli tubli.

Üllatas pigem rahulik, tasakaalukas ja mõistlik areng osalt osale, mis ei tahtnud ega tahtnud katkeda.
Tubli.

Viimase osa kohta nii palju, et kena lugu, mille lõpp tekitas küll küsimusi, aga tundub, et vastused on juba teada. Võib olla eksin, aga seniste osade põhjal võiks ju nii oletada küll.

Aga mis siis peamine? Lugu ja inimesed läksid korda. Seega õnnestunud seriaal, mis loodetavasti järgmiseks hooajaks on veelgi sirgema selja ja paeluvamate lugudega.

Tubli 7/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sten » 08. Detsember 2010, 14:56

viimane osa pani päris rasvase punkti (Y)
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas Wisegirl » 17. Oktoober 2011, 22:20

Kuidas episoodiga rahule jäite?

Mul endal on pinge kõrge koguaeg, ja kui episood otsas, siis mõtlen, et polnud midagi hullu. xD
Aga vaatamise ajal on meeldivalt spooky... Tore on ise asju hullemaks mõelda.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Oktoober 2011, 22:32

S02: E01

Väga pingeline episood tõesti. Kogu tunnike möödus üsna kiiresti. Väga tervitatav, et hooaja avalöök pühendati ühele kindlale sündmusele, mille najal siis tegelastevahelisi nii heaks kui ka halvaks pöörduvaid suhteid arendati.

The Walking Dead`i zombied on ikka täielik A ja O. No enam paremat kujundust annab otsida. Eriti kõhe oli stseen vagunelamus. (Y) (Y)

Tegelased tüütuks ei muutunud. Seda ma täheldasin eelmise hooaja keskel aga küllaga. Nüüd on aga kõik taas kompaktne ja toimiv. Täies hiilguses on säilinud ka suur rõhk inimlikkusel ja katsel zombiapokalüpsis närvikõdi tekitavalt realistlikuks muuta.

Ainukeseks mageduses loeks Ricki palvetamise järel ilmunud "märgi". Õnneks osutus seegi parajaks kõrvakiiluks ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Oktoober 2011, 23:17

Esimese hooaja avaosa vastu siiski ei saanud. Kuid siiski täitsa hea teise hooaja avapauk. Varem pole zombid mulle üldse meeldinud aga arvamus muutub järjekindlalt. Awesome välimus ja liikumine.
Shane nii väga ei häirinudki. Ebameeldivaks tegelaseks osutus siis seekord Andrea. Anyway, ootan sellest hooajast siis rohkelt kokkupõrkeid inimeste ja zombide vahel. midagi sellist siis nagu eelmise hooaja ühes episoodis kus zombid järsku ilmusid laagripaika. superhea stseen aga kahjuks ka kurb.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 18. Oktoober 2011, 12:55

Teise hooaja avaosa oli arvestatav ehk st siis piisavalt põnev ja tegevusrohke. Need zombied on seal ikka kiiduväärselt hästi tehtud, mulle meeldivad, siiski on teatud kahtlused hooaja järgmiste osade suhtes... Eks näis, mis sealt sisi tulema hakkab.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Garli » 19. Oktoober 2011, 11:08

Iseenesest mulle 2x01 meeldis, aga siin seriaalis on tegelikult nii palju asju, mis mulle täiega pinda käivad.

Esiteks tegelased on tüüüüüüütud. Ainuke cool tüüp on Daryl, ülejäänud on keskpärased või lihtsalt sigaigavad ja käivad täiega pinda.
Spoiler :
Carl ja Sophie võiks minu pärast ära surra, absoluutselt ei tunneks puudust. Sophie ema tegelaskuju on vist kõige häirivam.

Teiseks ilgelt juustused monoloogid/dialoogid.
Spoiler :
Eriti Ricki monoloog episoodi alguses. CHEESY.
Pilt
>minu nägu kui Rick seda monoloogi luges

Kolmandaks ebaloogilisus
Spoiler :
Ma üldiselt ei vingu selliste asjade kallal, aga see, et nad märkasid neid autosi ja zombiesi alles siis kui nad seal juures olid (zombied vabandab tegelt välja aga kuidas kuradi moodi nad seisvaid autosi juba kaugelt ei näinud???) ja tulid autode alt peidust välja KOHE, kui viimane zombie mööda oli läinud. Reaalselt olid zombied neist peidust välja tulemise hetkel vaid mõne meetri kaugusel, sest nad olid ju NII aeglased. Ja üldsegi, mis värk selle auto alla peitmisega oli? Kas zombied mitte ei tee lõhna järgi vahet endasugustel ja elusatel? Miks inimesed muidu mingis esimese hooaja osas zombiede sisikonnaga ennast kokku määrisid?

Aga whatever, zombied näevad ülihead välja ja ainuüksi headshottide/killide/gore/etcetc pärast vaatan rõõmuga edasi.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas hint » 20. Oktoober 2011, 16:23

+1 kõigele, mis Garli ütles. Minu poolest võiks nad teha spin-offi, kus Daryl lihtsalt kütab üksi mööda maid ringi ja tapab zombiesid.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist

cron