Erilised

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Misfits

PostitusPostitas hint » 13. Detsember 2011, 10:38

Nõustun 0lli hinnaguga natsiepisoodi kohta. Juba hakkas kergelt tunduma, et kolmas hooaeg võib vajuda, aga 3x7 oli oioioi kui hea episood.

[09:54] <+hint> te viimase misfitsi olte näinud?
[09:54] <+Garli> jap
[09:54] <+Garli> awesome
[09:54] <+hint> mathafakk
[09:54] <+hint> kui lahe ep
[09:55] <+hint> mõtsi kas ma olin liiga täis eila või mis
[09:55] <+hint> et mulle see NII meeldis
[09:55] <+hint> ja kas see tegelt ka oli nii hea
[09:55] <+hint> või kujutasin rohkem nagu ise ette seda :D
[09:55] <+Garli> :D
[09:55] <+Garli> sain btw eile teada et misfitsi simon teeb muusikat ka
[09:55] <+Garli> http://www.youtube.com/watch?v=cHMNrrPyHhg
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Misfits

PostitusPostitas 0ll » 15. Detsember 2011, 00:58

7. osa oli tõesti lõbus. Minu lemmikhetk (aegluubis):
Pilt
Kaaluks esimest korda gif-avatari, aga filmiveeb ei luba.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Misfits

PostitusPostitas Rain » 19. Detsember 2011, 00:18

We can confirm that Misfits will be returning for Series 4 next year.

Me gusta.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Misfits

PostitusPostitas Garli » 19. Detsember 2011, 09:36

Väga head uudised. Nüüd tuleb loota, et vahepeal keegi jälle kuhugi ära ei kao.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Misfits

PostitusPostitas IlseV » 19. Detsember 2011, 13:30

Enne viimase osa nägemist tundus teadmine, et neljas hooaeg ka tulemas, igati awesome, kuid pärast seda ei oska küll kusagilt eriti kinni võtta, mille põhjal uusi episoode kirjutada.

Spoiler :
Järgmisest aastast (?) ootaks muidu midagi põhjapanevalt sama head, nagu eelmised hooajad on olnud, kuid tundub, et vähemalt kolmanda hooaja lõpus alles jäänud castiga ei pruugi samaväärselt head välja tulla. 3x08 meeldis ses mõttes väga, et esimese hooaja probation workerite ja selle teise hooaja võimetega tüdruku + guy in the maski tagasi toomisega seoti kõik hooajad kokku ja justkui lõpetatigi ära, with little extra something on top.

Nii oli ka Alisha surm sedavõrd üllatavam, kui kusagil kuklas plinkis teadmine, et uus hooaeg on samuti tulekul. Jap, ühtviisi võivad nad sarnaselt Sheenaniga äraminejad asendada, või jätkata allesjäänud kolme ja poole misfitsiga. Sekka ka Seth ja 6-7 ep.ilise hooaja mõtleks välja küll. Samas, pärast seda, kui üks kandvamaid paare üsna geniaalse lahendusena lõpmatusse elama jäävad, ei oska praegu paremat lõppu vist tahta.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Misfits

PostitusPostitas 0ll » 20. Detsember 2011, 22:53

Esimene emotsioon: kuidagi järsk, hooaja kulgu arvestades pisut teenimatu lõpp. Jäi mulje, nagu oleks viimasel hetkel teada saadud, et sari katkestatakse (tegelikult ei katkestata!); seejärel mõned vanad töötud näitlejad tagasi kutsutud ja kogu osa kiiresti ümber kirjutatud-filmitud. Aga kui natuke rahulikumalt mõelda, siis ei tundugi selline lahendus nii ebaloomulik.
Spoiler :
Kolm järelejäänud tegelast olidki selgelt selle hooaja fookuses. Simon ja Alisha jäid inimestena tahaplaanile, tähtis oli nende suhe, minevik ja tulevik. Siiski, üks väike meeldetuletus (näiteks eelmises osas) oleks ära kulunud.
Järgmise hooaja pärast pisut mures: Alisha oli liim, mis gruppi sidus ja Simon liim, mis Rudy teistega liitis. Kuidas sari nendeta toimima hakkab?
Pettunutele lohutuseks... kui keegi soovib Simoniga kaasa minna, on tal see võimalus olemas: esimese hooaja plaadid välja otsida ja uuele ringile!

3. hooaeg - 8/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Misfits

PostitusPostitas JazZ- » 21. Detsember 2011, 15:09

Spoiler :
"Tänu" viimasele osale nägin terve öö unes kõikvõimalikke versioone sellest, kuidas mu erinevate sarjade lemmiktegelased ära surid - küll lihtsalt rongi alla jäädes, küll hamburgeriks muundatuna kellegi lõunaooteks saades...
Ehk päris sellist lõppu poleks tõesti oodata osanud. Siiski ei torganud mulle enne IlseV ja 0lli postituste lugemist kordagi pähe, et nüüd Simoni ja Alishaga tõesti finito võiks olla ning sari ainult kolme (ja poole) tegelasega jätkuda võiks. Mis minu arvates just väga vahva variant poleks, sest - olgu, ei tea, kas siin mängib rolli vana hea out of sight, out of mind, aga tegelasena on Rudy mulle Nathanist isegi rohkem meeldima hakanud, samuti on ootamatult üsna sümpaatseks saanud Kelly, kes alguses just mu eriliste lemmikute hulka ei kuulnud. Aga Curtis??? Kolme hooaja jooksul pole minu jaoks Curtise karakteril veel erilist karakterit kujunenud, ta lihtsalt on. Aeg-ajalt on temaga seotud päris head stooriliinid, kuid tegelasena ta mulle teistega võrreldes eriti korda ei lähe. Samas võimalik, et ma olen lihtsalt kapirassist.
+ Mu kummalise kaldumuse tõttu kiinduda natuke omamoodi eraklikesse tegelastesse, on Simon loomulikult esimesest hooajast alates mu lemmiktegelane olnud, nii et tema välja kirjutamine oleks ikka üsna traumatiseeriv.

Väike brausimine IMDb boardidel, jättis aga mulje, et suuremale enamusele pole ilmselt pähegi tulnud, et Simon ja Alisha sarjast nüüd ära peaks minema, pigem käivad arutelud, kuidas seda loopi kasutama hakatakse.
Pole küll väga põhjalikku uurimistööd teinud ja ei tea, kas tegijad on sarja tulevikku kuidagi kommenteerinud, aga isiklikult loodan, et Simoni äkiline kapuutsi pähetõmbamine lõpus on märk sellest, et Simoni/Alisha stooriliini siiski mingil moel jätkatakse.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Misfits

PostitusPostitas Garli » 21. Detsember 2011, 15:18

Muidugi loota ja oodata ju võib, kuid mõlemad näitlejad on nüüdseks oma twitterites/facebookides kinnitanud, et nad hetkeseisuga tagasi tulemas ei ole.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Misfits

PostitusPostitas JazZ- » 21. Detsember 2011, 15:25

ok, tahaks nutta
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 21. Jaanuar 2012, 22:15

Oli tõesti ootamatu lõpuga hooaeg.
Aga tänu lühikestele hooaegadele ei tunne end õnneks väga häiritult. Ehk oli sellist lõppu ette aimata - Seth sai ju ajaliselt järjest rohkem ekraaniaega. :/

Spoiler :
Romantiline ka mõelda, et Simon ja Alisha jäävad sedasi igavesti kokku, tragöödiline romanss.

Jään uut hooaega huviga ootama. Kui tutvustatakse uusi karaktereid, siis loodetavasti on nad igatpidi eelkäijate väärilised.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Misfits

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 31. Jaanuar 2012, 20:58

Viimane hooaeg meeldis eelnevatest oluliselt vähem ja lõpuga rahule jääda ei saa.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Misfits

PostitusPostitas P2ppin » 03. Veebruar 2012, 13:35

Kaks esimest hooaega olid üllatavalt väga head, aga viimast lihtsalt ei suuda lõpuni vaadata kuidagi (puudub lemmik karakter, liiga tõsiseks muutunud ning paljud tegelased lihtsalt on närvidele käima hakanud). Peale seda hooaega ilmselt huvi enam edasi vaadata pole.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Misfits

PostitusPostitas Ronet » 21. Mai 2012, 00:22

On 2 May 2012, Lauren Socha who plays Kelly, was sentenced to a four month jail term, suspended for one year after she admitted to racially aggravated assault against a taxi driver in 2011. Like her on screen character she must also carry out 80 hours of community service. The following day on 3 May 2012, Channel 4 announced that Lauren would not be returning to series 4 of Misfits, but this was by mutual decision before the series went into production and had nothing to do with her recent conviction.


väga väga kahju.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Misfits

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 21. Mai 2012, 00:38

Pea kõik algsed tegelased on nüüdseks juba välja kirjutatud, arvatavasti edasi jälgida ei viitsi, kui just mingi ime läbi taset ei tõsteta. Isiklikult ei meeldi selline lähenemine, et tegelasi pidevalt vahetatakse.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Misfits

PostitusPostitas Garli » 21. Mai 2012, 10:19

Seriously? Ehk siis algsetest tegelastest on alles vaid Curtis ehk kõige igavam. Vaatan edasi ikka, aga siit püssist peab ikka mingi eriti kõva pauk nüüd tulema, et see veel kuidagimoodi hea oleks. Nathan'i asendamisega saadi ilusti hakkama, aga eks saab näha, kuidas nad peaaegu kõik tegelased välja vahetavad.

Kaks uut misfit'i on juba teada: http://screenterrier.blogspot.co.uk/201 ... sfits.html
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist