Tähevärav Universum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 19. Veebruar 2011, 13:37

Pixie kirjutas:ETA: 2.5 algab 7.märtsil. Vähem kui kuu aega veel.

Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=J6BE1w06BEc Sisaldab spoilerit!

'The End Begins'. :'(
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Veebruar 2011, 15:34

Kas see siis tähendab, et Stargate Universium piirdubki ainult kahe hooajaga?
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Zinera » 19. Veebruar 2011, 15:49

lostinthemist kirjutas:Kas see siis tähendab, et Stargate Universium piirdubki ainult kahe hooajaga?


„Tähevärava“ õigusi omav USA telekanal Syfy otsustas eelmise aasta lõpus, et „Stargate: Universe“ tootmine lõpetatakse teise hooajaga vähese publikuhuvi tõttu. Sealjuures vaatas sarja iganädalaselt rohkem kui miljon inimest. Tänavu kevadel peaksid Syfy ekraanile jõudma sarja viimased kümme osa, mis pole siiani eetrisse jõudnud.

„Täheväravat“ on üritatud elus hoida ka DVD filmidega. Nii toodeti 2008. aastal „Tähevärav: Tõelaegas“ ja „Tähevärav: Continuum“, mis jätkasid SG1 saagat. Kuigi plaanis oli film Atlantise saaga jätkamiseks ning SG1 kolmas film, on need tootmata.

Sarja produtsent Joseph Mallozzi märkis oma blogis, et viimase sarja lõpetamine on kogu frantsiisi jaoks väga halb. Nii ei osanud ta kosta, kas „Stargate“ lähebki lõplikult hingusele või on tulevikus oodata lisa viimasele seriaalile, tähevärava filmidele või jõuab kunagi ekraanile uus tähevärava seriaal.

Nii et kahjuks küll. :(
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Cochrane » 19. Veebruar 2011, 15:55

No varem või hiljem tehakse kindlasti veel midagi, kuid küsimus on selles, kui palju läheb selleks aega. Võib-olla läheb kõigest paar aastat, kus keegi mingi tõesti hea ideega välja tuleb ja stuudiobosse selle headuses veenda suudab, aga pole ka võimatu, et nimelt Stargate puhutakse alles kümne aasta pärast tolm maha ja tehakse midagi täiesti uut, mis eirab kõike senist.

Isiklikult häiris seriaali alguses see, et liiga palju aega kulutati suhtedraamale, kus tegelased pidevalt Maal asju käisid ajamas. Vaatasin sellegipoolest edasi ja aja jooksul on asi paranenud, kuid tean küll mõningaid, kes kurtsid aeglast tempot ja lõpetasid vaatamise.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Pixie » 19. Veebruar 2011, 19:11

lostinthemist kirjutas:Kas see siis tähendab, et Stargate Universium piirdubki ainult kahe hooajaga?

Esialgu jah. Mina tean nii palju, et -

Pixie kirjutas:Kui see kedagi lohutab, siis SGU PTB näevad kurja vaeva, et loole saaks mingi lõpp. Nüüdseks on kolmas hooaeg välistatud, näitlejad on maininud filmi. Ise loodan, et kuidagi saaks tehtud miniseries, millega saaks SGU peaaegu sama lõpu, mis neil oli plaanis teha viienda hooaja lõpus.

Brad Wright ja MGM on läbirääkimisi pidanud viimased kaks kuud. Samas osad produtsendid liiguvad juba edasi, näitlejatel uued tööotsad. Mind ei häiriks SGU lõppemine, kui see toimuks kolme aasta pärast suure ja võimsa series finale'ga. Okei, kasvõi üks hooaeg veel. Aga sedasi, järsult lõppeb asi ära... Nii ebaaus. Ma ei saa aru, mis on US televaatajatel viga, et kaks miljonit neist ei võiks SGU'd live vaadata.

Pilt
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Spellbound » 20. Veebruar 2011, 22:24

Väga kahju, et sari leidis nii ootamatu lõpu. Täiesti kohutav. Mäletan, et olin pärast teadet täiesi muserdatud. Atlantist, nii palju kui näinud olen, eriti seedida ei suutnud. SG-1 ja Universum jäävad lemmikuteks. Universumi puhul nautisin peaaegu et iga osa, sest S E E oli õnneks lihtsalt niivõrd palju erinevam kui kaks eelmist. Aeglane karakteriarendus mulle meeldis, mistõttu said tegelased lõpuks ka väga lähedasteks. Iga osa oli lavastatud nii kuradi vingelt, et mõnikord tahtsin osa puhtalt seepärast uuesti vaadata.

Väga kahju, et nii läks. Võib-olla jätkub, võib-olla mitte, aga kui kolmas hooaeg tuleb, siis oleksin üliõnnelik või vähemalt siis sarja lugu lõpetav film. Alustangi juba uuesti vaatamist, et fiiling enne viimaseid osi uuesti kätte saada.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 21. Veebruar 2011, 00:24

Oled sa lõpuks BSG käsile võtnud, Spellbound? Kõvasti parem kui SGU imho.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas 0ll » 21. Veebruar 2011, 00:33

Level kirjutas:Oled sa lõpuks BSG käsile võtnud, Spellbound? Kõvasti parem kui SGU imho.


Ma tahtsin just täpselt seda sama asja küsida. Mulle meeldib SGU, aga mul on tunne, et see sari sündis, kui Stargate'i tegijad vaatasid BSG-d ja ohkasid: "Tahaks ka midagi sama lahedat teha!"
Kaameratöö-valgustus, heli-muusika jm lausa karjub "BSG"
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 21. Veebruar 2011, 00:49

Minu jaoks on SGU suurepärane kooslus mu kahest lemmikust - SG ja BSG elementidest. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Spellbound » 21. Veebruar 2011, 00:53

Level kirjutas:Oled sa lõpuks BSG käsile võtnud, Spellbound? Kõvasti parem kui SGU imho.

Ütlen ausalt, et 1. hooaja muretsesin endale juba ammu, aga esimest osas kaugemale pole jõudnud :P
Kuigi tahtmine on suur.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 21. Veebruar 2011, 01:03

Sa ikka tead, et alustama peab sellest 3-tunnisest piloodist (või kaheosalisest miniseriaalist, kuidas keegi soovib). Igaks juhuks küsin üle :)

Tegelikult teeks hea meelega ühe BSG rewatchi, vähemalt esimese hooaja. Kogu filmiveeb võiks osa võtta...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 21. Veebruar 2011, 01:08

0ll kirjutas:Sa ikka tead, et alustama peab sellest 3-tunnisest piloodist (või kaheosalisest miniseriaalist, kuidas keegi soovib). Igaks juhuks küsin üle :)

Tegelikult teeks hea meelega ühe BSG rewatchi, vähemalt esimese hooaja. Kogu filmiveeb võiks osa võtta...


Jah tean küll. Vabandan täpsustama jätmise pärast.
I have done my homework, you know :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 22. Veebruar 2011, 23:06

Syfy vaevus ka lõpuks klipid kokku panna - http://www.youtube.com/watch?v=kJZ2TNLRekk

Kurat küll. Nagu ei teaks, miks just sellel Destiny'l on Ending. :vihane:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas wraith » 28. Märts 2011, 20:41

0ll kirjutas:
Level kirjutas:Oled sa lõpuks BSG käsile võtnud, Spellbound? Kõvasti parem kui SGU imho.


Ma tahtsin just täpselt seda sama asja küsida. Mulle meeldib SGU, aga mul on tunne, et see sari sündis, kui Stargate'i tegijad vaatasid BSG-d ja ohkasid: "Tahaks ka midagi sama lahedat teha!"
Kaameratöö-valgustus, heli-muusika jm lausa karjub "BSG"


Kui see nüüd pidi nali olema, siis oli see halb nali. Tõesti, SGU meenutab vahel ´´Vapraid ja ilusaid´´ aga mida see siis veel BSG kohta ütleb ?
wraith
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 26. Detsember 2009, 07:43

PostitusPostitas Pixie » 28. Märts 2011, 21:51

wraith kirjutas:Kui see nüüd pidi nali olema, siis oli see halb nali. Tõesti, SGU meenutab vahel ´´Vapraid ja ilusaid´´ aga mida see siis veel BSG kohta ütleb ?

Et neid, kes toovad antud teemal vaimuvaeseid ja ebaoriginaalseid võrdlusi, leidub igas maailmajaos? Esimest korda loen eesti keeles postitust, kus SGU'd võrreldakse seebiga... Hmm. Mulle meeldib alati lisada, et tegemist on ikka SG 90210-ga... Ha ha ha.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron