Dexter

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Dexter

PostitusPostitas hint » 20. Detsember 2011, 03:00

Kas ainult mulle tundub, aga kas poleks ise kuskil mõne minutiga tsipa parema scripti selleks hooajaks Dexterile kirjutanud? Eino for real,
Spoiler :
dex ajab taga kahte usufanaatikutust sarimõrvarit > hakkab kergelt huvi tundma enese religiooni vasta > omg usufanaatik on skiso ja tegutses hoopis üksi, big twist > dex kills the bad guy > deb finds out. Tunne nagu stsenaristid said ise ka aru, et ainus võimalus seda hooaega veel kuidagi päästa, on lüües see 6 aastat varrukas olnud trump lõpuks lauale.
Btw suht imelik, aga seda kokkuvõtet lugedes annaks nagu alust isegi paremaks hooajaks.

Vähemalt järgmiseks hooajaks...saaks ehk kirjutada midagi tõeliselt huvitavat, uut ja head. Saab aga näha, kuidas olukord lahendatakse. Arvata aga on, et
Spoiler :
too uus lab geek on ehk roll(ja kui ongi, siis see hooaeg oli üks eriti sitt build-up. Ja kui ei ole, siis wtf selle tüübi point siis üldse oli? lose-lose igastahes. Tegelt ei imestaks, kui ainus suur muutus olekski see, et dex peab aegajalt deb'i lihtsalt "rahustama", et too tema serial-killer hobist liigselt ei erutuks...

Igastahes et mitte liiga silmakirjalik tunduda(loe esimene lause selles postis), mõtlesin täpselt ühe minuti brainstormida, et siis aasta pärast saaks kindlalt võitja selgitada! Idee nr 1: Hooaeg lõppeb, kuidas kuri serial-killer, keda dexu taga ajanud terve hooaeg on(deb muidugi, big mid season twist eks) lõigub laual sodiks dexteri. BOOM. Kaheksanda hooaja nimeks saab Dexteri asemel "Debra". Idee 2: Dexter läheb oma kujutleva sõbra Brianiga 100% over to the dark side, korraldab üle ühendriikide sellout mõrvaturnee jms, muidugi hiljem selgub et BRIAN = DEBRA, dexul mõistsus lihtsalt tsipa sassis, rahvas haarab kinni peadest!
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 20. Detsember 2011, 09:56

hint kirjutas:
Spoiler :
Tegelt ei imestaks, kui ainus suur muutus olekski see, et dex peab aegajalt deb'i lihtsalt "rahustama", et too tema serial-killer hobist liigselt ei erutuks...

Spoiler :
Kusjuures veel on võimalik, et nad lähevad üldse seda teed pidi, et Dexter valetab Deb'ile, et see oli ainult üks mõrv ning Deb'il pole üldse õrna aimugi, et Dexu tegelikult serial killer on ja seeläbi saadaks seda teemat veel hui-teab-kui-kaua edasi venitada :? . Muidugi loogika järgi peaks Deb selle taparuumi ära tundma ja näiteks ütlema uue hooaja alguses, et "ma olen sellises taparuumis olnud. Kas sina olidki see vigilante, kes neid vägistajaid masti ajas koos selle tsikiga?" või midagi sellist.

Igatahes nüüd on neil tõepoolest suurepärane võimalus proovida midagi uut ja huvitavat kirjutada (täpselt samuti nagu pärast neljandat hooaega), kuid ma olen üsna kindel, et nad oskavad selle ikka miskitmoodi persse keerata.


Teemakohaseid pilte
Spoiler :
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Weirdo » 20. Detsember 2011, 12:52

Garli kirjutas:
Spoiler :
Kusjuures veel on võimalik, et nad lähevad üldse seda teed pidi, et Dexter valetab Deb'ile, et see oli ainult üks mõrv ning Deb'il pole üldse õrna aimugi, et Dexu tegelikult serial killer on ja seeläbi saadaks seda teemat veel hui-teab-kui-kaua edasi venitada :?


Täpselt sama mõtlesin ka mina. See oleks tüüpiline ja turvaline tee, "Dexter" ei paku enam suurt midagi ettearvamatut.

Spoiler :
Terve viimase osa vältel ootasin, et tuleks Midagi. Lõpplahenduse peale tulin ma ise pärast seda, kui Deb oma shrink'iga rääkimas käis. Krt, isegi mina aimasin, et asi nii lõppeb, kuigi ma tavaliselt lihtsalt jälgin tegevust ja ei mõtle ette.


Kahjuks jääb tervest hooajast pettumus :(
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 13. Juuli 2012, 13:15

2 Minute Sneak Peek: Dexter Season 7
http://youtu.be/rzzwNUBc2Z0

Obvioosselt spoilerid neile, kes kuuenda hooaja finale't näinud ei ole.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 01. Oktoober 2012, 20:51

Garli kirjutas:
Spoiler :
Kusjuures veel on võimalik, et nad lähevad üldse seda teed pidi, et Dexter valetab Deb'ile, et see oli ainult üks mõrv ning Deb'il pole üldse õrna aimugi, et Dexu tegelikult serial killer on ja seeläbi saadaks seda teemat veel hui-teab-kui-kaua edasi venitada :?

Mul on nii hea meel, et niimoodi ei läinud. Esimese osa põhjal julgeks isegi öelda, et on potentsiaali varasemate hooaegade (no vähemalt kolmanda-neljanda hooaja) vorm taastada. Ainuke veits loll moment oli
Spoiler :
lennujaamas tapmine. Sloppy sloppy!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas hint » 03. Oktoober 2012, 02:19

Ma lugesin oma viimast postitust siin teemas. No mitte munnigi ei saanud aru, et mida ma jahun seal. Silma jäi ainult ärritav postitus, mis on õigekirjaliselt koolieeliku tasemel, täis debiilset esto-english segu, typosid, labast ropendamist ja on täiesti ebaloogiline. Tekkis tahtmine sellist saasta postitavale inimesele molli anda.
Lugesin aga korra veel. Asi hakkas juba loomulik ja soravam tunduma, aga ikka ei saanud aru, et mida tegelt.
Kolmandat korda lugedes jõudsin aga lõpuks samale ajusagedusele postituse autoriga. Leidisin, et tegemist on ikka täieliku geeniusega. Purskusin valjult naerma arvuti taga. Siiamaani on tuju hea.
Seda juhtub mul omi vanu postitusi lugedes üllatavalt tihti. Mul on väga hea klapp ja sarnane huumorimeel selle inimesega, kes mu 1 aastat vanu postitusi kirjutab.

Muide uus hooaeg algas jah. Ja Garli, Dexu on superhuman. Ta võiks lõunapausi ajal Valges Majas ka läbi käia ja presidendi maha lüüa, siin sarjas poleks see ammu enam mingi probleem.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Dexter

PostitusPostitas Ralf » 08. Oktoober 2012, 11:55

Jälle huvitav. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 16. Oktoober 2012, 23:08

3 osa vaadatud ja kuigi veel tegelikult ei julge tunnistada, et sari tagasi vormis on, siis seda peab küll ütlema, et asi on üllatavalt hea ning pika puuga parem kui viies-kuues hooaeg (inb4 hooaja keskpaigas keeratakse jälle midagi kapitaalselt p----). Nii et kes kuuenda käigus vaatamisest loobus (nt 0ll), siis võite seitsmenda algusest julgelt uuesti proovida.

Aa ja kui esimese osa järel oli mul sellest Ukraina maffiast ja koshka brotherhoodist täiesti ükskõik, siis viimase osaga peab tunnistama, et Isaak'i-sugune tegelane on väga meeldiv vaheldus tüüpilisele serial-killer-of-the-season teemale. 7x3s tema stseen Dexteriga oli väga kõva.

Spoiler :
1) Louise tegelane osutus lihtsalt eelmise hooaja halvaks ülejäägiks, aga tema surmast on potentsiaali väga ägedateks lugudeks. Ta ütles ju Jamiele, et "Dexter is out to get me" vms ja kui Isaak ta ära tappis, siis tilkus ta veri Dexu paadile ka. Loodan, et seda potentsiaali mingi igava cop-outi peale ära ei raisata.

2) Oleks aeg, et Deb hakkab rohkem asju uurima. Trinity, Jordan Chase, BHB kohta veel ja nii edasi ja nii tagasi.

3) Minotauri sequence oli kreisi!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas P2ppin » 22. Oktoober 2012, 14:41

Uskumatu comeback. Poleks julgenud iial arvata. Võiks nüüd peale seda hooaega otsad kokku tõmmata ja võiks seda seriaali tulevikus isegi positiivselt meenutada.
Spoiler :
Jälle mingi gay teema ?
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 22. Oktoober 2012, 14:54

Seitsmes ja kaheksas (= viimane) hooaeg kinnitati samaaegselt, P2ppin. Aga näha on, et nüüd, kus neil on sarja lõppemise aeg teada, siis lugu areneb palju jõudsamini ja ega aega eriti munemiseks enam ei ole ka.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 27. November 2012, 15:25

Üheksa osa olemas ja kuigi leidub ikka naeruväärselt üle võlli momente (lasketiir ja Juan Pablo näiteks) ja rumalat kirjutamist, siis ilmselt olen õppinud nende kohtade peal silma kinni pigistama. Hea hooaeg on. Isaak'i ja Hannah' tegelased mõlemad tasemel ning Isaak on pika puuga parim villain pärast Trinity hooaega. Ja tema tegelase juures suurim pluss ongi see, et ta ei ole mingi wacko serial killer nagu eelmise paari aasta kurikaelad. Ray Stevenson'ile külalisnäitleja Emmy ja/või Gloobuse nominatsioon? Miks mitte ka võit, tüüp on oma kohalolekuga iga stseeni varastanud.

Spoiler :
Veidi üllatav, et Isaak juba üheksandas osas suri, aga kindlasti kordades parem lahendus kui tema lõpp Dexu laual. Muidugi see, et George tulistas teda ainult ühe korra ja kõhtu, on üks näide sellest imelikust kirjutamisest, mida eespool mainisin.

LaGuerta saab surma, aga enne lahendab BHB juhtumi. Kes tapab? Deb? Dex? Matthews?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas K4uri » 28. November 2012, 14:34

Oman sama arvamust eelkõnelejatega selles suhtes, et 7. hooaeg on üle pika aja jälle positiivses mõttes üllatanud ning tundub, et sündmustik läheb veel põnevamaks. Kui vaadata tagasi minevikku, siis absoluutne lemmik on 3. hooaeg. Üldse Dexter IMO üks omanäolisemaid ning huvitavamaid sarju, mis kunagi jooksnud. Kes ei ole vaadanud, siis soovitan alustada kindlasti algusest.
K4uri
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 28. November 2012, 14:04

Re: Dexter

PostitusPostitas P2ppin » 13. Detsember 2012, 23:46

Spoiler :
Dexter tundub ikka täielik amatöör viimasel ajal. Nii palju vigu ei saa ju üks serial killer teha :)) . Kõigepealt kuuenda hooaja lõpus teab, et tema õde võib iga hetk ilmuda sinna kirikusse, aga tema peab ikka vajalikuks killing room sellest teha ja vahele jääda. Nüüd viimases osa kõigepealt suudab ennast oma õe abiga süüst puhtaks pmst pühkida ja esimene asi mida ta teha kavatseb on jälle endale tähelepanu tõmmata sellega, et paneb veel ühe oma ema mõrvas süüdi oleva mehe kaduma. Lõpuks muidugi mentidele sööta inimest, kes teab sinust kõike on samuti geniaalne. Mehe kohta, kellel on nii palju mõtteid tulevasest normaalsest elust ja kõigest pääsemist on tal küll väga suur soov tegelt vahele jääda :)) .
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 18. Detsember 2012, 16:42

Päris hea oli, aga tahaks, et järgmine aasta proovitakse terve hooaeg ühe suure ilusa tervikuna teha mitte jälle nii, et 3/4 on loll filler, mida keegi enam ei maini selleks ajaks, kui finale ekraanile jõuab. Isaak oli lahe, tho.

Seitsmendale hooajale 7/10.

Last but not least
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Ralf » 20. Detsember 2012, 02:50

No ei olnud suurem asi hooaeg kokkuvõttes, aga vähemalt oli suhteliselt põnev (erinevalt näiteks viiendast), eriti tänu
Spoiler :
Bay Harbor Butcheri teema taastõstatamisele.

Kõige enam hoidis aga vaatamas see neiu (Y) :

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist