Nip/Tuck

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas KiiZ » 06. Aprill 2011, 23:36

Ka nähtud nüüd. Väga hea sari, eriti esimesed neli hooaega. Viimane hooaeg vajus küll kuidagi eriti ära, aga lõpustseen oli päris hea Christianiga seal baaris. Võttis asja ilusti kokku. Ei viitsi rohkem midagi eriti öelda, olen fänn igatahes (Y)
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Ralf » 07. Aprill 2011, 10:27

Kaks lahedat teise hooaja posterit (alles paar päeva tagasi nägin esimest korda):

Spoiler :
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Nip/Tuck

PostitusPostitas Forzelius » 27. Detsember 2011, 11:25

Tjah, vaadatud nüüd kah kõik, mille jooksul hoidsin loomulikult siit teemast kaarega eemale ja, jah, ei olnud see lõpp enam sama. Murphy hoidis selgelt kõrvale sellest juba lõpus (series finale filmimise ajal sügas üldse Eat, Pray, Love võtteplatsil kotte, I mean fuck you very kindly), et oma Gleesitta toota, millest on sügavalt kahju, sest see oleks umbes sama, kui 24 loojad oleksid ära läinud, et CSI: Miami viimaseid hooaegu tegema või ma ei oskagi öelda. Midagi väga jaburat igatahes. Murphy't ma igatahes ei respekteeri. Tore, et ta sellise geniaalse sarja tegi, mille esimesed 3 hooaega on üks parim teledraama, mida näinud, aga nii ei kohelda sarja, mis su karjääri taevasse lennutas. Häbi.
Sarja kohta väga ei viitsi rääkida, Ralf on siin recap'inud päris korralikult. Ei teagi täpselt, kas kuulun team Seani või team Christianisse, pigem kuskil kahe mehe vahepeal. Hullult meeldis mulle enne esimese stseeni homaaži olev stseen finales, kus Christian Seani lennuki peale saadab. Lunastas sellega kõik, mida ta eelnevalt teinud oli. Kahjuks, jah, see sari oleks võinud midagi nii palju enamat olla. Huvitav, millal satun sarja peale, mille viimased hooajad pettumuseks ei lange: Nip/Tuck, Oz, The Shield. Väga paljud serialidviimasel ajal, on seda kahjuks teinud. Kõige kurvem kindlasti Ozi saatus, aga ka Nip/Tuck palju parem polnud.
Soovitan vaadata eelkõige geniaalse esimese kolme hooaja pärast.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist