Tähevärav Universum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 10. Veebruar 2010, 17:06

Siin kommentaare vaadates näeb, et mina suutsin esimesena postitada kell 11:55, järgmine oli 12:00. Ütleks, et suht kindel edumaa. :) Kartsin, et tulevad raskemad küsimused.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas seeru1980 » 19. Veebruar 2010, 22:40

Sellest suhtes on hea uudis neile, kes oskavad saksa keelt, sest SGT-U teleesilinastub 24.veebruaril RTL2-s kell 2125 meie aja järgi. Edu ning jaksu vaatamisel. 8)
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Ronet » 20. Veebruar 2010, 02:38

Ega siis ka ei vaataks kui saksa keelest aru saaks. Vihkan dubleerimist.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Pixie » 05. Märts 2010, 16:13

Eile saabus siis minu võidetud 1.0 DVD set. Kui imestate, et miks ma õnnest mööda seinu üles ei roni, siis jahh, seda tegin ma eile. ;-)

Enamus behind the scenes asju ja "Air"-i eriversioon on ära vaadatud. Enda üllatuseks pean tõdema, et tv versioon meeldis rohkem. Mõned ärajäetud stseenid olid olulised ning kohati muutsid teised stseenid loogilisemaks, kuid kogu tegevus oli aeglasem ja konarlikum. Imelik, et kustutatud stseenide dialooge ja klippe kasutati ka trailerites. :pööritus:

Küllaltki tähtis oli vestlus Eli ja Rush'i vahel, nad rääkisid Lucian Alliance'ist ja miks nad rünnata võisid. Nimelt galaktikas usutakse, et 9.kartušš annab juurdepääsu enneolematule väele. Teades, et meie valduses on aadress ja ressursid, oli see piisav põhjus ründamiseks. Kohe esimest korda vaadates tekkis tahtmine teada, kas ja mida Rush Jack'iga rääkis. Eeldasin, et eriversioonis on stseen, kus Jack ta pikalt saadab, kuid ei. Rush oli päris rõõmus, et sai 9.kartušši (hate that word) valimisega hakkama. Jack - not so much. Muuhulgas sai teada, miks Greer'i riided nii verised olid ning suudeti rikkuda mu sümpaatia James'i vastu. Põhimõtteliselt, kui tahan kellelegi SGU-d tutvustada, näitan talle tv versiooni.

Edaspidi on plaanis vaadata episoodid audio kommentaaridega üle. Suurepärane viis kõik meelde tuletada enne kui SGU aprilli alguses naaseb. Syfy on 1.5 hooaja traileri juba avaldanud, peagi ilmub ka MGM oma, kuid ma pole veel vaadanud. Uudishimu on küll suur, aga eelistan jätta potensiaalsed wtf?!-momendid esmakordse episoodi vaatamise jaoks.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 06. Märts 2010, 17:04

Niiet vähemalt kahe nädala pärast näen ka siis SGU väljalastud episoodid ära. Halleluuja. 8)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Pixie » 08. Märts 2010, 17:10

Eile sain siis viimased episoodid audio kommentaaridega vaadatud. Kähku käis, kuid räägime siiski vaid 10 osast + boonused. Minu arust on kommentaare alati lõbus kuulata (v.a. "The Ark of Truth" ja selle filmimise techno-babble). Veidi raskem oli kuulata "Water"-i kommentaare, sest seal oli neli inimest, kes rääkisid. Lavastaja rääkis ühe inimesega ja teised kaks näitlejat omavahel, nii et pm pidin kuulama samal ajal kahte vestlust. :D Jamil Walker Smith rääkis "Justice"-i ajal mitu spoilerit välja. Elyse Levesque juhatas tähelepanu, et vaatlustekil midagi jälgides vaatab Chloe pidevalt valesse kohta. Räägiti mitmest naljakast vahejuhtumist ning stseenidest lähemalt, nii et väga lahe. Kahju, et minu lemmik näitlejatest - Robert Carlyle - ühestki osa ei võtnud. Samas oleks tõenäoliselt tema aktsendist raske aru saada.

Wisegirl kirjutas:Niiet vähemalt kahe nädala pärast näen ka siis SGU väljalastud episoodid ära. Halleluuja. 8)

Soovitan jätta halleluujad enne kui oled kõik osad ära näinud. ;-) Kui ootused on liiga kõrged, on suurem tõenäosus, et võid pettuda. I'm just sayin'.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Wisegirl » 16. Aprill 2010, 22:21

Siiani on väga meeldinud (koos emotsionaalsete kaasaelamistega ja mõningase vaenulikkusega teatud tegelaste suhtes). Huvi pakub ka meeskonna sisemine pinge. Kõige mõistlikumalt ja neutraalsemalt käitub Eli.

SG-writerite käekiri on mõnusalt ära tuntav.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Pixie » 17. Aprill 2010, 16:50

Wisegirl kirjutas:Siiani on väga meeldinud.

Pilt

Supertore, et SGU uute osadega tagasi on. Pärast nii pikka vahet on isegi imelik tihti uusi episoode näha. Esimesed kaks osa on väga meeldinud, peagi vaatan ka kolmanda ära. :)

TPTB on 1.5 kohta öelnud, et nüüdsest on rohkem action'it. "Space" näitas seda ilmekalt. Muidu tore, eriti nende jaoks, kes on kurtnud. Mina aga loodan, et SGU olemus ei kao tulistamiste ja pewpew'dega ära. Esimene pool hooajast oli rohkem tegelaste kohta ning mulle selline sci fi loo jutustamise stiil istus. Kui tegelased tahaplaanile ei vaju, olen rahul.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Zinera » 13. Juuni 2010, 08:21

Super hea hooaja lõpp, lihtsalt nii uskumatult palju asju jäi poolikuks, et suur tahe on juba järgmist hooaega näha ehk siis oktoober 2010 näib paeguse seisuga ikka väga kauge aeg olevat... :pööritus:


Spoiler :
Kõik need tegelased lihtsalt ei saa surma saada, sealhulgas TJ, Young, Matt, Greer, Eli ja Chloe... Selle lahendust tahaks väga-väga näha, sest kõik paistis ikka räigelt messed up...



http://www.youtube.com/watch?v=uSnxNI2A5Bo

Alles liitus seriaaliga Rhona Mitra, nüüd siis uues hooajas Robert Knepper("Prison Break", "Heroes")ja Julie McNiven("Supernatural"). Aga tundub, et kõik nad on siiski mööduvad tegelased...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Pixie » 13. Juuni 2010, 19:16

Syfy ütleb, et SGU naaseb oktoobris. MGM et 28. septembril. Eks näis, kellel siis õigus on. Oo, ja seda ka, et nüüd on seriaal eetris teisipäeviti. Uus SG on alati olnud nv thing. Hakkan seda igatsema. :)

Zinera kirjutas:
Spoiler :
Kõik need tegelased lihtsalt ei saa surma saada, sealhulgas TJ, Young, Matt, Greer, Eli ja Chloe... Selle lahendust tahaks väga-väga näha, sest kõik paistis ikka räigelt messed up...

Spoiler :
Ma muretsen kõige rohkem TJ pärast. God damn it. :'( Nii väga lootsin, et laps jäetakse alles, aga peale seda tulistamist on see võimatu. Tundub, et S2 algus saab olema väga sünge. Üldse ei kujuta ette, kuidas see olukord lahendatud saab.


Alles liitus seriaaliga Rhona Mitra, nüüd siis uues hooajas Robert Knepper("Prison Break", "Heroes")ja Julie McNiven("Supernatural"). Aga tundub, et kõik nad on siiski mööduvad tegelased...
Spoiler :
Kui ma ei eksi, on need tegelased kuueks või seitsmeks episoodiks.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Johi » 18. Juuli 2010, 14:15

Ma olen näinud ära terve SGU esimese hooaja, kuid pean ütlema, et SGU on palju igavam, kui teised Stargate seriaalid. Algus oli huvitav, aga lõpp kiskus kuidagi venima. Pealegi neid "tõelisi vaenlasi" nagu ei oleks. Lihtsalt proovivad koju tagasi saada. Teine hooaeg peaks sügisest hakkama. Arvatavasti vaatan edasi ja loodan, et läheb põnevaks. :)
Kasutaja avatar
Johi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 18. Juuli 2010, 13:57

PostitusPostitas Pixie » 21. Juuli 2010, 12:23

Johi kirjutas:Pealegi neid "tõelisi vaenlasi" nagu ei oleks. Lihtsalt proovivad koju tagasi saada.

Palju õnne, leidsid SGU põhiidee. (Y)

Olen lugenud mõningaid asju S2 kohta -
Spoiler :
Hilisemad uudised on selle kohta, et teise hooaja teises pooles võib oodata tuttavaid Atlantis'e tegelasi, mis omakorda tingis muutusi ka SGA filmis ja mis ajal see aset leiab... Tõsiseid fänne peaks see uudis vist rõõmustama, maeitea. Millegi pärast olen selle uudise suhtes neutraalne, isegi pessimistlik.

Peaksime teada saama ka, mis täpselt on Destiny mission ja kuhu laev teel on. Brad Wright vihjas, et sihtkoht on 'of cosmic importance'.

Need märksõnad käivad mid-season finale kohta:
"Wray sees an alien ship swoop up and over The Destiny."
"Eli sees a holographic image of a battlefield."
"A sea of wrecked ships."

Tundub, et Rush'i ja Young'i vahel tekib veel ja veel konflikte, mis mind ainult rõõmustab. :)) Veel on öeldud, et hooaja algus saab olema väga sünge ja seda eriti Young'i jaoks. Kujutan juba ette, miks.


See nädal toimub Comic Con, kus näidatakse ka uhiuut teise hooaja pikemat trailerit. Olen kindel, et see trailer, mida Syfy peale finale't näitas, kahvatub MGM'i oma kõrval. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas hint » 21. Juuli 2010, 15:20

Pixie kirjutas:Olen lugenud mõningaid asju S2 kohta -


Oot oot, aga sari jättis mulle küll sellise mulje, et kõik tegelased saavad räigelt surma hooaja lõpus ju :(

Aga jah, huumor cliffhanger oli küll, peaaegu nagu SG-1 season 9 umbes, aint SGUs on tähtsamaid tegelasi poole rohkem, seega poole rohkem kaljusid ja rippumisi.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Pixie » 21. Juuli 2010, 17:05

hint kirjutas:
Pixie kirjutas:Olen lugenud mõningaid asju S2 kohta -


Oot oot, aga sari jättis mulle küll sellise mulje, et kõik tegelased saavad räigelt surma hooaja lõpus ju :(

Arvan, et surma saavad ainult
Spoiler :
Kiva ja ehk Riley, pluss mõned suvalisemad redshirt'id. Ja muidugi TJ laps. :( Muidu ma arvasin, et viimases osas notitakse rohkem tähtsamaid tegelasi maha, kuna seda aga ei juhtunud, võib nii minna S2 esimes(t)es osa(de)s. Main cast'ist jäid vist kõik ellu, isegi Telford.

Rahvast veel jagub, kokku ju umbes 80 inimest, ja nüüd ka Lucian Alliance'i liikmed. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Pixie » 27. Juuli 2010, 11:37

Here we go - http://www.youtube.com/watch?v=1rXJdDb1vxE :)

Pole küll MGM'i oma, vaid hoopis Syfy... Palju spoilereid, nagu oodata oligi. Nüüd on S2 alguse kuupäev ka kindel - 28. september. Comic Con'il sai palju uut ja huvitavat teise hooaja kohta teada, aga kõik see on trailer'is olemas.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist