Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 11. November 2013, 11:29

Võimalik, aga võrreldes varasemate osadega oli tegevust harjumatult palju.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas ruut » 11. November 2013, 14:35

Mis möllu? Kuskohas?

Spoiler :
Kuigi ma leian, et möll ei peaks kunagi esiplaanil olema, siis igasugust tundejama ja muud soigutamist oli niivõrd palju, et see actioniosa seal lõpus tundus väga out of place tänu sellele. Loodame, et Kuberneri tagasitulek lööb kaardid segi ning peale seda liigutakse vanglast edasi. Raamatus on piisavalt juhtunud, et asjadega edasi minna, ei pea seda tarbetult venitama.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 11. November 2013, 19:56

Potatoes gonna potate.

Action toimus mitmel rindel ja muusika oli ka selline pinevust hoidev. See et sellele eelnes palju ja järgnes veel natuke uimerdamist, ei tähenda, et action'iga ei või rahule jääda (ja mitte ka seda, et peab jääma). Hershel oli muidu tubli, aga

Spoiler :
tundus isegi liiga tubli walker'itega vastamisi olles. Kui viimaselt seda kunstliku hingamise asjandust tahtis kätte saada, tuli tahtmatult meelde, kui kiiresti jäi Dale walker'i jõule alla.

Ja tänu Tyreese'i viimase aja nõmedale käitumisele ei salli ma teda enam absoluutselt.

Järgmise osa suhtes ei ole mingeid erilist ootusi, et nüüd vingemaks läheb.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 12. November 2013, 05:11

Lol, Six-Fo, sittagi ei juhtunud ju.
Spoiler :
Terve osa oli mingi higine elustamine seal laatsaretis ja siis lõpuks murdsid kõndijad aiast läbi ja samal ajal lõi sitt ventiaatorisse ka seal nii et pandi kaks möllu kokku. Lisaks ka veel Gleni õigeajaline hingitsemine.
Aga ei viitsi üleliialt vinguda. Nagu Ra1n ütles: midagi juhtub - vingutakse, midagi ei juhtu - ikka vingutakse. Loodetavasti järgmise osa valguses näidatud lõpukaader on piisav, et sellest hooajast teha midagi nii tempokat nagu oli umbes kolmas hooaeg, kuigi, jep, vanglast oleks ammu aeg edasi liikuda, kuid siis peaks see ka loogiline olema (ma räägin sarjast nii nagu raamatuid ei oleks, sest neid mitte lugenuna puudub mul absoluutselt igasugune aimdus, kuhu see asi välja jõuab). Praegu ei näe nagu väga põhjust, miks sealt edasi minna. Üks asi on see, et piirid pole nii kindlad enam, aga need annab alati tagasi võidelda. Ei tea. SEE tegelane, keda kõik vast oodanud on, peaks vast olema see wildcard, mis asjad tõepoolest nii pea peale keerab, et raske on öelda, kuhu liigub 4. hooaja keskmik (hea, et ta niigi vara toodi, siin mõne jutu järgi oleks arvanud, et lõpupoole isegi) ja järnevad (ilmselt vähemalt) paar hooaega.
Also, slight OT
Spoiler :
naljakas vaadata, kuidas suur osa selle teema aruteludest käib spoilertagi all. Natukene totakas, vaadates, et ma ise olen ilmselt selles süüdi osaiiselt. Praegu tagasi vaadates tahaks pigem foorumit, kus on spoilerioht, aga samas käib ilma tõkestusteta jutuvada, mitte, et igat postitust alustab paarisõnaline eelkommentaar ja siis järgneb mitu lõiku spoilerkasti sees. Hakib flow'd või nii.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 12. November 2013, 14:36

Ma ei tea kas ma tõesti erutusin siis liiga üle? Pean uuesti osa läbi vaatama, äkki oligi igav osa :D

Selles suhtes et vähemalt midagi tehti ja mingi pinge oli peal koguaeg. Paistis et sentimentaalsete ülipikkade vestluste jaoks ei jäänud seekord väga palju aega kellegil (kuigi seda siiski tehti mingil määral). Mõne varasema osa puhul tekkis tunne, et peamine teema, zombie apocalypse, on juba tagaplaanile jäetud ning ellujäämise nimel võitlemine selles väga keerulises välja surnud maailmas on unustatud. Mingeid erilisi probleeme ellu jäämiseks ei teki, ainult hingemured või kellegi peale viha kandmine.

Esimestes hooaegades oli ju see, et 1-2 zombiet tekitasid juba parajat tegevust ja tihti sai keegi hammustada. Nüüd on kõik chill, average everyday, oh mingi 5 walkerit siin kõnnib, võtan kõik taskunoaga maha, nagunii ükski ei jõua hammustada.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 12. November 2013, 20:28

Pilt
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas hint » 13. November 2013, 02:39

Ma ei saa enam aru, et kui tõsiselt see sari üritab ennast võtta. Pinge on siiani nagu suht tasemel ja toidab, aga kogu plot ise tundub nagu mingi paroodia, kus lihtsalt naerdakse enda üle. Aga okei, hooaeg hakkas siis viie enam-vähem entertaining aga täielikud fillererid episoodidega. Mis seal ikka, töötas kah.

Esimese viie episoodi short summary
Spoiler :
5 episoodi kestnud story arc, kus tuleb mingi suvaline viirus, mis tapab ainult redshirte(kõik governori laagrist tulnud surevad ära) ja mille vastu pea kõik meie peategelased on immuunsed, saab päästetud vahetult enne ühe peategelase võimaliku surma + mõned tavapäraselt idiootlikud lahendused(või pigem taotuslikult ajuvabad "otsused", ainult saamaks paremaid action-sequence'eid) + väheke Caroli kareketriarendust ja draamat. Jup, that's about it.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 13. November 2013, 03:14

Ma ei ole veel NII negatiivne praeguse hooaja suhtes.
Jah, reaalset möllamist ja liikumist on suhteliselt vähe, aga vähemalt tegeletakse aktiivselt mingi probleemiga. Olulised tegelased saavad mõõdukalt ekraaniaega. Ricki ja Carli lävimised on huvitavad. Rick on selgelt kummastatud poja külmaverelisuse poolt. Huvitav. See "Scarface" lõppu meenutav täristamine viimase osa lõpus oli muidugi tüüpiline "paneme zombie-märulit sisse, et inimesed ei kiunuks" nüke, aga lahe ikkagi. Lapstegelastele pööratakse tähelepanu korralikult. Välja arvatud titele muidugi, kes on nagu mingi kummitus.
Governorist ei tunne üldse puudust. Mõnes mõttes on meel kurb, et ta üldse jälle rusikat viibutab seal. Muidugi tahaks minagi näha, kuidas nad sealt vanglast vehkat teevad, aga kuhu neil ikka nii väga minna on. Kui pakutakse episoode nagu viimane, kus minnakse otsinguretkedele, siis pole nii väga hullu.
Mind hämmastas see hammaste-pesemise repliik viimases osas. Mis see tähendama pidi..?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 13. November 2013, 06:29

Ralf kirjutas:Ma ei ole veel NII negatiivne praeguse hooaja suhtes.
Jah, reaalset möllamist ja liikumist on suhteliselt vähe, aga vähemalt tegeletakse aktiivselt mingi probleemiga.

Jah, aga see probleem ei ole ju huvitav :?

Ralf kirjutas:Governorist ei tunne üldse puudust. Mõnes mõttes on meel kurb, et ta üldse jälle rusikat viibutab seal. Muidugi tahaks minagi näha, kuidas nad sealt vanglast vehkat teevad, aga kuhu neil ikka nii väga minna on.

Tunnen puudust, aga nagu ma ka ise ütlesin, siis jah - kuhu neil tõesti minna on. Säärases pea peale pööratud maailmakorras tundub nagu vangla või ükskõik milline avaral väljal lihtsasti kaitstav ning piiratav ala kindlusena. Sestap ma pakungi, et see vangla tehakse kuidagi maatasa, sest tõesti ei usu, et nad sinna veel üheks hooajaks jäävad. Loomulikult on seal võimalikult kaua püsimine ellujäämisprotsenti suurendav, kuid see ei tee head televisiooni.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 15. November 2013, 01:08

Läksin üle pika-pika aja 9gagi ja mis ma nägin :D
Pilt
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rasmus » 18. November 2013, 21:16

4x06 oli nüüd küll kuld. Vabalt neljanda hooaja parim osa ja imo ka ainuke, mida võib ka niisama korralikuks episoodiks nimetada, mitte nagu eelmine, mis lihtsalt "TWD" skaalal pisut eredamalt välja paistis.
Spoiler :
Kuberneri on ikka pagana hea jälle ekraanil näha ning väga meeldiv, millise suuna ta roll võtnud on. Lõpus walkeripuuris igal erineval viisil kõndijate tapmine oli täielik kirss tordil.
Jee!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Zinera » 18. November 2013, 22:23

04x06
Lõpuks tõesti midagi vähe uuenduslikku, mitte mõtisklused vanglamüüride vahel. Kuberneri episoode ootaks veelgi, loodetavasti see meeldiv traditsioon jätkub.
Spoiler :
4 uut tegelast, esimene juba surnud :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 18. November 2013, 22:52

Mindki suutis see episood positiivselt üllatada. Previewi nägin eelmise osa lõpus siis olin väga skeptiline, arvasin et tuleb väga tüütu venitamine, olin kubernerist suutnud päris ära tüdineda nagunii. Aga vot sellise nurga alt lähenemist ma ei osanud oodata, vaat et tekkis mingi sümpaatia ka mis võib tulevikus poolehoidu kahe leeri vahel isegi natuke mõjutada.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ronet » 19. November 2013, 03:41

4x06
Käed maha hooaja parim episood siiani! Ei olnud neid piinlikust valmistavaid dialooge ega midagi. Tundus kuidagi naturaalsem.

Keegi TWD jälgijatest Skins'i ka vaatas? Meenutas väga Skins: Rise episoodi.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 19. November 2013, 04:34

Naturaalne, jep. + mulle meeldivad need twd osad, mis open worldis rohkem on.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist