Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Zinera » 24. Mai 2010, 23:32

Päris hea lõpp oli, kuigi mingi salapärane oleks võinud veel olla... Aga meeldis, päris kurb oli kohati, aga päris pisaraid ei valanud, nagu mõni siin. :D

Spoiler :
Ja huvitav kuhu kadusid Michael ja Walt, kes algselt olid igalpool? Imelik...Ainult koer jäi lõpuks alles, isegi lennukil neid enam ei olnud. Ei hakanud otsima ka. Las olla, eks oli nende aeg lahkuda palju varem. :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Soprano » 25. Mai 2010, 00:15

Ilus lõpp indeed.

Zinera kirjutas:
Spoiler :
Ja huvitav kuhu kadusid Michael ja Walt, kes algselt olid igalpool? Imelik...Ainult koer jäi lõpuks alles, isegi lennukil neid enam ei olnud. Ei hakanud otsima ka. Las olla, eks oli nende aeg lahkuda palju varem. :))

Spoiler :
Michael oli ju saarel vaimuna "lõksus". "Everybody Loves Hugo" osas ta rääkis Hurley'ga.
Walt'i näitleja kasvas aga lihtsalt nii suureks, et ei saanud enam sarja tagasi tuua.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 25. Mai 2010, 00:18

Spoiler :
Walti lugu jah eriti kurb selles suhtes.

Mul Michaelist aga veelgi rohkem kahju, tema tegelast karistati nagu Tony't 24's
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 25. Mai 2010, 00:35

Spoiler :
Ma ei vaata "Losti", aga tahan olla in.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 25. Mai 2010, 01:05

Oeh, lõpuks ometi läbi. Finaal oli muidugi täpselt selline nagu kartsin aga nagu produtsendid ütlesid, et fännid ei tea ise ka, mida nad sellest sarjast tahavad. Mina nautisin seda müstilist poolt, kuigi tegelikult teadsin juba peale esimest hooaega, et sari keskendub pigem karakteritele - selles suhtes oli see lõpp minu jaoks 50/50.

Kokkuvõttes hea AMEERIKA seep.

...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hint » 25. Mai 2010, 21:08

Oli väga mõnus sari, tegelased arenesid ja said koduseks tip-top, seiklused olid huvitavad, draamat täitsa tasemel igal pool.

Lõpp oli sarjale, mida pole võimalik vastustega lõpetada, täiesti ainuvõimalik - räige hunnik häma ja midagi diipi, mille kohta ma vb kunagi wikipediast loen, et mida see siis tähendas (ilma vastust saamata).

Aga see pole väga negatiivselt mõeldud, oli seda ju näha kohe algusest, et J.J. 'mystery box' ajas üle ääre. Kuna ratsionaalne mõtlemine tuleb sarja vaadates välja lülitada niikuinii, siis kuskil teise-kolmanda hooaja peal sarja mystery poolele erilist tähelepanu niikuinii ei pannud ja jälgisin pigem karektereid ja day to day regular džungliactionit.

Piisavalt siis sellest soimisest, 9/10 sari, oma kuue aastaga kahtlemata väga suur mõjutaja nii maitsele kui kriitikameelele. Tahaksin panna hetkel tegelt natuke madalamat hinnet, aga miskipätast ma arvan, et ma ei oleks enda vastu aus, kui ma seda teeks.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas Garli » 17. Juuni 2010, 13:52

Oeh, läks aega natuke rohkem kui 2 kuud, kuid jõudsin siis samuti lõpuni. Arvamused ikka positiivsed. Nõrgimaks hooajaks jäigi teine. Parimateks esimene, kolmas ning kuues. Neljas ja viies olid omamoodi lahedad. Flashforwardid, timetravelling ja muud veidrad asjad. Seriaal püsis konstantselt hea ja huvitav, (väga) igav ei hakanud kordagi (va. teise hooaja keskpaigas olevad episoodid). Finale oli rahuldav. Lõppes nii nagu ta lõppes... Tähendab, jäin finaaliga rahule. Kui ma oleks selle seriaaliga varem alustanud ja nt. viimast hooaega iganädalaselt vaadanud siis oleksin lõpus kindlasti vesistanud ka.

Tip-top seep, kokku annan ilusa 8/10. Good times.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas adi » 17. Juuni 2010, 17:15

Mina samas jällegi ei suuda seda jama vaadata, noh proovisin esimesest hooajast pihta hakata ja süvenenult jälgida, aga see oli ilmselgelt viga. Hetkel olen vist 13 episoodi juures pooleli ja sinna see vast ka jääb.

See stoory venitamine ning tegelaste emotsionaalne punnitamine on tõsiselt häiriv. Selline tunne on nagu üritaks puzzle tükki valesse auku suruda.

Noh plusse on ka loomulikult, hea idee eelkõige, mõningad õnnestunud näitlejavalikud ning loomulikult väga nauditav keskkond.

Ahjaa, mind häirib veel kohutavalt see kuramuse doktor Jack kellele on kirjutatud ikka nii läila Timuri roll, et kahju kohe mehest.
Ning Kate ei oska näidelda, nagu absoluutselt mitte. Muidu on päris nunnu.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Weirdo » 19. Juuni 2010, 14:40

adi kirjutas:Ahjaa, mind häirib veel kohutavalt see kuramuse doktor Jack kellele on kirjutatud ikka nii läila Timuri roll, et kahju kohe mehest.
Ning Kate ei oska näidelda, nagu absoluutselt mitte. Muidu on päris nunnu.


Ma ei ole küll esimest hooaega näinud, kuid pakun, et nende asjade poolest võib hiljem paremaks minna. Ei tea kui hästi-halvasti Kate'i osatäitja esimeses hooajas näitles, kuid näiteks auditionil ei jätnud ta tõesti head muljet. Arvan, et hiljem läheb paremaks. Jacki karakter häiris ka mind tõsiselt ja pikalt kuni umbes 3-4 hooajani, kuid pärast seda ta suuremalt osalt isegi meeldis mulle, vähemalt siis, kui tema kui suur hero natuke kõrvale jäi.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 30. August 2010, 11:38

NMIC ja täna hommikul korduvaltkuulatud life and death tõid palju mälestusi tagasi
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 30. August 2010, 14:57

Mida siis epiloogist arvasite? Paar küsimust said isegi vastuse.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Laadi » 26. Oktoober 2010, 15:29

Täiesti mõtetu lõpp oli, täielik pettumus. Ootasin midagi paremat, midagi, mis poleks olnud nii ettearvatav.
http://www.seriaalid.net

Vaata Seriaale Online
Kasutaja avatar
Laadi
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 07. Oktoober 2010, 21:27

PostitusPostitas Weirdo » 09. Jaanuar 2011, 01:16

http://www.youtube.com/watch?v=t5qP32YiPcs

Ma ei tea, kas seda on juba siia lingitud.
Habemega Jack lõpupoole (alates 2:26) on ülimalt hästi tabatud (zestid ja ilmed)! Ütleks, et peaaegu identne.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Teadmata kadunud

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuli 2012, 03:32

Rewatch käsil, vana head Losti tore uuesti vaadata, S1 läbi ja tore on näha, kuidas Jacki ja Locke'i konflikti nii kenasti aretatatakse juba eos.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Teadmata kadunud

PostitusPostitas Garli » 27. Juuli 2012, 18:28

If you haven't seen the show, don't miss this glorious opportunity. Carefully write each season/episode number on a small notecard or pieces of paper (1.1, 1.2, 1.3 etc). Place all "episode tablets" into your "Lost party bag," and keep it in a handy spot. Whenever you have time, reach into the party bag and grab an episode tablet at random, ingest some strong narcotics, and then enjoy 45min of glorious nonsense. Repeat until all episode tablets have been consumed. Trust me, the show is MUCH better this way.


Keegi filmiveeblane, kes pole seda vaadanud, viitsiks proovida? Huvitav oleks muljeid lugeda. :irw:
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist