Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 13. Mai 2010, 13:44

"Across the Sea" oli väga informatiivne, kuid paarile kõige tähtsamale küsimusele ei antud ikkagi vastust. 2 osa on veel tulemas, lubati ebatraditsioonilist lõppu, eks saab siis näha. Paljudest tegelastest on jube kahju, aga mis teha, sest kõiki ei saa alles hoida, empaatiat peab kuidagi ju tekitama.

Uskumatu, et seda ütlen, aga LOST on muutunud loogiliseks ning kuues hooaeg annab erinevalt varasematest rohkem vastuseid kui tekitab küsimusi.
Ma polegi veel selle peale mõelnud, kas olen üldse pakutava lõpplahendusega rahul, praegu veel poolik lahendus, aga pilt on muutumas üha selgemaks. Sari on läbinud pika tee ja muutunud iga osaga üha paremaks ning uuestivaatamise väärtus on ainult kasvanud, sest kõike ei saagi mäletada esimestest hooaegadest, eriti veel üksikasju, pluss saab pärast sarja lõppu vaadata kõike täiesti uue pilguga.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 14. Mai 2010, 21:23

Emerson: «Teadmata kadunud» lõppu tuleb mitu korda vaadata

http://www.elu24.ee/?id=262547

Huvitav... Tuleb vist päris põnev finaal serjaalile.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Weirdo » 14. Mai 2010, 23:32

Emersoniga seoses on minu meelest kõige naljakam ja sürrim asi, et ta esialgu kandideeris HURLEY rollile :D
http://www.youtube.com/watch?v=h1GtuEjrC84
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 19. Mai 2010, 21:06

Täna oli nii hingeminev osa jälle. Eriti vestlus lõkke ääres ning selle tulemus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas adi » 20. Mai 2010, 15:27

viimane episood võiks juba kätte jõuda, hetkel selline kummivenitamine käib, et valus vaadata, aga ei saa nii napilt ennem big finalet pooleli ka jätta.
kiristad hambaid ja vaatad
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Ronet » 20. Mai 2010, 17:08

Juhul kui keegi veel näinud ei ole:
Lost vs. V

Irvitan juba nädal aega
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Soprano » 21. Mai 2010, 01:40

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Weirdo » 21. Mai 2010, 09:47

Eelviimases osas juhtus vist rohkem kui üheski teises selle hooaja osas.

Sawyer ja "And I thought that guy had a God complex before" :))

Just Emerson'i kommentaarid finaali kohta tekitasid igasuguseid kahtlusi. Võib-olla kõik ebaõnnestub ja monster pääsebki koju...

Ei tea, kas pärast "Lost'i" lõppu hakkab mingi delusion peas kordama nagu mantra: "Everything happens for a reason..everything has a reason..we are here for a purpose..have to know the reason".
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Ronet » 24. Mai 2010, 09:30

Ma nutsin..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas hau » 24. Mai 2010, 11:25

Level kirjutas:Ma nutsin..

Ma nutsin rohkem. Nii aus ja siiras ja õige lõpp. Emotsionaalne>ratsionaalne. Kõiki saladusi polegi vaja teada, ega saa kunagi teada. Väga meeldib, et jäädi sarja põhi teemade juurde ja ei hakatud julmalt kõiki küsimusi vastama. Mind isegi ei huvita (heas mõttes) osad lahendamata saladused enam. Üleüldse oli selles episoodis igast küljest palju häid asju. Hurley yoda-nali on kindlalt mu lemmik Hurley nali. Selle delivery oli nii perfektne. Jacki ja Locke vaheline võitlus oli sitaks põnev. Tearjerking kohti oli iga fakin 5 mindi tagant. Ja lõpp.. ring on täis. Geniaalne kuidas sarja algus ja lõpp on ühendatud. Üks suurimaid lugusid on jutustatud. Algas nii põnevalt ja huvitavalt ning lõppes nii sügavalt. Ei oska kõiki mõtteid ja emotsioone siin sõnadesse panna. Lost on lihtsalt best thing ever.
Ja sellega on läbi kuus aastat kestnud episood minu elust. Need olid toredad, põnevad ja õpetlikud ajad.
Tsau!


lõpetuseks üks quote ühest losti foorumist mille ma olen arvutisse salvestanud. See kirjutati paarkolm nädalat tagasi vist.

LOST is being boiled down to a heavily extrapolated criticism of the pretense of omniscience, or the desire to know all.

Jacob is the man of faith, passive, yielding, willing to accept sovereignty over his own life and the freedom to choose, for good or ill, the steps he takes on a day-to-day basis.

The man in black wanted more: information, experience, understanding, the exact things that LOST fans are clamoring for right now. He refused to accept that anything could not be understood or was not worth understanding: he was a man of science. As such, he became cynical of the morality peddled by his pseudo mother and lashed out at the world.

The title resembles this theme succinctly: LOST, a description of the human experience, uncapable of understanding and experiencing all there is in a massive world and limited only to choices made by the agent (since every choice has some cost, petty or major).
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 24. Mai 2010, 11:29

Ma ei jõua õhtut ära oodata, kuni lõpuks vaadata saan. Ülehomne eksam ja essee tähtaeg võivad oodata küll, ennem tuleb tähtsamate asjadega ühele poole saada.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 24. Mai 2010, 12:05

Üsna närvesöövad tunnid. Tööle kontsentreeruda on suht keeruline ja mul on pidev kiusatus 2h pikkune lõunapaus teha. Samas, ma olen kogu 120 osast vast vaid 10 episoodi üksinda ära vaadanud. Mingil põhjusel hakkasin Losti vaatama koos ühe sõbraga ja sellest sai traditsioon, millest me üllatava rangusega kinni oleme pidanud. See, et 720p versioon ei ole kohal distsiplineerib ka.
Lost on täiesti erandliku mõjuga sari.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Weirdo » 24. Mai 2010, 14:11

Damn, neid postitusi lugedes tuleb selline kiusatus viimast osa vaatama tormata...aga ei saa enne ülehomset.

Neetud, et see finaal just sellisel ajal peab olema, mil graafik on nii tihe, et ei saa endale lubada kuskil "Lost'i" emotsionaalsuse pilvedes hõljumist.

"Lost'i" finaalosa on midagi, mille vaatamisest tuleb eriline sündmus teha.

Kuna ma pole sisuliselt 3 esimest hooaega näinud, siis üha süveneb tunne, et peaks hakkama "Lost'i" otsast peale vaatama, nüüd kui ta läbi on. Maniakk.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 24. Mai 2010, 23:06

Ma nutsin nagu neljaastane alates umbes sellest hetkest, kui veel 5 minti oli jäänud. Ma ei viitsi üldse midagi vaadata enam. Ja täna on ka 24 finale (homme saaks vaadata). Skoor
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Mai 2010, 23:31

Jep, LOST täitis kõik mu unistused, mis sarja jooksul vähegi tekkisid. Olen nõus, et kõiki küsimusi, saladusi ei peagi igal võimalikul moel lahendama. LOST-i idee(Jacob ja Smokey, iga tegelase individuaalne areng e. we are here for a reason-kaheti mõistetav) kaldus pidevalt vastu igat võimalikku seina ja alatihti lõi neid puruksoma unikaalsete mõtetega.

Terve viimase poole ajal tundsin klompi kurgus, silmad vesised nagu väiksel lapsel, Spellboundil samamoodi. Kogu aeg oli pidev tahmine midagi arutada, midagi selgitada veel üle ja üle, aga viimased minutid ei andnud selleks enam aega. Ilus. I L U S.
Ma fucking armastan seda sarja. Varsti võtan uuesti ette, sest juba pikki aastaid on algusest möödas. Miks ka mitte uuesti alustada.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline