Dexter

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Garli » 23. November 2010, 06:24

0ll kirjutas:Dexter 5x08-09 - kujunemas lemmikhooajaks. Ilusat lõppu pole loota...
Yea, vähemalt on veel inimesi kes oskavad hooaega nautida sellena nagu meile seda serveeritakse. Konstantne bitchimine Trinity-suguse tegelase puudumise või Lumen'i karakteri olemasolu pärast on täiesti ebavajalik. Suurepärased lükked mõlemad. Kuigi selle hooaja alguses oli ideaalne võimalus viia sari väga süngetele radadele, siis peab ütlema, et on hästi hakkama saadud. Pealegi lubatakse vähemalt sama kreisit finaali nagu eelmine aasta.

Spoiler :
Järgmiseks aastaks ootan ikkagi veel mingit meeletut muutust Dexteri elus. Keegi peab teada saama.


3 nädalat veel 8)
5x10 "In the Beginning" treiler

Kuuendat hooaega pole tegelikult kinnitatudki. Showtime üritab rahvast teadmatuses hoida ja tahab jätta muljet nagu praegune hooaeg oleks viimane?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas 0ll » 23. November 2010, 23:22

Garli kirjutas:Kuuendat hooaega pole tegelikult kinnitatudki. Showtime üritab rahvast teadmatuses hoida ja tahab jätta muljet nagu praegune hooaeg oleks viimane?

Väidetavalt on Showtime'i poolt soov täiesti olemas, lihtsalt ootavad Halli otsust (lõplikke analüüsitulemusi) ehk kui tervis korras, siis asuvad uue hooaja kallale. Loodan, et tehakse veel ÜKS tugev hooaeg ja pannakse asjale korralik punkt - lõpetatakse kõrghetkel.
Puhtteoreetiliselt võiks ka selle hooajaga lõpetada, aga tundub, et lahtisi otsi on 3 osa jaoks liiga palju.

Spoiler :
ma olen algusest peale ette kujutanud, et lõpuhooajal saab Deb Dexterist teada ja laseb ta finaalis maha :) , nüüdseks on mõlemad tegelased ja nendevaheline suhe nii palju muutunud, et sellist lõppu enam ei näe. Tegelikult ei suudagi ühtegi rahuldavat lõpptulemust välja pakkuda - sarja kirjutajatele tõeline pähkel
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 13. Detsember 2010, 19:01

viimane osa oli küll täielik letdown ning pettumus.
Spoiler :
oeh.. kõik see meeletu build-up selleks, et Debra teada saaks ja tulemus? Mitte midagi. Hooaja vältel tundus, et stsenaristidel on ikka natuke mune ka, aga ilmselt mitte. Meeletutes kogustes (pisikestest) plothole'idest ja Dexteri mitmest napist pääsemisest hooaja jooksul oskan mööda vaadata, aga nii sitast finaalosast mitte. Väga kahju.

Lumen ka nagunii tagasi ei tule, millest on samamoodi kahju. 100% Dexteri soulmate ja ikka kirjutati sarjast välja... Vähemalt ei tapetud ära.

Mis Santa Muerte juhtumitest sai? Üks vend lasti maha, aga teine? Kadus lambist ära see lugu poole hooaja pealt. Lootsin, et tuleb viimastes osades teemaks jälle ja et nt. Laguerta tapetaks ära vms.

Episoodi nimi "The Big One" on ka valus tüng.

Enne finaali olin hooajaga täitsa rahul. Lumen meeldis, Liddy meeldis, Jordan meeldis. Väga head tegelased kõik. Viimane stseen ja eriti viimane kaader, olenemata muudest asjadest mis osa jooksul aset leidsid, oli ka täiesti perfektne ning 100% dexterlik. Bring on Season 6!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas 0ll » 15. Detsember 2010, 01:51

Hõiskasin liiga vara.
Selles hooajas oli rohkem loogikavigu, auke ja kriminalistikaalaseid möödapanekuid kui kõigis eelnevates hooaegades kokku. Aga ma olin valmis sellest mööda vaatama, sest kuni viimase kahe osani varjutas hea halva.
Spoiler :
Meeldisid kõik külalisnäitlejad, Dexteri ja Debi areng, suhe Lumeniga. Johnny Lee Miller oli väga efektne koletis - sama hea kui Lithgow. Stiles pole just kõige parem näitleja, aga sellesse katkise naise rolli sobis ta ideaalselt.
Jäi mulje, et nagu tegijad oleks arvestanud rohkemate episoodidega - otsad löödi kokku kiiresti ja selgitusteta... ehk kuigi viimases kahes osas toimus väga palju, olid nad hooaja igavaimad. Liddy lõpp oli liiga äkiline. Samuti Emily järsk lahkumine, mis röövis võimaluse Jordan Chase'i saamislugu lõpuni jutustada...

Debi kilejama. Nii stseen ise kui tegelase käitumine äärmiselt tobedad... Kuigi vaatajaid juhatati selles suunas (Deb kui omakohtu pooldaja), ei olnud tema tegelane veel sinna jõudnud. Carpenter oli sellel hooajal muidu suurepärane, näitlemisoskuses märgatav tasemetõus.
Quinni "I owe you one." WTF? I owe you one, et mu mõrvasüüdistusest päästsid, kuigi ma olen üsna kindel, et Liddy jõudis millegi väga suure jälile ja sa surusid talle noa rindu. Ok, lähen võtan õlut ja vaatan, kuhu su õde kadus.

Tundub, et kogu "Santa Muerte" teemaliin oli vajalik selleks, et Deb saaks kellelegi kuuli pähe lasta ja "bitch Laguerta" liin selleks, et Deb arhiivi suletud toimikuid lugema saata... Ebameeldiv augutäide


Jooksavatest sarjadest endiselt üks lemmikuid, aga oleks aeg lõpetama hakata. Michael C. Hallil võiks olla piisavalt mune ja väärikust (ja raha) ning Showtime'ilt nõuda, et järgmine hooaeg jääks viimaseks...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 21. Detsember 2010, 22:41

Päris õudne hooaeg kokkuvõttes... kõike seal nähtut võib väga kergesti kohata ka suvalises Kanal2 hilisõhtuses teledraamas - üks nimitegelastest lööb pahale noa sisse ja ütleb "That's not just for me... that's for everyone you hurt!", üheülbalised kurjamid ja muu säärane. Tegevus sisuliselt puudus terve 12 osa vältel, kõrvalosad olid nõrgemapoolsed ja Dexterit kui tegelast ei arendatud ka kuigi palju. Ja minu meelest ainus, kes vähegi talenti üles näitas, oli Jennifer Carpenter finale's, kõik teised olid üsna näotud ja igavad kujud. Tundub, et stsenaristidel polnud selle hooaja kirjutamisel üldse mune, kordasid lihtsalt varemolnut ja sedagi kõvasti hajameelsemalt. Kas see ei pidanud olema seriaal psühhopaadist sarimõrvarist? Minu arust oli käesolev hooaeg küll mingist suvalisest Miami vereanalüütikust, kes otsustab mingi libuga mõne paha masti ajada. 5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas P2ppin » 09. Jaanuar 2011, 13:12

Tuleb nõustuda eelneva postitusega. Kahtlemata seni kõige nürim hooaeg.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

PostitusPostitas Garli » 25. Mai 2011, 00:51

Avastasin praegu, et juba mõnda aega tagasi on Showtime esimese kuuenda hooaja teaseri välja lasknud, mis tegelikult on recap eelmistest hooaegadest, ning jääb mulje, et viienda hooaja shitstormi kavatsetakse täielikult ignoreerida, mille üle on minul isiklikult väga hea meel.

Vaata siit. (Y)
--
Castingu uudiseid ka: Colin Hanks, Mos Def ja Edward James Olmos on uueks hooajaks sarjaga liitunud.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas ruut » 25. Mai 2011, 13:10

Tunnistan ausalt, et mulle 5. hooaeg isegi meeldis. Aga noh, 6. võiks küll ägedam olla jah.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Garli » 16. Juuni 2011, 18:23

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas snufffy » 17. Juuni 2011, 01:29

Garli kirjutas:A Message from Dexter

So fking good 8) (Y)
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 23. Juuli 2011, 15:05

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Weirdo » 01. November 2011, 11:38

Kas asi on vaid minus või ongi praegune hooaeg väga lahja? Võib-olla kehvemgi kui eelmine. Viis osa nähtud, paremaks pole näinud :? Ootan kogu aeg, millal põnevaks läheb - ei lähegi?
See thrill, mida "Dexter" kunagi pakkus, oleks justkui täielikult kadunud. Isegi huumorit, irooniat ei ole seal enam eriti.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 01. November 2011, 11:57

Minu arust huumorit on piisavalt. Kasvõi see, kuidas Batista ja Quinn ennast koos pilve tõmbasid või näiteks 6x05'st, kui Sam Dexterile midagi seletas ja küsis, kas Dexter sai aru, mida ta mõtleb, siis Dexter vastas "Yep!" ning millisekund hiljem ütles mõtetes "Nope!". Või kui Dex sattus peale Deb'i ja lapsehoidja vaidlusele ning ütles voiceoveriga "Would it be weird if I just left?". Viimased kaks on classic Dexteri-momendid ju.

Aga põnevusest rääkida, siis minu arust episoodid 3-4 olid väga head, aga viies mitte eriti. Mulle käib täiega pinda see, et Dexteril on mingi eriti tugev kuues meel tekkinud, näiteks neljanda osa lõpus
Spoiler :
ta nägi Travis't ning sai kohe aru, et tema on Doomsday number kaks.

Totter lihtsalt, et see kõik tema jaoks nii kergelt käib.

Eelmisest hooajast on kuues kvaliteedilt minu arust tunduvalt üle, ja kui hooaega jälle kuidagi ligadi-logadi ebaloogiliselt ära ei lõpetata ning lõpus midagi huvitavat ka juhtub, siis on see hooaeg automaatselt parem kui eelmine. Vähemalt pole
Ralf kirjutas:käesolev hooaeg mingist suvalisest Miami vereanalüütikust, kes otsustab mingi libuga mõne paha masti ajada
, vaid tal on jälle vajadus tappa.

Eelmisest osast...
Spoiler :
Kui Sam juba järgmises osas ära sureb, siis olen stsenaristides pettunud. Mos Def on suurepärane näitleja ning üks huvitavamaid karaktereid kellega Dexter sõbrunenud on. Ning üks rumal moment ka 6x05'st... Dexter nabib Travise kinni ning laseb tal lihtsalt minema jalutada, sest Travis ütleb, et tema ei tee tapmisi? WTF???
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Garli » 08. November 2011, 10:34

Spoiler :
Pilt
Pilt

WIN!!!

ning järgmise osa promo. See promo tekitab hea tunde... sellise tunde, mida viimati tundsin enne viiendat hooaega ehk siis üle pika aja tekitab Dexteri uue osa trailer tõsise tahtmise, et uus osa kiiremini saabuks.
Spoiler :
Kahtlen, et Brian jääb kauemaks kui järgmine osa, aga promo tundub fun-fun-fun! Pluss Kyle Butleri keiss peaks siis Jonah' tagasitulekuga järgmises osas lõpus saama? Tore! Kuigi kui Jonah tõepoolest käib enda isa jälgedes ning tema need tapmised tegi, siis tahaks teada, mis tema motiiv on, et ta copycat'ib inimest, keda ta tõsiselt vihkab/vihkas.

DISCUSS, PEOPLE!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Dexter

PostitusPostitas Weirdo » 08. November 2011, 22:12

Garli kirjutas:See promo tekitab hea tunde... sellise tunde, mida viimati tundsin enne viiendat hooaega ehk siis üle pika aja tekitab Dexteri uue osa trailer tõsise tahtmise, et uus osa kiiremini saabuks.


Sekundeerin.
Lõpuks pole põhjust vingumiseks, sest seekordne osa (kuues) ja ka järgnev tõotab tulla põnev.

Aga ühe asja kallal siiski vinguks

Spoiler :
Lootsin nagu Garli, et Sam ikkagi ellu jääb. Äärmiselt sümpaatne ja huvitav karakter, nagu ka Mos Def ise.
Hakkab pika peale juba tõsiselt häirima, kuidas kõik Dexteri lähedased ja sõbrad mugavalt ära kaotatakse (Lumen, Rita, Miguel, Lyla, brother Sam). Kartsingi, et Samist saab järjekordne väike vahepala. Tõsiselt kahju :( Ainukene tegelane ülejäänutest, kel oleks ju võinud pikemaks ajaks kandepinda olla. Rita küll oli jah mitu hooaega, aga ta oli tõeliselt annoying pain in the ass nagunii.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline