Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 11. Jaanuar 2009, 00:12

hau kirjutas:EW Lost Quiz
Skoorisin ainult 24/34. Roostes.

Olen just s4e10 juures ja sain kõigest 19/34... Kõik küsimused olid vist neljandast ja mõned ka spoilivad, mida sai huupi pakutud :pööritus:
Lisaks on mul nimede/numbrite/kuupäevade osas halb mälu isegi kui täna vaatasin. Samas olid mõned ikka täiesti täppisteadus küsimused.


Otsisin kolmanda hooaja kohta kaks quizi

http://buzzsugar.com/995862
8/10

http://lost.about.com/library/quiz/bl_season3_quiz.htm
17/30 :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 11. Jaanuar 2009, 16:56

Kolmandas hooajas oli üks osa, kui Sawyer kaotas lauatennises ega tohtinud enam hüüdnimesid kasutada. Ei pannud enne seda väga tähelegi, et ta neid nii palju ütles (v.a. Freckles/Kate).

Anyway Sawyer's Nicknames Seasons 1-3
"Right behind you, Jackass." :)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 11. Jaanuar 2009, 17:03

Sawyeri nimed on legendaarsed.
Koomiline video.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 11. Jaanuar 2009, 17:05

Sawyer kõva jah. Kurb ainult, et mu mälu on esimese kolme hooaja suhtes aina enam tuhmumas, mis puudutab pisiasju. Seda enam võtan endale kohustuse kunagi kõik 6 hooaega ära osta...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 11. Jaanuar 2009, 17:08

Bloopereid on ka praegu koomiline vaadata. Näiteks Season 3 - seal ka teistest hooaegadest.

P.S. meenus Family Guy S07 E04 Lost'i sketch. Kõigile neile, kes vihkavad või armastavad Jack'i hingeldamist.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 22. Märts 2009, 20:28

Fun ja täiega õige rant
p.s. jälgige kella tema selja taga.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2009, 14:18

Mida põrgut nagu? Miks Jacob nii käbe ära tapeti. Hea, et talle viimase kahe osa vältelgi aega pühendati. Muidu oli see küll väga feil, et 2-3 hooaega on Jacob mingi püha-püha-püha ja mingi ultimate secret ja siis läheb Ben lihtsalt, vahetab paar sõna ja stabib. See oli kehvake. Huvitav, mis vennad need on, kes Locke'i surnukehaga tulid ning kuidas Locke saab olla kahes kehas korraga samaaegselt. Miks Locke üldse nii ruttu Jacobit ära tahtis tappa. Saare saladused ei koti enam? Jacobist oleks võinud rohkem rääkida ikka ja tema ajalugu näidata. Algus oli igatahes väga cool, kuidas see ääretult eerie muusika mängis ja mingi agraarühiskond veel saarel aset leidis. Nendest võiks ka ikka rääkida järgmine hooaeg, kes seal mingi 3 sajandit või ma ei tea millal elasid. Ning kas see laev oli Black Rock? Kahtlane. Juliett sai surma? Ning mis juhtus viimastel sekunditel, saar lasti õhku? Ülihaige lihtsalt, mingi kuradi aasta aega peab ootama, et teada saada. Igatahes, kahtlased elemente on palju, segadust veelgi rohkem ja loodan, et siin teemas läheb lahti nüüd väga haige arutelu.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jolt » 14. Mai 2009, 22:39

Locke'i osas siis. Ma pole sugugi kindel, kuivõrd palju seal Locke'i on. Või et, kui tema teadvus on säilinud, siis paistab selgelt kontroll olevat kellelgi teisel. Või ehk on talle ilmutatud midagi? Okei, ei hakka iseennast auku rääkima. Mina tõlgendasin asja nii, et väga selgelt oli see hallpea hoopiski Locke'i kujul. Tema otsis võimalust ussiringist väljapääsemiseks ja lubas seepeale Jacobi maha tappa. Osa lõpus rääkis Locke selgelt sama asja, et viimaks ometi leidis mooduse ja mida kõike kuradit pidi ta selleks läbi elama.
Suits aga paistab "Locke'i" toetavat.

Ja viimase kolme osaga on tapetud kolm mu lemmiktegelastest, alles on jäänud täpselt üks: Desmond. Jõhker.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2009, 22:42

Jaa, Desmond on lahe, kuid keda sa ülejäänude all silmas pead?

Ja tekkis hauga arutades mõte, et äkki see Locke on see, kellega Jacob alguses arutas rannas, see 17-nda sajandi setting. Seda pidasidki hallpea all silmas?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jolt » 14. Mai 2009, 23:08

Desmond sisaldab minu jaoks mingil määral ka Pennyt, nii et see paar on ülimalt sümpaatne. Esiteks on ta selgelt väga eriline. Teiseks see tema teema, et ta ei suutnud iseennast lugeda Penny vääriliseks, enne selle purjereisi läbitegemist. Nii loll idee, sest et Pennyt kõigutas see täiesti minimaalselt. Ja samas nii mehelik, heas mõttes, ja sümpaatne.

Muidu aga, hallpea all mõtlesin just toda teist tüüpi sealt saarelt. Sain asjast nii aru, et tema loobus millegi muutmisest ja elas tagasitõmbunult saarel. Samal ajal, kui Jacob käis kõikjal ja kudus niite ja suunas vajalikke inimesi teatud sihile ning "mängis" nendega. Seda mängunuppude motiivi on väga palju olnud. Ma veel ei oska kindlalt arvata, kas ta üritas niimoodi tsüklist välja murda või tegi ta seda lihtsalt ajaviiteks.

Sümpaatsed karakterid, kes viimastes osades hukka on saanud, kuuluvad vanemate tuttavate hulka. Se's mõttes, et kui Phil surma sai karjusin YES!!! Freakin' Faraday oli üks mu lemmikuid. Nii fckup mäluga jättis ta veidi segase mulje, aga karakterina oli ta äärmiselt põnev ja mulle mingil põhjusel sümpaatne. Julieti surma saamine tõmbas klimbi kurku. Ta oli vist peaagu ainus mõistuse järgi talitav karakter ja kõvad plusspunktid selle eest. Jacob oli lihtsalt müstikaga ülespuhutud ja seepärast meeldis. Ning kutt, kes karakterit kehastas, seisis lämmatada üritavale hype'le väga hästi vastu. Ning plusspunktid selle eest, et see stseen Kate'ga seal alguses ei jätnud creepyt muljet. Ben jättis ka suht mõtleva tegelase mulje, kuni just viimase osa lõpuni. Ja siiani oli ta badass, kes suutis isegi metallpulgaga pool armeed relvituks teha. Selles osas kargas ta Jacobile kallale nagu mingi plika. Brrp.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2009, 23:29

Jep, Ben oli ilge pussy kahjuks, nõrga ja ebakindla häälega kah veel. Julietist ka kahju. Mind ajab lihtsalt närvi see, et Jacobit haibiti nii kaua ja siis tapeti ära lihtsalt. Samas ehk ta ei ole veel surnud. Müstikat nii palju siin, et midagi ei ole võimatu.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 14. Mai 2009, 23:31

Alati on olemas flashbackid.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 14. Mai 2009, 23:36

Yeah, ma mõtlesin sama. Losti standardvarustuseski juba on kõiksuguseid muhedaid vahendeid tegelaste kaasamiseks, peale mitmesuguseid arenguid. Näitena kasvõi Rousseau, ilma liigselt punnitamata - imho - sai teda ootamatult palju näha. Tolle tegelase taustalugu tuleb suht kindlalt veel. See oli set up järgmiseks hooajaks, minu arvates.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2009, 23:42

Igatahes üks on kindel: et seda universumit täielikult mõista, tuleb kogu saaga uuesti ära vaadata ja seda ma kavatsen raudselt teha umbes aasta pärast. Hetkel on niipalju loose ende, et hoia kahe käega peast kinni. Ilgelt tahaks mingi õhtu losti fännidega kokku saada ja lihtsalt arutada. Sellest võiks päevi rääkida/vaielda lihtsalt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 15. Mai 2009, 18:13

Viies hooaeg oli kokkuvõttes filler viimaseks hooajaks. Kui hooaegasid järjestada, siis oleks viies viimasel kohal, kuigi finaal oli hea.
Arutada siin midagi polegi. Piisab sellest, kui lugeda pärast iga osa IMDb foorumit. Saad kõik vastused teada ja veel kuhjaga teooriaid otsa.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist