Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 26. November 2008, 23:17

Oh sa kurat! Vaatasin nüüd lõpuks-lõpuks ometi viimase 4. hooaja viimase osa ära, sest järgmine nädal on wrestler selle ajal.

Kuidas saab teha nii põnevat seriaali, ma küsin? Kui see seriaal kunagi ammu-ammu alustas, siis tundus, et on lihtsalt mingi robinson crusoe, kuid hetked, kus meile tutuvustati Ethan Rom'i (mille anagramm on other man btw), The Other'sit, surematut Richardit, punkrit, must suits, flash forwardid, Henry Gale from Minnesota, Jacob, The Looking Glass, The Orchid...the list goes on and on.
Mis oleks alguses pidanud produtsentide plaani järgi juhtuma:
*Jack mängiks piloodis kangelast ning osa lõpuks oleks ta ära tapetud ning grupi liidriks saaks Kate. Jacki ennast pidi mängima Michael Keaton.
*Sawyer oleks pidanud olema keskealine pettur. Josh Halloway sai rolli endale ainult selle pärast, et tal läks lause sassi proovis ja ta vandus ning lõi oma ees olevat tooli jalaga. Produtsentidele asi meeldis ja karakter tehti ümber.
*Üks päris tähtis asi. Ben/Henry Gale pidi alguses olema mingi suvaline other, kuid nähes, kui võimas tegelane ta on, anti talle üks tähtsamaid rolle sarjas.
*Yunjin Kim pidi algselt Kate'i mängima. Seda ta ei tahtnud, kuid Abramsi pealekäimisel sai temast Sun, talle anti paariliseks ka Jin.
*Forest Whitaker pidi alguses Sawyer olema.

jne.

Sari on aga ennast vaikselt minu top 3 murdnud. Paljud süüdistavad ulme aspekti mängu tulekut, et see olevat asja ära rikkunud. Mina nii ei arva. Saare nihutamine, punkrite huvitavad omadused...teevad asja just mitmekülgsemaks. Samuti on väga kerge tegelastele kaasa elada. Päris paljude asjade üle on kurb meel nagu näiteks hetk, mis järgnes pärast Michaeli küsimust "Who the hell are you?" või siis Sawyeri alla hüppamine helikopterist või suisa 4. hooaja viimane kaader. Beni võimetus saarele tagasi tulla on ka huvitav, sest ühes viimases stseenis öeldi, et kui kõik lähevad, siis saab. Jinist on kahju ja üleüldse see laeva stseen oli nii devastating. Keamy, raisk. Kuigi ta oli ka lahe kõrvaltegelane. Faraday tuleb aga tagasi and that's the producer's talking. Üks asi, mis aga välistab Jin'i, Locke'i või Michaeli tagasituleku: In general, the producers have stated that if someone on Lost appears to have died then they are REALLY dead. Kurat, kui järgi mõelda, siis see laeva plahvatus oli nii kurb stseen. Kui Christian Shepherd ilmus oli juba lootus, et ehk pääseb, kuid siis mõtlesin Michaeli karakteri peale ja taipasin, et huuii..
Tore on ka see, et palju on veel Lostilikku müsteeriumi. Must suits, Jacob, kuidas surnud tegelased kummitava tulevad, Claire surm??, Locke saatus, mida arvatavasti saab teada osast The Life and Death of Jeremy Bentham. Samuti võiks saare olemusest midagi meile pajatada. Liiga palju cliffhangereid on jäänud. Erinevalt teisest telest jälgitavast saatest Prison Break, suudab see iga kord midagi uut pakkuda. Kui lõpuks kõik hooajad müüki tulevad, olen kindlasti ostjate hulgas. 5. hooaega hakkan ka raudselt netist jälgima. See on lihtsalt liiga hea, et jälle septembrini oodata. Ja muuseas: jääkaru on lihtsalt Dharma eksperiment, see ei ole saare nihutamisega seotud. Lugege ka Losti FAQ'd, seal on päris palju põnevaid teooriad Dharma ja muude loomade kohta. Rääkida võiks veidikene ka othersitest ja miks see kuradi Richard ei vanane.

Ühesõnaga, überpõnev seriaal, mida kindlasti oleks au ja uhkus oma dvd kollektsioonis omada.
Lost!!!

raisk, kui hea..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 05. Detsember 2008, 18:13

Sama siin. Just eile vaatasin 4. hooaja viimase osa ära, sest mullgi oli Wrestler selle ajal teisipäeval.
Mida rohkem ma Losti vaatasin, seda rohkem ma sellega kaasa läksin. Mõni kurdab, et kõik on liiga mõttetult segane vms, aga ma olen algusest peale vaadanud ja nüüd ei suuda jätta mitte ühtegi osa vahele.
Lõpp oli muidugi segadust tekitav, aga kuna 2 hooaega veel ees, siis pole muret et asjas selgust ei saa.
Üks huvitavam tegelane teiste hulgas on kindlalt Ben, kes ei ole mitte kunag see, kellena ta paistab olevat. Kogu aeg on mingi tagamõte tema tegude taga.

Ühest saare seiklusest on välja kasvanud suurejooneline müstika segu ulmest ja muust fantaasiast ja mis kõige parem, Lost on suutnud vägagi edukalt hoida üleval pinget ja mitte kunagi pole asi liiga jaburaks läinud. Isegi jääkarud said seletuse :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 31. Detsember 2008, 21:16

Esimene ja teine hooaeg olid kõige paremad, nüüd on see lavastaja vms ära venitanud selle filmi mu arust, varem oli ikka põnevust rohkem, aga noh, hea seriaal ikka :irw:
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas hau » 31. Detsember 2008, 21:28

Vales teemas oled. Siin räägitakse Lostist.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 01. Jaanuar 2009, 00:08

Jah, sa ajasid vast Prison Breakiga sassi..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Rain » 01. Jaanuar 2009, 01:27

Ei ajanud :irw: , ma räägin ikka Lost'st :)) , Prison Break'ga on just vastupidi, aga no nkn tuleb mulle kriitikat vastukajaks, nii et ma ütlen kohe ära et see on minu arvamus! ;-)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Six-Fo » 04. Jaanuar 2009, 03:02

Ma vaatasin esimesi hooaegu, aga siis sai asjast siiber ja toda mis nüüd viimati jooksis telekas, toda enam ei vaadanud.
Liiga imelikuks läks ära, ja venis ka nagu tatt. Prison Break on vähemalt huvitav, aga tolles Lostis tehakse kõik nii keeruliseks ja venitatakse ka niiet minusugune enam ei kannata vaadata :D
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Garli » 04. Jaanuar 2009, 03:18

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Jaanuar 2009, 03:27

LOL. Ega nüüd ühte või paari osa vaadates täit selgust kohe kindlasti ei saa. Eriti veel nii pika ja keerulise sarja puhul :))
Kogu selgus tuleb ikka otsast peale alustades.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 04. Jaanuar 2009, 03:32

Nägin kümme sekundit lõputiitreid, jama fondiga olid. Pask seriaal. 1/10

























:pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Garli » 04. Jaanuar 2009, 12:59

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hau » 04. Jaanuar 2009, 13:00

lulzzz kirjutas:Mul oli Heroesega samamoodi, et telekast vaadates tundus jube jura,

See tunne oli sul vähemalt õige.

Heroes oleks võinud olla sama hea ja kvaliteetne nagu Lost. Paljude tegelaste, suure ja huvitava universumiga. Esimene hooaeg andis juba lootust, aga lõpp suudeti keerata nii tuksi, et ma ei tea miks ma üldse teist hooaega vaatasin. Kolmandast hooajast rääkimata. See on lihtsalt Losti järellainetus.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 04. Jaanuar 2009, 15:08

lulzzz kirjutas: Mul oli Heroesega samamoodi, et telekast vaadates tundus jube jura, aga kõik sõbrad rääkisid ja mul polnud muud teha kui vooluga kaasa minna.


Oijah, mida küll Tyler Durden sulle ütleks. :))
Oh yeah, ootan täiega viiendat hooaega. Neljanda hooaja lõpp oli küll päris kickass.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas hau » 10. Jaanuar 2009, 23:34

EW Lost Quiz
Skoorisin ainult 24/34. Roostes.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 10. Jaanuar 2009, 23:49

hau kirjutas:EW Lost Quiz
Skoorisin ainult 24/34. Roostes.


Mul kõigest 18, kuigi imo natuke halvasti tehtud küsitlus. Paljude vastus oli "none of the above" stiilis, mis ei ole eriti kohane, kui tahetakse teha teadmiste-põhist küsitlust. Osad vastusevariandid olid liiga tobedad, et neid tõeks pidada ja seda kergem oli valikvariantide vahel valida. 18 õiget 34-st ei põhjenda siiski miski..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist