Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 31. Mai 2008, 22:56

Nii palju, kui ma olen aru saanud, siis järgmises hooajas võidakse "ajaga mängima" hakata, st. et ei anta otseselt märku, kas tegevus toimub minevikus, olevikus või tulevikus.

Lisaks peaks järgmine hooaeg keskenduma ka sellele, miks neil on vaja saarele tagasi minna.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 01. Juuni 2008, 14:38

See, et lokk oli kirstus oli ikka väga "T*RA"-karjumise hetk. Saare kadumine polnud enam nii suur shokk, sest see oli teada, et nii juhtub. Nuud on teada, kuidas Ben saarelt ära sai. Ehk ärkas lambist keset Saharat. Eitea kas saar on ka uues kliimas. See liikumine seletas ilmselt ära ka kuidas Black Rock sattus keset saart ja kuidas jääkaru sattus korbesse. Suur kusimus on nuud ka selles, et miks locke saarelt ära tuli. Ma hooaja alguses arvasin, et finaalis mängitakse jälle aegadega ja näidatakse ka saare flashforwardeid, aga nii ei juhtund, nuud vist paistab, et see voib hakata juhtuma järgmisel hooajal. Kahju et Michaeli missioon sai täidetud ja ta surma sai, samas ei tahaks uskuda et nii underused ja underrated karakter nagu Jin surma sai. Ja Walt oli koomiliselt suuremaks kasvanud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 01. Juuni 2008, 16:28

Ja nüüd läheb lost jälle suure ringiga kurvaks tagasi... :pööritus: :(
See, et Ben (vist, ma ei tea kas ma selles kindel olen) enam saarele tagasi ei saa, Sawyer& Kate, Locke'i asi ka ma arvan, kuigi ma hetkel olen kolmanda part'i keskel, ma pole finaali veel päris lõpuni vaadanud.

Aga kui saar kaob siis.. Keegi ei saa enam sellele tagasi? Mitte keegi?
Vot see oleks tõsiselt masendav. Aga samas lost on nii muutlik.. :)

Edit: Locke kirstus..?! :shokeeritud: Misasja.. Ma arvasin alguses, kui su kommentaari lugesin, et ta leidis mingi ''magic box,i'' ja siis sai kuidagi saarelt ära, aga et.. surnud??


Tegelikkuses ma tahan (nagu ma arvan et kõik teisedki), et oceanic 6 saaksid kõik saarele tagasi, ka Ben. Tegelt kui mõelda, siis Ben'i puhul pole väga vahetki, kui teda vähemalt tihti näitab, sest nagu näha on tal ka väljaspool saart üpriski hea elu. Ma mõtlen parem kui teistel.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 02. Juuni 2008, 12:15

4. hooaja parim osa või noh - osad. Kõige põnevam.

Ma ootasin kogu aeg, et kurat, kas nad juba näitavad ka, kes seal on. Samas ei oska midagi arvata sellest, et Locke on surnud. Ehk siis on see nende "väga halbade sündmuste" tagajärg, mis pärast Jacki lahkumist juhtusid.
Mind huvitab rohkem see, et kui palju järgmisel hooajal näidatakse elu väljaspool saart. Oleks imelik, kui nad alles said saarelt ära ja kohe ka tagasi lähevad (ajalises mõttes muidugi mitte kohe).
Vähemalt sai nüüd selgeks, mida see Ben seal kõrbes tegi (paksu jope ja üllatunud näoga ühes eelnevas osas)

Aga jah..kuradi jama, et nii kaua peab ootama uue hooaja alguseni :P
Samuti huvitaks, mis sai Danielist. Ei tahaks küll, et ta surma oleks saanud. Huvitav karakter.
Michaelist mul selles mõttes kahju polnud, et teatud mõttes on ta juba ammu surnud olnud, st. teda pole juba väga kaua näidatud.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas kbong » 02. Juuni 2008, 12:50

Jeremy Bentham (February 15, 1748–June 6, 1832) was an English philosopher best known for his advocacy of utilitarianism. Bentham's positions included arguments in favor of individual and economic freedom, the separation of church and state, freedom of expression, equal rights for women, the end of slavery, the abolition of physical punishment (including that of children), the right to divorce, free trade, usury, and the decriminalization of homosexuality. After his death, Bentham's body was preserved and stored in a wooden cabinet; this preserved body, called the "autoicon", has been on display at University College London since 1850, and every fifty years is brought to the College Council meeting where Bentham is listed as "present but not voting".


Kes ei mäleta siis Locke'i nimetati terve osa selle nimega...

And also:
http://www.youtube.com/watch?v=R5W2-dvSzKk
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 02. Juuni 2008, 17:34

Njah..ühest küljest võib-olla tore, aga samas mind kohati häirib, et tegelased on tuntud inimeste nimedega a'la Rousseau, Faraday, Locke. Eriti naljakas oli, kui mõni kuu tagasi suhteliselt põhjalikult John Locke'i õppisime filosoofias.

See klipp on kasulik. Tahtsingi teada, mis ta ütles.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. August 2008, 11:29

"Lost'i" uus hooaeg algab Kanal 2-s juba 2. septembrist :P
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas hau » 26. August 2008, 12:38

Üks surnud tegelane tuleb korraks uue hooaja alguses tagasi.

Michelle Rodriguez
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. August 2008, 20:38

hau kirjutas:Üks surnud tegelane tuleb korraks uue hooaja alguses tagasi.

Michelle Rodriguez

Ei tea mismoodi? Mängib ta siis mingit kõrvalosa, või ikka enda tegelaskuju, kes ta ka ennem oli?
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas hau » 26. August 2008, 20:44

_eesti999_ kirjutas:
hau kirjutas:Üks surnud tegelane tuleb korraks uue hooaja alguses tagasi.

Michelle Rodriguez

Ei tea mismoodi? Mängib ta siis mingit kõrvalosa, või ikka enda tegelaskuju, kes ta ka ennem oli?

no enda osa ikka. Aga ilmselt on ta kas hallutsinatsioon või flashback.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 26. August 2008, 22:11

_eesti999_ kirjutas:"Lost'i" uus hooaeg algab Kanal 2-s juba 2. septembrist :P


Aga see on ju väga hea uudis :)

Juba sügis käes ja näed vanad head sarjad ronivad ka kivi alt välja.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 27. August 2008, 07:22

Ma ootan juba järgmist hooaega, sest nagu alati, on mul juba see kanal2-est näidatav hooaeg ammu vaadatud :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 27. August 2008, 11:44

Zinera kirjutas:Ma ootan juba järgmist hooaega, sest nagu alati, on mul juba see kanal2-est näidatav hooaeg ammu vaadatud :pööritus:


No ma mul oleks ka juba ammu kõik hooajad vaadatud, mis olemas on aga ei raatsi.TV-st tahan näha, sest muidu pole kooli ajal midagi vaadata :))
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 31. August 2008, 02:18

Mina vaatan ka kanal2'est.
Esiteks on parem kvaliteet kui sellel lehel kust mina vaatasin ja teiseks see täidaks mõned segased lüngad.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas dissolved girl » 17. September 2008, 12:12

Tervist, see on minu esimene postitus siin lk-l. :P

Mul oleks selline küsimus, et kas te panite tähele, kuidas viimastel hooaegadel Jack ja Sawyer on justkui kohad vahetanud?
Minu meelest on muutus võrreldes 1. hooajaga nii Jackis kui Sawyeris tohutu.

Ma mõtlen seda, et Sawyer ei ole enam paha poiss ja on minu silmis muutunud kangelaseks (nt hüppas helikopterist alla; päästis Claire'i). Samal ajal, kui Jack ei ole enam kellegi silmis kangelane ja juht (nt ta lubas Julietile, et aitab ta saarelt ära, aga viimases osas ei tulnud Juliet talle meeldegi; ei läinud Jini laeva peal päästma, vaid jooksis ise helikopterisse; hakkas jooma ja narkootikume tarbima, mitte süütundest, vaid sellest, et nägi oma isa igal pool).

Ma lihtsalt tahtsin teada, kas olen ainus, kes selliste asjade peale mõelda viitsib, või on siin teisigi, kellele meeldib karaktereid uurida. :)
dissolved girl
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 17. September 2008, 12:00

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist