Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 17. Oktoober 2012, 00:37

Lugesin, et koomiksites ei suvatse walkerid neid inimesi enam rünnata, kelle läheduses on tükk aega olnud. Need kaks zombit, keda Michonne keti otsas peab, on sealjuures ta
Spoiler :
endised lähedased.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Oktoober 2012, 13:08

3. hooaja avaosa oli minu jaoks täielik edge of my seat action. Tundub, et sarja loojad võtsid oma vigadest õppust ning jätkavad pingelise tempoga. Ja just seda "The Walking Dead" ka hädasti vajas. Muidugi ei saa varjata 2. hooajas toimunud karakteriarenduse plusspooli, sest nüüd on kõik selge nagu vesi ja tegelaste tunnetemaailmaga ei pea minu kui vaataja jaoks enam pikalt jändama. Usun siiralt, et just sellist tempot oleks pidanud juba ammuilma arendama. Ju siis nad lõpuks mõistsid, et ebameeldivalt pikk ja hullumeelselt rumalavõitu draama ei vii kuskile, kui sa seda kirjutada ei oska või lihtsalt ei suuda. Nii tulebki panustada taolise sarja kõige tugevamatele külgedele. Gritty horror, mis viib tegelased harjumatult karmi elavate surnute maailma, kus elu on üsnagi ühemõtteline kill or die.

This is not a democracy any more, this is ricktatorship. (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2012, 07:35

Rick... ilmselt ainus tegelane seal sarjas, kes paistab tõesti vaimselt häiritud. Ja mina olen temast häiritud! Ma sõna otseses mõttes kardan iga võõra inimese eest, kes peaks Ricki teele ette jääma.

Mulle tõesti meeldib, et stsenaristid on osanud Carliga midagi teha, pahatihti kipuvad seriaalides lapsed niisama jalgu jääma, aga temast on midagi kasu ka, tundub nagu täiesti individuaalne karakter kes oskab omaette tegutseda. Selles mõttes oli ajahüpe tõepoolest hea, poiss on vanemaks saanud ja elavate surnute maailmas korralikult karastunud (ning mõtleb juba seksile).

Ja lõpuks ometi tundub, et kõigile antaksegi võrdselt screen time'i, mitte nagu eelmises hooajas, et kõik keerleb ainult Shane'i, Ricki ja Lori ümber. (Y)

Kas ma olen midagi maha maganud või kust Dale neid nooli ometi saab? Teeb neid ise? Sest aega on ju möödunud suhteliselt palju, aga tal on neid ilusaid sulgedega nooli ikka terve hunnik.

See annab muide kenasti tunda, kui ühe episoodi jooksul välismaailma üldse ei näidata, nii et in that sense oli natuke lastepitsa-episood. :| Aga kui usaldada lõputiitrite ajal näidatut, siis järgmises osas saab mastaapset mürglit küllaga olema. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 22. Oktoober 2012, 13:18

Ralf kirjutas:Kas ma olen midagi maha maganud või kust Dale neid nooli ometi saab? Teeb neid ise? Sest aega on ju möödunud suhteliselt palju, aga tal on neid ilusaid sulgedega nooli ikka terve hunnik.

Nooled on taaskasutatavad erinevalt püssikuulidest :)) . Aeg ajalt ikka on näidand kuida ta jooksupealt nooli walkerite peast välja tirib. Antud osas oli seda ka vähemalt korra näha.


Spoiler :
Igastahes Rick'i poolt oli vangidega nõnda käitumine ainuõige otsus. Vastasel juhul oleks tema ja ta grupi elu ohus olnud. Samas iseasi mis need allesjäänud 2 jorssi tegema hakkavad, võivad kukupaid olla relvatoru ees aga eks seda ole näha.
Huvitav kui suur see vangla on, vangide ja töötajate arvukuse poolest. Kui suur vaev oleks aja jooksu room by room tühjaks teha täielikult. Enam ideaalsemat kohta zombie maailmas elamiseks ei leiduks.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 22. Oktoober 2012, 15:58

3. hooaeg on kvaliteedi poolest seni märgatavalt parem kui 2. hooaeg. Ise ütleks samuti, et 3x01 oli vist parim episood kolme hooaja raames. Sellist taktikalist lähenemist zombihordide eemaldamisele oli meeldiv vaadata, mida ma olin pikemat aega ootanud.

3x02 lõppes hämmastavalt kiiresti. Kõige suurem tarkus tuli Lori enda suust: "Look, I know that I'm a shitty wife and I'm not winning any mother of the year awards." Selle ühe lausega võttis ta kogu enda karakteri kokku. Bravo. Ma naersin end laua alla.

Ralf, näiteks 3x02 alguses oli paarisekundiline stseen, kus Daryl lasi noole ühele walkerile pähe ja otsekohe tõmbas selle välja. Sellised detailid on mõnusad. 8)

Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 22. Oktoober 2012, 16:09

Taaskord tekitati huvitav olukord seoses vigastuste ja walker'iks muutumisega. Antud hetkel kardan kõigi elude pärast. See ei tähenda, et paaniliselt muretsen tegelaste pärast, aga usun, et igaüks neist võib surra (v.a. Rick). Kui peaks pakkuma, kes järgmisena grupist sureb, panustaksin Beth'i peale - suhteliselt mitte midagi ütlev tegelane. Naerma ajas olukord, kus Lori jällegi ei teadnud midagi Carl'i tegemistest. :D Vähemalt seekord oli poiss kasulik.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 22. Oktoober 2012, 16:35

On tõesti paremaks läinud. Vahelduseks ei ole vaatamise kohustust, vaid taban end ootamast uut osa. Vangla on ka palju põnevam sündmuspaik, kui mingi suvaline talu. Also, lol @Ralfi küsimus noolte kohta. Kogu aeg tirib välja neid ju.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Oktoober 2012, 19:37

Teise episoodi algus oli hea, aga siis nagu edasi midagi huvitavat ei toimunud. Vaatasin suht tülpinult edasisi stseene. Ja siis kaboom...
Spoiler :
üks vang smashib kaasvangi pea sisse ja hiljem saab ise pikki pead. Hell yeah!

Rick on muutunud ja ei teagi nüüd kas mulle meeldib uus Rick või ei ...arvan siiski, et meeldib, ei ole enam selline äpu. Kuid Daryli vastu ei saa keegi. Absoluutne lemmik. Iga stseen kus tema on, on vähemalt kraadi võrra parem. Carl on samuti väga tulbi. Poisist saab asja (Y) Selles episoodis oli isegi üks koht mille peale ma võpatasin...
Spoiler :
Hershel haarab Lorist kinni
. Damn.

Krt, ootan osa mil oleks wow element. Et meeldiks terve episood tervikuna. Alles kaks osa väljas,lootus püsib. Järgmine osa tõotab huvitav tulla. Ex näis.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 22. Oktoober 2012, 20:17

CM-Girl kirjutas:episoodis oli isegi üks koht mille peale ma võpatasin...
Spoiler :
Hershel haarab Lorist kinni
. Damn.


Kas ma olin ainus, kes terve selle steeni vältel ootas
Spoiler :
Hersheli zombieks pöördumist?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Oktoober 2012, 20:20

Forza kirjutas:
CM-Girl kirjutas:episoodis oli isegi üks koht mille peale ma võpatasin...
Spoiler :
Hershel haarab Lorist kinni
. Damn.


Kas ma olin ainus, kes terve selle steeni vältel ootas
Spoiler :
Hersheli zombieks pöördumist?


Sa ei olnud ainus.
Spoiler :
Arvasin korraks, et ta hammustas Lorit kaelast.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Wisegirl » 22. Oktoober 2012, 22:10

CM-Girl kirjutas:
Forza kirjutas:Kas ma olin ainus, kes terve selle steeni vältel ootas
Spoiler :
Hersheli zombieks pöördumist?


Sa ei olnud ainus.
Spoiler :
Arvasin korraks, et ta hammustas Lorit kaelast.


xD Ma ootasin, et
Spoiler :
Hershel muutub zombiks ja kaksab Loril huultest või keelest. Suust-suhu hingamine ju.

Aga nüüd huvitab mind, kes piilus Carolit eemalt. Carol muidu tubli, üritab mõtteid tegevuses hoida ja arvab, et zombi peal sisselõigete tegemine muudab keisrlõike kergemaks. Nice try. Carl suutis ka tubli olla. Lori on suht uina-muina - ei hooli. Kõige olulisem, et Daryl elus püsiks.

Meeldis ka konkreetne otsus vangide suhtes, vähemalt ei laotatud seda lugu mitme episoodi peale; kuigi - ei oska arvata, mis ülejäänud kahest vangist saab. Vähemalt on rahval süüa nüüd. Jee.

Pean ikka kiitma, kui palju parem on teleri ekraanilt seriaali jälgida. I feel so safe.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Oktoober 2012, 01:10

Jep, The Walking Dead on justkui leidnu enesele uue hingamise. Eelmise hooaja vigadest õpitud ja see on isegi omamoodi sisse kirjutatud ehk siis Lori lause year of the momi kohta.

Vangide ohu ja Hersheli elavaks surnuks muutumise pinge peale mängitud episoodina töötas igati kenast. See, kuidas Rick ennast maksma pani ja andis mõista, et tal ei ole aega mänge mängida oli minu jaoks päeva nael. Suurepärane otsekohesus. Aitab keerutamisest (Y)

Hersheli pinge oli samuti põneval arendatud, kuigi lõpptulemus oli juba pikalt ette teada. Selles suhtes ei ole TWD eriti muutunud.

Tegelased on see-ees tugevamad kui eales varem. Tugeva all mõtlen muidugi seda, et igaüks saab mõistlikku ekraani aega, et ei peaks pärast episoodi lõppemist kogu aeg mõtlema, et kes siis täna kaadri taha jäi.

See, kes lapse kaotanud ema jälgis(hmm, nimi ei tule meelde, halb märk?) oli kindlasti selle kurikuulsa Kuberneri luuraja.

Carl on ka tubli. Lori võiks maha rahuneda. Ma saan aru, et sa oled rase ja sa elad külmaks muutunud mehega zombie apokalüpsises, aga noh ma arvan, et iga muretsemist väärt asjal on ka oma piir.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas brixxx » 24. Oktoober 2012, 17:13

Eelmine nädalvahetusel sattusin vaatama ''The Walking Dead'', mitmes osa oli, ei oska öelda, aga see oli see osa kui peategelased ründasid vanglasse sisse.

Seriaal oli minu jaoks suhteliselt igav ja mõtetu, aga ega mulle eriti zombi filmid ja seriaalid ei meeldi ka. Filmid veel on huvitavad vaadatavad, aga selline teema nii pikaks seriaaliks venitatuna vaadata on siiski igav.

Huvitav miks peab alati olema seriaalides närvidele käivad tegelased. Selles seriaalis on nt. Rick, mina ei saagi aru miks ta nii külm ja ülbe oli oma naise Lori vastu, kas tõesti ainult selle tõttu, et andis pojale noa zombide tapmiseks, seda seriaali ühte osa vaadates tundus, et see oli ainuõige otsus. Saan aru, et Rick peab julge ja külm olema, aga siiski tundub, et ta oma naist ja poega küll kohtles liiga külmalt.

Ühe osa vaadates tunduvad huvitavad rollid ainult Hersel Greene ja Carl Grimes. Seriaali teevadki need tegelased huvitavaks, et zombide vastu võitlusesse on kaasatud vana mees ja laps.

Mina ilmselt seda seriaali edasi ei hakka vaatama, kui just ei liitu mõne kaabeloperaatoriga ja juhuslikult sattun selle seriaali peale, siis ilmselt ikka veidi vaatan.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 24. Oktoober 2012, 17:53

brixxx kirjutas:Huvitav miks peab alati olema seriaalides närvidele käivad tegelased. Selles seriaalis on nt. Rick, mina ei saagi aru miks ta nii külm ja ülbe oli oma naise Lori vastu,


Vot selleks tulebki vaadata sarja otsast peale. Ta on sellise suhtumisega
Spoiler :
kuna see laps keda Lori ootab võib olla teise mehe laps. Naisel oli väike teema Ricki sõbraga enne kui Rick välja taas ilmus I hooajal
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas brixxx » 25. Oktoober 2012, 11:01

CM-Girl kirjutas:
brixxx kirjutas:Huvitav miks peab alati olema seriaalides närvidele käivad tegelased. Selles seriaalis on nt. Rick, mina ei saagi aru miks ta nii külm ja ülbe oli oma naise Lori vastu,


Vot selleks tulebki vaadata sarja otsast peale. Ta on sellise suhtumisega
Spoiler :
kuna see laps keda Lori ootab võib olla teise mehe laps. Naisel oli väike teema Ricki sõbraga enne kui Rick välja taas ilmus I hooajal

OKEI, siis pole ime, miks selline suhtumine Rickil oli.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron