Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 10. Märts 2008, 01:40

Weirdo kirjutas:Seda küll jah, et oma valik, kas spoilereid lugeda või mitte, aga..kui arutlused viimase osa kohta ja spoilerid tuleviku kohta on segamini, siis ei tea, mida lugeda ja mida mitte.

Spoilerid tuleviku kohta?
Hm. Sellesmõttes, et suur vahe on sellel nt, et kas arutleda mingi tegelase surma üle või siis õelda kindlalt et see sureb.
Näide:
''Huvitav, kas see tegelane sureb või mitte.''
''See tegelane sureb.''

Nt põhiliselt siiski nn. mõistatatakse losti tuleviku üle ja nii, peale viimase osa arutluse siit muid spoilereid (peale rezpekti oma) nagu ei leia. :P
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 10. Märts 2008, 09:09

LauraOlen kirjutas:Nt põhiliselt siiski nn. mõistatatakse losti tuleviku üle ja nii, peale viimase osa arutluse siit muid spoilereid (peale rezpekti oma) nagu ei leia. :P

No seda ma mõtlesingi põhimõtteliselt. Mulle ei meeldi isegi seda teada, kellest järgmine osa on.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 10. Märts 2008, 11:15

Weirdo kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Nt põhiliselt siiski nn. mõistatatakse losti tuleviku üle ja nii, peale viimase osa arutluse siit muid spoilereid (peale rezpekti oma) nagu ei leia. :P

No seda ma mõtlesingi põhimõtteliselt. Mulle ei meeldi isegi seda teada, kellest järgmine osa on.

Sa ei vaata neid osasid kaasa siis? :)
Heh, okei, siis ma vist isegi mõistan.
Asi vist selles ka, et ma olen harjunud sõbrannadega ka, et vaatame losti neljandat hooaega netist ja ka arutleme niimoodi. :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 10. Märts 2008, 15:48

LauraOlen kirjutas:Sa ei vaata neid osasid kaasa siis? :)
Heh, okei, siis ma vist isegi mõistan.
Asi vist selles ka, et ma olen harjunud sõbrannadega ka, et vaatame losti neljandat hooaega netist ja ka arutleme niimoodi. :))

Mis mõttes? :D Tundub, et siin mingid arusaamatused.
Vaatan küll 4. hooaega, iga osa. Siis kui välja tuleb. Mulle lihtsalt ei meeldi teada asjadest, enne kui need juhtuvad. Näiteks poleks tahtnud teada ka seda, et järgmises osas Sunist ja Jinist rohkem näidatakse. Või kes on Oceanic 6. Intervjuusid tegijatega pole vaadanud.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Yamanu » 10. Märts 2008, 22:32

Tere olen Kristjan


armastan LOST´i




Ja ma ka väldin spoilereid ainult järgmise nädala promo vaatan ette ära. Sneak peeke aga ma ei uuri. Aga hiljem soovitan kindlasti abc lehelt podcaste kuulata. Saab sarjast paremini aru... Ja nalja saab ka. Kuuldavasti pidi 6es season zombie-season tulema ( Starring Niki & Paulo ) , 5es aga Patchy lehmast ja tema backstorist.


A ja, Tsau RALHV!
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

PostitusPostitas Forzelius » 10. Märts 2008, 23:03

Wtf! Zombie season küll hea ei oleks. Ja mis Patchy lehmast. confused.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas silx » 10. Märts 2008, 23:26

Eriti ei vaata ega pole kunagi vadand.Ei meeldi mulle see LOST.Ei paku huvi.Kui vaataks sis võibolla meeldiks. :)
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 10. Märts 2008, 23:27

patchy lehm oli see, kes selle venelase juures oli, seal raadiojaamas. To vend kes erakut pani. Ühe silmaga vend noh.
Cuse ja Lindelofi huumor on ka nauditav.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Yamanu » 14. Märts 2008, 15:48

Ma soovitan selle youtube kasutaja kõik season nelja recapid ära vaadata. Teeb neid iga Monday http://youtube.com/user/smolesiuk - saate väga palju targemaks... nalja saab ka, luban... paar nalja olid ikka täitsa .... :DDDD


Kui keegi ei tea siis mingi aasta tagasi Comic Con´il avaldati selline video... seletab seda time traveli värki natuke...http://youtube.com/watch?v=4bTvAUVPyLI

http://en.wikipedia.org/wiki/Casimir_effect

Kõik LOSTi charide nimed on tähtsal kohal ... näiteks Daniel Faraday viitab selgelt -> http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Faraday

Ja viienda osa "The Constant" time traveling teema põhineb

http://en.wikipedia.org/wiki/Faraday_constant

Ehk Eesti keeles: Maailmas on erinevaid huvitavaid kohti, kus eksisteerib looduslik elektromagnetisim & stuff... Seda saart ümbritsebki mingi elektromagneetiline väli... See mental ajas rändamine põhineb kõikidel tarkade onude teooriatel(einstein ja teised oma wormholedega), mida pole suudetud päriselus veel korda saata, kuna pole vastavaid tingimusi ja tehnoloogiat.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wormhole

Kellegil midagi põnevat küsida on, andke tuld.


Ahjaa, leht millel ma enamvähem tervepäev istun on http://www.darkufo.blogspot.com - lostifannide kodu... Lost Fantasy League on sitaks äge ikka : D ma hetkel ~1500´s : ))
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

PostitusPostitas eerik » 14. Märts 2008, 22:29

Hooaja 2-tunnine (reklaamideta poolteist tundi) finaalepisood linastub sel aastal kahes osas kahel järjestikusel nädalal.


Loodan, et ma selle kohutava "spoileriga" kellegi elamusi ära ei rikkunud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 14. Märts 2008, 22:31

rezpekt kirjutas:Hooaja 2-tunnine (reklaamideta poolteist tundi) finaalepisood linastub sel aastal kahes osas kahel järjestikusel nädalal.


3-nda hooaja finaalepisood?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 14. Märts 2008, 22:40

Forza kirjutas:
rezpekt kirjutas:Hooaja 2-tunnine (reklaamideta poolteist tundi) finaalepisood linastub sel aastal kahes osas kahel järjestikusel nädalal.


3-nda hooaja finaalepisood?

Räägin ikka neljandast hooajast. Kolmanda hooaja finaal oli ka kahetunnine, kuid oli tervikuna eetris ühel päeval. Teisel hooajal samuti. Esimesel oli kahel järjestikusel nädalal.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Yamanu » 15. Märts 2008, 00:33

jah, blame Gray's Anatomy... aga jah. Sellist infi ja muud põnevat leiab : http://abc.go.com/primetime/lost/index? ... ast#t=3421

Ji Yeon oli päris tore, meeldis. Ajunuss
Yamanu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 10. Märts 2008, 22:29

PostitusPostitas hau » 20. Märts 2008, 13:46

7
Nüüd on siis kõik 6 teada. Jack, Kate, Hurley, Sayid, Sun ja mitte Jin vaid Aaron, sest Jin on surnud. Või on saarel. Aaron peaks suht kindlalt olema üks pääsenutest, sest tegijad ütlesid, et 7. osa lõpuks on kõik pääsenud teada. Mis puudutab, aga episoodi ülesehitust ehk flashbacki ja flashforwardit koos, siis seda ma ei ootanud. Lõpus lõi mõneks hetkeks arusaamise täitsa segaseks, aga see triigit kohe sirgeks kui Jin ütles, et ta on ainult paar kuud abielus. Kuna Sun ja Jini flashid käivad käsikäes, siis oli mõistetav miks üks oli forward ja teine back. Jini flashback oli aga suhteliselt mõttetu, sest see ei andnud midagi uut ja oli ilmselgelt jutustatud nii, et jääks mulje nagu Jin ruttaks haiglasse Suni juurde. Kuigi väiksed detailid Jini juures viitasid ikkagi ta saare eelsele elule.
Michael polnud samuti suur üllatus. Huvitav on hoopis see, et mis Waltist sai? Kas ta pääses maale tagasi või on Beni käes pantvangis ja selle pärast peabki Michael töötama spyna. Mingi motivatsioon peab tal olema ja mis see ikka saab olla kui ta kullakallis poeg, kelle nimel ta teised ellujääjad reetis.
Ben ja Widmore paistavad olevat kaks suurt geeniust tohutult suurte resource'idega. Keda aga usaldada? Ben on alati salakaval ja tal on alati mingi plaan olnud. Me ei tea kui palju tal saarevälist jõudu on ja kas ta oleks suutnud lavastada nii suure katastroofi. Kust ta oleks võtnud 324 laipa ja lennukivraki? Samas kapten väga kindlalt teadis, millest ta rääkis. Ma kaldun ikka arvama, et Ben on see good guy ja Widmore rohkem villain. Arvata võib veel, et "Dont trust the captain" note tuli Michaelilt, kes on Beni spy. Michael võis neid hoiatada Beni käsul.
Ben on sama suur küsimärk kui saar ise.
Järgmine osa keegi vist sureb. Ei tahaks loota, et Jin nii vara lahkub. Pigem keegi vähemtähtis tegelane. Karl näiteks? Promost käis ka tema läbi. Kui ma õigesti mäletan, siis 4. hooaja keskel pidi mingi mega suur shokk tulema. Ei tea kas see on see Michaeli tagasitulek või kellegi surm. Keegi suurkuju pidi nagu surema vist. Maitea raisk, eks näis.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 21. Märts 2008, 12:17

hau kirjutas:7
lKui ma õigesti mäletan, siis 4. hooaja keskel pidi mingi mega suur shokk tulema. Ei tea kas see on see Michaeli tagasitulek või kellegi surm. Keegi suurkuju pidi nagu surema vist. Maitea raisk, eks näis.

Loodetavasti see "suur shokk" polnud siiski Michaeli tagasitulek, kuna millegipärast ei mõjunud see erilise shokina(spoilerite süü vist). Samas ei taha, et keegi oluline tegelane sureks.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist