Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Oktoober 2012, 21:37

Pixie kirjutas:
CM-Girl kirjutas: :D Ega ma nüüd mingi sadist or smth ole. Lihtsalt nende walkerite tapmisi on huvitav ja põnev jälgida. Ja ega neist kahju ka ei hakka. Vähemalt mul.

Ah, ma niisama. :P Erivarustuses walker'ite raskendatud tapmine meeldis mullegi.


Just see stseen tekitaski külmavärinaid. Samuti kartsin, et ehk saab keegi peategelastest viga. I was like "KILL!KILL!KILL! DIE!DIE!DIE!" :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Oktoober 2012, 21:39

Forza kirjutas:Also, kas keegi võiks mulle öelda, kuidas nad selle avastasid, et
Spoiler :
we're all infected vms?


Sain aru, et seda mainis see arst esimesest hooajast Rickile. Ja siis teises hooajas otsustas Rick sellest teistele rääkida.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 15. Oktoober 2012, 21:48

CM-Girl kirjutas:
Forza kirjutas:Also, kas keegi võiks mulle öelda, kuidas nad selle avastasid, et
Spoiler :
we're all infected vms?


Sain aru, et seda mainis see arst esimesest hooajast Rickile. Ja siis teises hooajas otsustas Rick sellest teistele rääkida.


Aa, järjekordne halb writingunäide kõigest. Sest seda arsti ma mäletasin, aga mõtlesin, et kamoon, nad lihtsalt ei toonud seda ju finales sellepärast välja, et dramaatilisust tuua. Meh.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Wisegirl » 15. Oktoober 2012, 22:02

Täitsa hea episood. Ütlen seda, kuna avaosa sai vaadatud Fox-kanalilt ja mitte arvutist. Tunduvalt hirmu-vabam ja kaugem - ja seetõttu ka (minu jaoks) parem. Kujutan ette, et arvutiekraani vahetus-lähedus oleks mu iga viie minuti tagant võpatama pannud.

Spoiler :
Just enne seda, kui Hershelit hammustati, vaagisin isegi mõtet, et mis siis, kui kätt või jalga järatakse, kas amputeerimine säästaks kuidagi (kui just mustalt tehtud töö ei tekita põletikku vms... Eks nüüd varsti saab teada.


Paistab, et üle-elatud talvega on olukord nii muutunud, et kõik sõnad on üleliigsed. Dialoogi on suhteliselt napilt, ja ega palju ei öelda ka. Rick on kalgim ja kaugem. Darryl ikka lemmik.
Nalja tekitab asjaolu, et verd lendab... ikka. Surnud veri ju hangub ja seega killimine ei tohiks sedasi verd pritsida. Aga eks see ole rohkem efekti pärast.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 15. Oktoober 2012, 22:29

Mulle meeldib, kuidas te üritate zombide olemusele, kuumusele vastu pidamisele, võimetele (kuulmine, vere lõhna tundmine jnejne) ja kas või vere pritsimisele loogilist seletust leida. Ja miskipärast just kõige selle üle nurisetakse siin seriaalis. Einoh, kuni tänaseni on ilmunud juba nii palju zombi-teemalisi filme, kuid nende puhul ma olen vaevu kuulnud midagi. Huvitav, miks "The Walking Dead" niisuguseks patuoinaks valiti. Minge pseudoteadusi õppima vms.

Plaanis on kolmanda hooajaga varsti algust teha.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 15. Oktoober 2012, 23:55

Hersheli teine tütar on vist 16 ja Carl 13, kuigi esimene paistab vanem ja viimane oluliselt noorem. See võib olla viljaka love story algus!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Garli » 15. Oktoober 2012, 23:58

Kujutage ette seda shitstormi, kui Carl'i armuelu draamad ka seal veel ekraaniaega saama hakkavad. Internet plahvatab!
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Spellbound » 16. Oktoober 2012, 02:46

Endiselt on sisse sattunud dialoogi stiilis: Kui ma suren, siis tapa mind. Ära proovi mind terveks ravida. ja selle autor on ei keegi muu kui 2. hooaja ebaloogiline naine LORI. Ei ma ei tapa sind. Teen sulle pai ja panen ketti, et äkki leiame vanglas sulle ravi. Saan aru, et oleme vanglas ja sa oled rase, aga get that through your (writers) head - ei pea ju välja ütlema, et tapa mind. Te olete 2 hooaega zombisid tapnud, Lori peaks sellest juba ammu aru saama, et mitte keegi ei kõhkle tema tapmises. Okei võib-olla korraks siis - sõber, naine ja ema siiski.

Dialoogi vähesus ja selle konkreetsus koos pidevalt areneva tegevustikuga andis episoodile väga pingelise laengu kuni lõpu Holy shit`ini välja.

Tekkis tunne, et selline oleks võinud TWD olla kohe algusest peale.

Vist üks parimaid osi isegi?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Kermit » 16. Oktoober 2012, 08:23

Osa iseenesest polnud paha. Kui sisust rääkida, siis minule nii väga ei meeldi, et edasine trall toimub vanglas. Kui 2 hooaega olid tegelased praktiliselt ühed, siis nüüd tulevad mängu väga paljud uued. Nende vangidega hakkab pihta omamoodi kemplemine. Mis ei olegi tegelikult ju paha. Aga nii palju kui ma tean, siis on tegu jälle loo venitamistaktikaga.

Ma nii irvitasin, kui Daryl oma totaka ammuga üritas ühele zompsile näkku lasta, kes oli märuliülikonnas ja kaitsekiivriga :D
Ja noh, see Hersheli asi. Järjekordne "miks nad alati nii teevad!?"
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Spellbound » 16. Oktoober 2012, 10:37

Tegemist ei ole loo venitamistaktikaga, vaid koomiksile truuks jäämisega, kuigi korduvalt mainitud talveperiood Ricki ja co vahel ning Michonne`i ja blondi vahel omas koomiksis väga suurt osa - samuti uued tegelased ja sündmused, mida sari enam ilmselt mitte kunagi ei tutvusta.

Koomiksis oli vanglareid ohvriterohke ja julm elamus ning need pead välja pistnud tegelased tõid välja veelgi süngema külje - inimeste julmus. Ja kui arvestada, et tegemist on vanglaga, siis võib vaid ette kujutada, milleks on üks mõrvar valmis kui keegi ei vaata. Suure tõenäosusega kordub ka nüüd sama temaatika.

Minu lootused sarja headuse kasvu osas tõusid puhtalt selle episoodi põhjal küll lakke.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 16. Oktoober 2012, 13:13

Ega muud ei oskagi öelda kui et läheb lappama ära :D Mitte halvas mõttes, vaid et asjad tõotavad päris huvitavaks ja pööraseks minna.

Samas:
Spoiler :
Kogu episoodi vältel mõtlesin et nad ikka kolejulged. Kõnnivad laipadest mööda ligidalt ilma veendumata, koguaeg mõtlesin et ükshetk keegi saab vitsad kätte, ja nagu näha siis saigi
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Wisegirl » 16. Oktoober 2012, 20:36

Tuli veel öösel unesegasena meelde, seoses nende ketti pandud zombidega - et ega nad ei saagi midagi teha. Nende käed on maha raiutud, seega ei saa nad kriimustada ning neil pole alalõugasid, seega ei saa nad hammustada. Ning ülalõuas olevate hammastega ei saa parima tahtmise juures ka kuidagi kedagi vigastada. Seega on sellised zombid suhteliselt ohutud? xD Just a thought
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas Forzelius » 16. Oktoober 2012, 20:53

Wisegirl kirjutas:Tuli veel öösel unesegasena meelde, seoses nende ketti pandud zombidega - et ega nad ei saagi midagi teha. Nende käed on maha raiutud, seega ei saa nad kriimustada ning neil pole alalõugasid, seega ei saa nad hammustada. Ning ülalõuas olevate hammastega ei saa parima tahtmise juures ka kuidagi kedagi vigastada. Seega on sellised zombid suhteliselt ohutud? xD Just a thought


Ma pole küll koomikseid lugenud ega midagi, kuid ma eeldan, et nad aitavad sellel Michonnel zombiedest eemale hoida. Võinoh, kui need zombied tal pidevalt kõrval on, siis see inimese lõhn kaob ära ja teised zombied ei leia nii kergelt teda? Just a guess. Also, nad tassivad ta asju ju.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Spellbound » 16. Oktoober 2012, 21:46

Zombiesarja kohta on kahe hooaja peale kokku olnud ikka väga vähe või kohe mitte üldse arutelu ega juhtumisi hammustustega seoses - kordagi pole vist keegi nende silme all muutunud ja nemad siis oodanud viimase hetkeni? 1. hooajas vist oli, aga nad jätsid ta maha puu najale või oli see nii koomiksis. Igatahes see perekaotanud habemik.

Aga rohkem pole see nagu teemas olnud. Oleks ju nagu loogiline - hammustus, haigestumine ja siis raske otsus maha lasta. Praegu oleme näinud ainult ärasöömisi ja veristamisi. Nüüd siis tuli midagi taolist sisse. Iseasi, kuidas nad sellega edasi liiguvad.

Koomiksis oli hammustamist ja haigusest zombieks üleminekut samuti vähe, aga noh - koomiks ei ole film.

Minu seos koomiksiga lõppebki kuskil vangla osade juures nii et suures osas ei tea ma esimest korda, kuhu hooaeg suundub või et kes sureb ja mis edasi saab. Kuidagi vabastav tunne tegelikult. :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Six-Fo » 16. Oktoober 2012, 23:03

Forza kirjutas:
Wisegirl kirjutas:Tuli veel öösel unesegasena meelde, seoses nende ketti pandud zombidega - et ega nad ei saagi midagi teha. Nende käed on maha raiutud, seega ei saa nad kriimustada ning neil pole alalõugasid, seega ei saa nad hammustada. Ning ülalõuas olevate hammastega ei saa parima tahtmise juures ka kuidagi kedagi vigastada. Seega on sellised zombid suhteliselt ohutud? xD Just a thought


Ma pole küll koomikseid lugenud ega midagi, kuid ma eeldan, et nad aitavad sellel Michonnel zombiedest eemale hoida. Võinoh, kui need zombied tal pidevalt kõrval on, siis see inimese lõhn kaob ära ja teised zombied ei leia nii kergelt teda? Just a guess. Also, nad tassivad ta asju ju.

Mul oli 2 hooaja lõpus hirmus kiusatus välja uurida nende 2 zombie kohta ning niipalju võin öelda et neil jorssidel on pigem sümboolne tähendus. Loodan et see ei spoili liiga.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron