Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Six-Fo » 05. Aprill 2012, 23:22

Hurmet kirjutas:Kõige huvitavam on olnud vaid see, et kui kaugel see vangla õigupoolest farmist oli? Minu mäletamist mööda Herschel ütles, et teab ümbruskonnas paari "turvalist" kohta. Eks näis, kuidas nad asja järgmisel hooajal lähenevad, kas tuleb nii, et "oi, siin on vangla", või Herschel ise tõstatab selle teema, et läheduses on üks vangla.

Ma hästi ei usu et see väga ligidal on. Kui sõideti niikaua kui bensiin otsa hakkas saama siis tõenäoliselt oli see ikka hulka maad. Samas oleneb kui täis neil kütusepaak oli(too punane Chevy Suburban samas küllalt janune loom ka :D ). Aga nii tühjad vast ikka ei olnd et mingi 10-20 km ja juba otsas.


Ma ei usuks ka, et Hersel megasuurt vanglat ohutuks peaks, nii väikse grupiga tervet vanglat oleks keeruline läbi kammida ning kes oskaks aimata et mingi suur ellujäänute kogukond end sinna sättind on juba.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuli 2012, 14:55

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 15. Juuli 2012, 01:47

Spoiler :
holy shit, Merle
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 15. Juuli 2012, 10:03

Ralf kirjutas:Season 3 trailer
Esiteks, tänan meelde tuletamast, et käimas on Comic Con. Peagi on võimalik end kurssi viia erinevate panel'ite ja intervjuude vaatamisega. :P Teiseks, huvitav ja verine trailer. Fear the Living.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas hint » 16. Juuli 2012, 09:00

Forza kirjutas:
Spoiler :
holy shit, Merle


Sõna sõnalt sama reaksioon. Lahe käsi btw.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas adi » 16. Juuli 2012, 19:29

See toimiva society leidmine kõlab huvitavalt. Kui tuleks veel uudis, et mõned eelmise hooaja stsenaristid saadeti karistuseks koos perega siberisse asumisele siis võiks isegi uuesti vaatama hakata.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas ruut » 16. Juuli 2012, 22:56

God damn, seeoli awesome. Loodame, et see season sisaldab rohkelt head kraami ja võimalikult väha jampsi.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 14. Oktoober 2012, 22:53

Teise hooaja viimased episoodid sai juba mõnda aega tagasi ära vaadatud, aga kommenteerimiseni jõudsin alles nüüd.
Tsiteerides ennast:
CM-Girl kirjutas:Iga episoodiga muutub Shane ebasümpaatsemaks ( ja Andrea).

Nüüd on minu arvamus muutunud.
Spoiler :
Ja muidugis saab tema tegelaskuju just siis surma kui ta meeldima hakkas. Olin kindel, et keegi sellest seltskonnast surma saab, aga ei arvanud, et kaks tükki ja et üks neist Shane. See tuli suure üllatusena. Ilma temata muutub see sari küll veidi igavamaks. Tänu temale oli omajagu pingelisi olukordi/vastasseise. Dale'st kahju, oli üks minu lemmikumaid. Samas see stseen oli üks parimaid terve II hooaja peale.

Rick ja Lori hakkavad aina vähem ja vähem meeldima. Pigem olin Shane'i ja Andrea poolt. Rick võiks Shane'i vahest ka kuulda võtta. Teeb ebakindlaid otsuseid. Mulle T-Dog meeldib samuti, ta võiks Glennist rohkem ekraaniaega saada. Hershel hakkas meeldima just eelviimases osas. Cool papi. Aga samas Maggie karakter võiks uttu tõmmata. Mida lõpupoole seda põnevamaks episoodid lähevad, eriti meeldis viimane osa. Üpris elevil olin viimast osa vaadates. : ) Lori ainus kes rikkus selle osa väheke ära.
Spoiler :
Tavaline libu.
Meeldis viimase osa lõpukaader. (Y)
Spoiler :
Also, uus Shane on sündinud - Rick.
:pööritus:

Pixie kirjutas: Olen rohkem huvitatud tegelaste arendamisest ja nende tundma õppimisest kui teada saamisest, et mis relvaga on kõige parem walker'i pead sisse peksta.


Arvan vastupidist. :)) Omavaheliste draamade jm jama asemel võiksid nad rohkem zombisid killida. Need just kõige paremad ja huvitavamad ning vahest ka kõige kõhedamad stseenid, eriti just siis kui aset leiavad pimeduses.

Zinera kirjutas:2x13 oli tõsine zombiseriaali episood, kus ei jäänud puudu ei põnevusest ega ka üllatustest.
Spoiler :
Andrea leid oli suht friiki, mingid käteta zombid ketiga järgi,Pilt

+1

Rain kirjutas:
Spoiler :
Mind väga huvitab, mida see tegelane endast kujutada tahtis. Tundus, nagu mingi zombilausuja-taltsutaja. :)
Mulle see väga meeldis, kuigi tundus natukene ülepingutatud ja teemast väljas olevat. Kindlasti ootan järgmist hooaega, juba nende kahe detaili tõttu.

+1

1. "What Lies Ahead" 8/10
2. "Bloodletting" 8/10
3. "Save the Last One" 7/10
4. "Cherokee Rose" 6/10
5. "Chupacabra" 7/10
6. "Secrets" 8/10
7. "Pretty Much Dead Already" 8/10
8. "Nebraska" 7/10
9. "Triggerfinger" 7/10
10. "18 Miles Out" 10/10
11. "Judge, Jury, Executioner" 8/10
12. "Better Angels" 7/10
13. "Beside the Dying Fire" 10/10

Nice pics.
Spoiler :
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 15. Oktoober 2012, 13:16

Kolmas hooaeg algas eile. Esimene episood sai kuidagi kiiresti otsa, siis vist meeldis. Üllatavalt palju aega on möödunud teise hooaja lõpust. Carl on kasvanud ning palju kasulikumaks muutunud. Lori rasedusega on tekkinud huvitavad küsimused, tahaks teada, kas ja kuidas on viirus lapse arengut mõjutanud. Ootan järgmist nädalat.

'I'll go down first.'
'Even better.'

:irw:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Oktoober 2012, 17:43

Kui võrrelda sarja kolme hooaja avaosi, siis III hooaja oma on kindlasti nõrgim. Killimised meeldisid ja kohe väga. Ühe stseeni ajal käisid isegi külmavärinad üle keha. Mida rohkem killimisi seda parem. Aga omavahelised vestlused/jutuajamised jäid nõrgaks. Miski nagi ei sobinud. Olen kindel, et edasised osad tulevad paremad. Selle episoodi lõpuosa oli.. :shokeeritud:
Spoiler :
Vaene Hershel. Ikka väga rets oli see jala eemaldamine.

CM-Girl kirjutas: Aga samas Maggie karakter võiks uttu tõmmata.

Ta võiks siiski veidi kauemaks jääda. She kicks ass ! :))
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 15. Oktoober 2012, 18:50

KUIGI mind ikka häirib tõsiasi, et sarja tegelased võiksid olla poolpimedad, hüpata batuudi peal ja saaksid miili kauguselt puuoksale riputatud Twixi šokolaadile vabalt pihta... jah, jäin avapauguga rahule küll, vähemalt selle määratluse järgi, et hooaja esimene osa peaks vaatajat imestama panema, mis edasi juhtuda võiks ja kas see võiks ka lahe olla. (Y)

Kas Carl saab varsti keppi?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 15. Oktoober 2012, 21:16

CM-Girl kirjutas:Mida rohkem killimisi seda parem.

Pilt
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Oktoober 2012, 21:23

Pixie kirjutas:
CM-Girl kirjutas:Mida rohkem killimisi seda parem.

Pilt


:D Ega ma nüüd mingi sadist or smth ole. Lihtsalt nende walkerite tapmisi on huvitav ja põnev jälgida. Ja ega neist kahju ka ei hakka. Vähemalt mul.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Pixie » 15. Oktoober 2012, 21:28

CM-Girl kirjutas: :D Ega ma nüüd mingi sadist or smth ole. Lihtsalt nende walkerite tapmisi on huvitav ja põnev jälgida. Ja ega neist kahju ka ei hakka. Vähemalt mul.

Ah, ma niisama. :P Erivarustuses walker'ite raskendatud tapmine meeldis mullegi.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Forzelius » 15. Oktoober 2012, 21:36

Isegi normaalne osa oli (ja ma ütlen seda peale oma current lemmiku, Boardwalk Empire'i tänase osa nägemist). Preview andis veelgi juurde, tundub, et lõpuks ometi asi paisub ja ei ole nii vaakumis, kui siiamaani olnud on. Also, ei mäletanudki, et see teine Hersheli tütar nii noor oli. Tahaks juba Palmistet näha.
Also, kas keegi võiks mulle öelda, kuidas nad selle avastasid, et
Spoiler :
we're all infected vms?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist