Elavad surnud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Hurmet » 24. Märts 2012, 12:36

Also, pole siiani päris täpselt aru saanud, mida need "kõndijad" teha oskavad.Varem arvasin, et teadsin, aga need trikid verega ja 11. osa ülitugev ninjazombi lõid pildi sassi.

Hea et meelde tuletasid. See verega zombie meelitamine tuletas mulle meelde hooaja esimese poole ühte osa, kus T-Dog veritses seal maantee peal, ning peitis ennast surnud laiba alla.... ning mitte ükski walker ei tundnud lõhna/näinud suurt vererada.


Trikid verega? Siin mõeldud seda, kuidas Rick verega ligi meelitas? Teadagi ju, et veri on üks peamisi, mida zombid otsivad, kuna neil endal verd pole -> surnud kehas verd üldjuhul pole -> zombid üksteist ei ründa. Niisamuti pole zombid mingid vampiirid, et konkreetselt vajavad või tahavad seda. Nad tunnevad vastupandamatut maitset/lõhna vere-liha järele, aga kui see nende keelt puudutab, siis on see maitsetu.

Mis puudutab T-Dogi laibaga katmist, siis see on nii ja naa hetk. Haav oli värske ja laip lendas kohe peale. Kui zombi oleks kauem passinud (seda vist ei kuvatud, palju täpselt aega mööda läks), siis oleks ikka lõhnast kohe aru saanud. See rohkem riskiolukord, kus tasus ära.

Zombi ei näinud suurt vererada? Muidugi ei näinud. Zombid on reaalselt ju pimedad. Neil puudub igasugune nägemine või siis on täiesti udune pilt ees. Seepärast on neil teoorias kuulmis- ja haistmistaju rohkem arenenud. See oleks päris koomiline vaatepilt, kui zombid tulevad nagu CSI ja hakkavad ruumi läbi tuhlama. :)
Hurmet
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 20. Veebruar 2012, 23:02

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas bulgaarlane » 25. Märts 2012, 21:08

Kas keegi sellest ninjategelasest informatsiooni ka teab? Mul läksid silmad väga suureks, kui ta ekraanile ilmus.
Kasutaja avatar
bulgaarlane
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 22. Veebruar 2011, 01:04

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Garli » 25. Märts 2012, 21:56

bulgaarlane kirjutas:Kas keegi sellest ninjategelasest informatsiooni ka teab?

http://walkingdead.wikia.com/wiki/Michonne
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Märts 2012, 22:04

Nii koomiksi kui ka TV variandina:
http://walkingdead.wikia.com/wiki/Michonne_(Comic_Series)
[url]http://walkingdead.wikia.com/wiki/Michonne_(TV_Series)[/url


EDIT: Näh (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 26. Märts 2012, 02:40

Mind ei häiri eriti tegelastevaheline jagelemine ja inimsuhetele keskendumine, aga stsenaristide suisa kiuslik tahmatus kaasata aktiivselt konfliktidesse walkereid. Minu meelest on see päris jabur, et pinged tekivad peategelaste käitumisest ning halbadest omavahelistest suhetest ja mitte zombidega kaasnevatest ohtudest - jääb täiesti mõistmatuks, kuidas sarja tegemise eest vastutavad oinad peavad esimest olulisemaks.
Spoiler :
Ja miks Carl järsku maisilapseks muutus? @ 2x11
Tema ja habemikust toi on vaikselt väljakannatamatuks muutumas!
Kummaline on ka teatavate karakterite vähene ekraaniaeg, ma nüüd täitsa mõistan seda T-Dogi nalja; 2x11's näitab teda korraks seltskonnas olemas ja ... ma olin täiesti unustada jõudnud, et seal mingi kiilakas neeger kambas oli. Äkki ta on zombi ja seepärast teda nii vähe ongi. :irw:

Minu arust on seni hooaja huvitavaim dialoogistseen olnud Shane'i ja Ricki vahel, kui autos sai läbi arutet' plaane talve tulekuks. Hea oleks selliseid survival temaatikaga vestlusi rohkem kuulda, aga arvestades zombide vähesust ja olukorra ebaähvardavust, võiks selle sarja lihtsalt "The Walking Farmers"-iks nimetada ja siis veel mitu hooaega raisata lobale teemal, kellele nüüd kõplaga kuklasse anda või kes keda põõsas keppis.

Edit: Jess!!
Spoiler :
Pilt
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 26. Märts 2012, 13:55

Hooaeg läbi... oli väga halbu kohti, oli päris meeldivaid kohti, üldmulje siiski kesine.

Episoode olen IMDb's hinnanud järgmiselt:
Spoiler :
2x01 - 7/10
2x02 - 5/10
2x03 - 6/10
2x04 - 5/10
2x05 - 5/10
2x06 - 6/10
2x07 - 7/10
2x08 - 5/10
2x09 - 5/10
2x10 - 7/10
2x11 - 4/10
2x12 - 5/10
2x13 - 6/10

Ehk siis keskmiseks hindeks 5.3/10, ümardatuna 5/10. Aga vaatamishuvi pole kahjuks ära kadunud. :irw:

Hea statistika, hint, mind ennastki häiris selle osa jabur kuulivalamine ja tegelaste üldiselt halb organiseeritus.

On March 20, 2012 Mazzara stated: "Right now, I do see the prison storyline lasting through both Season 3 and 4."

Näib, et seda paigalpassimist tuleb veel kõvasti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Märts 2012, 15:12

Ma arvan, et mõned inimesed üritavad liiga palju selgust tuua, kuidas need zombid töötavad. Olge nüüd, võtke vabamalt. Miks te nimelt selle seriaaali puhul analüüsite liiga palju zombi võimeid. Ma ei mäleta, et keegi oleks ükskõik mis teise zombifilmi puhul üritanud seda nii palju teha.

Ja kas tõesti mitte keegi peale minu pole mõelnud selle peale, et
Spoiler :
Kuidas Lori saab veel ikka rase olla pärast seda autoõnnetust? Veel vähem, Lori ega keegi teine ei tulnud korrakski selle peale. Võib-olla meile lihtsalt ei näidatud seda, ehk koomiksis on põhjalikum ülevaade, kuid siiski.. Ma olin nii kindel, et pärast autoõnnetust oli laps kaotatud.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Soprano » 26. Märts 2012, 17:50

lostinthemist kirjutas:Ja kas tõesti mitte keegi peale minu pole mõelnud selle peale, et
Spoiler :
Kuidas Lori saab veel ikka rase olla pärast seda autoõnnetust? Veel vähem, Lori ega keegi teine ei tulnud korrakski selle peale. Võib-olla meile lihtsalt ei näidatud seda, ehk koomiksis on põhjalikum ülevaade, kuid siiski.. Ma olin nii kindel, et pärast autoõnnetust oli laps kaotatud.

Spoiler :
Koomiksis ta ei sõitnudki mingi autoga nagu tard.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Märts 2012, 19:43

Koomiksis on Lori väga tige bitch, mitte ühelt mehelt teiseni jooksev naisuke, kes ei tea mida oma suhetega peale hakata.

3. ja 4 hooaeg mainly in prison? No ei usu, et koha peal vassimist enam tuleb. Küllap nad on juba märganud kuivõrd sügavasse pange nad astusid.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 30. Märts 2012, 04:19

0ll kirjutas:Also, pole siiani päris täpselt aru saanud, mida need "kõndijad" teha oskavad.Varem arvasin, et teadsin, aga need trikid verega ja 11. osa ülitugev ninjazombi lõid pildi sassi.

Esimese hooaja alguses kasutas üks zombi suurt kivi, et poe ukseklaas puruks lüüa...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Rain » 30. Märts 2012, 14:19

Kuigi ma olen kõiki osi näinud, ei ole ma ikka veel aru saanud, mis ninjazombist te siin räägite. Tõesti, vahest tekkis juba kahtlustasin, et olen ühe epi vahele jätnud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas lostinthemist » 30. Märts 2012, 20:05

Andesta, Ralf, aga ma lihtsalt pidin.

Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Ralf » 31. Märts 2012, 02:12

Rain kirjutas:Kuigi ma olen kõiki osi näinud, ei ole ma ikka veel aru saanud, mis ninjazombist te siin räägite. Tõesti, vahest tekkis juba kahtlustasin, et olen ühe epi vahele jätnud.

Mulle meeldib, et pidasid võimalikuks, et jätsid episoodi vahele ja ei pruukinud sellest arugi saada - näitab, milline see sari on. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Decembermorning » 31. Märts 2012, 02:30

nagu vaprad ja ilusad,vahet pole millal vaatama hakkad ; D
Kasutaja avatar
Decembermorning
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 50
Liitunud: 07. Oktoober 2011, 01:10
Asukoht: Tallinn

Re: Elavad surnud

PostitusPostitas Hurmet » 31. Märts 2012, 13:15

Rain kirjutas:Kuigi ma olen kõiki osi näinud, ei ole ma ikka veel aru saanud, mis ninjazombist te siin räägite. Tõesti, vahest tekkis juba kahtlustasin, et olen ühe epi vahele jätnud.


Jutt on ikka sellest zombist, keda Carl kividega loopis ja kelle ümber põhimõtteliselt kogu episood kulges. Ninjaks ei teinud seda zombit see, kuidas ta algul oli kinni ja pärast sai lahti ja asus ründama. Ninjaks tituleeriti ta seejärel, kui algul mugis lehma, siis kuulis/tunnetas eemalt Dale'i lähenemas. Selle asemel, et otse minna ja rünnata Dale'i, hiilis zombi madalalt muru sees, läks tema selja taha ning seejärel ründas alles selja tagant. Ajuvaba zombi oleks ju kohe rünnanud ja otse vastu kõndinud, sellist asja oleme varemgi antud seriaali puhul märganud, et zombid õgivad mingit looma/inimest, kuulevad kedagi selja taga lähenemas, siis keeravad pea ja keha, et vastamisi minna. Antud zombi oli aga nii kaval, et oskas hiilida ning selja tagant rünnata.

Mis puudutab 3. ja 4. hooaja sündmustikku, siis ma olen olnud algusest saadik üsna kindel, et need mööduvad vanglas. Kuigi ma pole end koomiksiga kurssi viinud (lugesin pärast 1. hooaega koomiksi vaid nii kaugele, kuhu seriaal jõudis), siis on jäänud selline mulje, et seriaal ei saa nii rutakalt ka minna. Kindel on see, et järgmisel hooajal näeme ära The Governori ning ma arvan, et suurem madin tema vastu toimub alles 4. hooajal. Kolmas hooaeg peaks minema sedasi, kus lõpu poole tõmmatakse T-Dogile või Darylile kriips peale. Hooaja esimene pool võib mööduda üldse sedasi, et paar episoodi tuhlavad mööda metsa ringi ja alles seejärel avastavad, et paari puu taga oli vangla.

Kõige huvitavam on olnud vaid see, et kui kaugel see vangla õigupoolest farmist oli? Minu mäletamist mööda Herschel ütles, et teab ümbruskonnas paari "turvalist" kohta. Eks näis, kuidas nad asja järgmisel hooajal lähenevad, kas tuleb nii, et "oi, siin on vangla", või Herschel ise tõstatab selle teema, et läheduses on üks vangla.

-edit-

Tahtsin veel seda lisada, et kaks hooaega veedetakse vanglas, kuna muidu liigutakse tõenäoliselt liiga kiiresti edasi. See tähendab, et seriaal jõuab liiga ruttu koomiksile järgi. Niisamuti ei saa nad veeta The Governori teemal vaid ühe hooaja. The Governor on kogu seriaali jooksul enim juttu ning kõmu tekitanud ja on kindlasti sarja kõige oodatum tegelane. Kahju vaid, et The Governoriks ei saanud Merle... Samas olen kindel, et järgmisel hooajal peaksime Merlet nägema.
Hurmet
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 20. Veebruar 2012, 23:02

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist