Sopranod

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Sopranod

PostitusPostitas P2ppin » 06. Detsember 2011, 20:37

Ma isegi 4.5 korda vaadanud seda läbi. Nii hea lihtsalt :D. Kindlasti parim seriaal ever ja ei näe, et lähitulevikus miski üle trumpaks.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Sopranod

PostitusPostitas CM-Girl » 02. Märts 2013, 20:38

Esimene hooaeg vaadatud. Võib öelda, et meeldib. Vaimustust ei tekitanud aga kindlasti vaatan ka ülejäänud hooajad ära. Super cast. Gandolfini oli perfektne valik peaossa. Lemmiktegelasi tekkis pea iga osaga aina juurde. Paulie. Hesh. Silvio Dante. Junior. Artie. Theme song hakkas ka aina rohkem ja rohkem meeldima.
Need osad on igavamad kus Tonyt ja tema kampa vähe näha on. Mida rohkem stseene nendega seda parem episood. Ex igas seriaalis ole tugevamaid ja nõrgemaid episoode. Kokkuvõttes väga hea esimene hooaeg. Parimad episoodid minu jaoks on "Pax Soprana", "Boca" ja "Nobody Knows Anything". Also, ühed parimad stseenid on minu jaoks need kus Tony on terapeudi juures. Huvitav jälgida neid seansse.

Aga nagu ikka siis ei saa ka selles sarjas ilma ebameeldivate tegelasteta. Absull ei meeldi stseenid selle üliveidra preestriga. Yikes. Also, ei meeldi ka Tony ema. Eriti närvidele käis esimene hooaeg Artie naisuke.Aargh.

Üks hea asi veel. Mulle mingilpõhjusel meeldib Carmela hääl, eriti kui ta häält tõstab.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Sopranod

PostitusPostitas P2ppin » 02. Märts 2013, 23:20

Tony ema on üks parimaid karaktereid ever :)) . Livia sets her house on fire
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Sopranod

PostitusPostitas Loop » 26. November 2013, 01:24

fantastiline seriaal, mitmeid aastaid tagasi sai kõik osad ära nähtud ja elamus oli vingeimast vingeim , nüüd oli aeg sops jälle ette võtta ja praegu olen 4jandas hooajas ja viimasepeal möll käib . Sopranosega on nagu Mäkigagi , et kui keegi seda jälgima hakkab , et siis ei tasu kohe esimese hooaja põhjal mõelda , et lahja jne , sest eks need ole need seriaalid mis just 2s hooajas hood ülesse tõmbavad , vähemalt nii on sopranode ja mäki puhul mulje jäänud .
ega sõber kellele ma seda soovitaksin ei saa elusees ette arvata esimese hooaja põhjal, et ta hilisemates hooaegades asjas ikka NII sees on , ma ise samamoodi alguses arvasin , et noh , loodan , et läheb ikka paremaks , JA OI KUIDAS LÄX :)

üleüldse on selliseid seriaale vähe millel kohe esimeses hooajas oled täiega IN , näiteks nagu OZ
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron