Supernatural

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 16. Jaanuar 2010, 22:27

Alastair`i uus keha oli talle igati sobilik. Eriti see ninahääl, mis muutus häirivalt lahedaks.

Eile vaadatud "On the head of a pin" täitis mu soovi ja terves osas domineeris Castiel ja veelgi meeldivamaks läks sündmustik siis, kui Anna välja ilmus ja tekitas inglite jaoks väga ebameeldivat nähtust nimega "Doubt".
Enam-vähem ootamatusi täis episood, mis vihjas ka päris palju tumedale tulevikule ja inglite sõjale kurjuse vastu.

"It`s a terrible life" osutus täitsa ootamatuks, kui arvestada kõike tumedad, mis on juba juhtunud. Suhteliselt mõnus ja värskendav, et teinekord ilmub välja osa, mis kombineerib eri SN omadusi ja pakub midagi täiesti uut.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 17. Jaanuar 2010, 20:31

LiveForThis, Spellbound- kui teil see vaadatud saab, siis jagage kindlasti "Jump the Shark'i" järgseid muljeid ka.

Viienda hooaja kohta- JESSSS, tulebki kehavahetuse osa, mida ma niiii kaua ootnud ja lootnud olen. Ainult, et kahjuks mitte Sam'i ja Dean'i vahel. See oleks awesomer olnud. Ma arvan.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 19. Jaanuar 2010, 10:22

Väga meeldib see seriaal, võiks juba edasi minna. Sam ja Dean on igatahes minu lemmikmehed. :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Jaanuar 2010, 17:32

Niisiis, Jazz andis mõista, et "Jump the Shark" peaks olema mingil määral eriti huvitav osa ja oli sul täiesti õigus. Isaliini pidi jooksvad episoodid on olnud mu isiklikud lemmikud ja siinkohal tahaks ka mainida, et mul oli kuradima kahju papa Winchesterist, kui saabus tolle mineku aeg. Ja seetõttu meeldivadki mulle osad, kus ikka ja jälle astub ekraani ette The Comedian, oih vabandust, Jeffrey Dean Morgan hoopis ;-)
Pidevad dilemmad nii Deanil kui ka Samil on välja kirjutatud pinget loovalt ja just niimoodi, et iga osa täiendab eelmist. Koha peal sammumist on väga vähe, kui seda üldse on.
"The Monster at the end of this book" andis ka ühe WTF! momendi, mille suutis esile manada üks sõnapaar: The winchester gospel. Ei noh, andekas, lihtsalt täiesti andekas.
"The Rapture" osutus üsna ootamatuks, sest enne ei oleks osanud oodata ka Castieli sünniloo avaldamist. Intelligentne ja omapärane episood. Respekt Castieli karakteri vastu märgatavalt tõusis.
Eriti meeldis mulle "Jump the Sharki" algus, kus Dean ärkas pohmakaga ja oli nii hädine, et kohe hale hakkas teisest.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JazZ- » 19. Jaanuar 2010, 19:47

Tegin IMDb reitingute põhjal pisut (okei, okei, oma tund kulus selle jura peale ära) statistikat.

Season 1
Hooaja keskmine: 8,1
Kõrgeima reitinguga osa: "Devil's Trap" (8,8 )
Madalaima reitinguga osa: "Bugs" (6,9)

Season 2
Hooaja keskmine: 8,4
Kõrgeima reitinguga osa: "What Is And What Should Never Be" (9.0) ja "All Hell Breaks Loose pt. 2" (9.0)
Madalaima reitinguga osa: "Houses of the Holy" (7,7)

Season 3
Hooaja keskmine: 8,5
Kõrgeima reitinguga osa: "Jus in Bello" (9,3)
Madalaima reitinguga osa: "Ghostfacers" (7,5)

Season 4
Hooaja keskmine: 8,6
Kõrgeima reitinguga osa: "In the Beginning" (9,3)
Madalaima reitinguga osa: "After School Special" (7,7)

Season 5
Hooaja keskmine: 8,7
Kõrgeima reitinguga osa: "Changing Channels" (9,4)
Madalaima reitinguga osa: "Fallen Idols" (8,5)

Ehk siis nendest reitingutest võib järeldada, et "Supernatural" on iga hooajaga järjest paremaks läinud. Mmkey.
Lisaks- MIS MÕTTES on "After School Special" neljanda hooaja kõige nõrgem osa? Imo, üldse üks "Supernatural'i" parimaid osasid. :vihane:
________
Tagasi tulles niisama mölirgsemise juurde, siis LiveForThis ja Spellbound ka (eeldades, et te koos vaatate)-
Mis te muidu sellest kolmanda venna storyline'st arvastite? Nii aasta eest, enne "Jump the Shark'i" välja tulemist, kui oli teada ainult, et ilmub välja ka kolmas vend (muidugu polnud räägitud, millistel tingimustel täpsemalt), siis oli see venna teema paljudes kohtades ikka väga tulise arutelu all. Enamuse reaktsiooniks oli muidugi- "WTF?! Sam'ile ja Dean'ile lisaks veel mingi tüüp??? Mina enam 'Supernatural'i' ei vaata!" Ehk siis kuidas te muidu sellesse suhtunud oleks kui üks bro veel lisandunud oleks (kuigi see oli niiii arusaadav, et nii lampi sarja tegijad mingit kolmandat regular-bro'd sisse poleks toonud, aga hüpoteetiliselt rääkides)?
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 21. Jaanuar 2010, 18:30

Ma arvan, et ma ei oleks mitte kudagi uue vennaga harjunud, sest Sam ja Dean on alati koos olnud ja kui tõesti oleks kolmas juurde tulnud, siis vaataksin sarja pigem sellise kahtlustava pilguga ehk püüaksin toda uut tüüpi vältida.
Muidugi ei saa enam öelda, mismoodi oleks sari edasi läinud. Isegi kui see oleks tõeks läinud, siis võib olla ka üleootuste huvitavamalt. Aga igal juhul olen igasuguse lisavenna vastu.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 21. Jaanuar 2010, 19:28

LiveForThis kirjutas:
Ma arvan, et ma ei oleks mitte kudagi uue vennaga harjunud, sest Sam ja Dean on alati koos olnud ja kui tõesti oleks kolmas juurde tulnud, siis vaataksin sarja pigem sellise kahtlustava pilguga ehk püüaksin toda uut tüüpi vältida.
Muidugi ei saa enam öelda, mismoodi oleks sari edasi läinud. Isegi kui see oleks tõeks läinud, siis võib olla ka üleootuste huvitavamalt. Aga igal juhul olen igasuguse lisavenna vastu.

Just nii.

Sama lugu oli Buffy's. Vihkan/vihkasin Dawn'i
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas JazZ- » 21. Jaanuar 2010, 23:33

Need pidevad sarnasused "Buffy'ga", (millega Level "Supernatural'i" päris tihti võrrelda armastab), on kindla peale Ben Edlund'i töö. Suure tõenäosusega käis just tema selle extra-bro idee välja, aga jäi seekord paraku vähemusse. He-he-he.


HOMME!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 22. Jaanuar 2010, 07:40

Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Spellbound » 22. Jaanuar 2010, 15:00

See on nüüd küll väga hea uudis, et sari jätkub. Kohe, kohe on 4. hooaeg läbi, täpsemalt siis vaadata veel 1 osa :)
When the Levee Breaks - vendade omavahelised suhted saavutasid tulipunkti ning kõik tundub viitavat vältimatu lõpplahenduse ehk kõikvõimsa hävingu poole.
Arvatavasti hävingut ei tule, aga hävingu tekitaja debüüti tahaks küll väga näha juba. Ruby pole kohe kindlasti see, kes ta Sam`ile tundub olevat. Inglid mängivad topeltmängu põhjustel, mida täpselt veel ei tea, aga võib ju spekuleerida, et ainuke asi, mis seisab Dean`ile määratud ülesande ees on Sam ise.

Hooaja finaal on saavutanud oma tipu, mistõttu on see ka kohe kindlasti üks kõige paremate seast. 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 22. Jaanuar 2010, 15:52

Huh, 4. hooaja eelviimane osa oli parajalt pingeline. Vennad ju ei kakle omavahel :(
Spelli versioon on kindel tulemus, ma arvan.
Kaks venda, apokalüpsis ja vennaarm ongi läinud

Sõber koolis hakkab ka täna 5. hooaja värskeimat osa vaatama ja ta vihjas, et meil seisab veel ees ootamatu lahendus. Ootan, vaatan, imestan.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 22. Jaanuar 2010, 16:12

5x11:

PUDDING!
:D
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas hint » 22. Jaanuar 2010, 19:22

Garli kirjutas:5x11:

PUDDING!
:D


aiii blää see oli mõnus :D

Sõin küll oma sõnu eelneva week in - week out vaatamise kohta ja kuskil episoodi keskel mõtlesin juba, et äkki main plotti igavus tulenes mu liigtihedast esmavaatamisest, aga lõpuks kui sam jälle nuttis oma im mad ja lucifer blabla jama, tuli kõik tagasi. Kuidas saab sari olla nii cool ja lahedate tegelastega, aga samas nii juustuse ja igava story'ga...No mida seal tulemas on? Kust otsast see huvitav peaks olema? Miks nad ei võiks üldse selle ära unustada ja teha episoodikeskseid osasid, neil on väga suur % osi(ja viimasel ajal pea iga osa viimased 5 minutit) mis keerlevad ainult selle(juba esimese hooaja keskel igavaks muutunud) põhistoori ümber ja ma ei mäleta millal viimati oli mõnes sellises osas midagi head, lahedat, ootamatut või kickassi...

Btw kogu see möla oli tegelt kuna mulle see sari väga meeldib, muidu ei motiveeriks midagi kirjutama või tegelt ei ajaks nii närvi ka. Lihtsalt viimased 2-3 minutit kurat pühkis eelvena 40ne minema.
Kasutaja avatar
hint
Eliit
 
Postitusi: 863
Liitunud: 03. Juuli 2009, 18:18

PostitusPostitas JazZ- » 23. Jaanuar 2010, 14:04

Jeah, pärast seda episoodi ei omista sõna "pudding" minu jaoks vist enam kunagi endist tähendust. (Y)
Muidu oli "Sam, Interrupted" suht keskmine episood, kuigi paar stseeni olid ikka päris hilarioossed- lisaks "Pudding!'ule" veel Sam'i "I'm not okey... I am hhhhawesome" ja sellele järgnev jutt.

Igatahes Hint'i jutuga jumala nõus. Mind on samamoodi juba üsna ära tüüdanud need viienda hooaja praktiliselt iga episoodi lõpus olevad 3-5 minutilised nutused mono/dialoogid. Tough luck, aga kogu traagika jõudis juba hooaja esimeste episoodidega kohale, aitab nüüd küll (ja siinkohal ei pea ma silmas "Abandon All Hope" stiilis traagikat, vaid just seda
I-don't-wanna-be-Lucifer's-vessel jadajadajada't
.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Jaanuar 2010, 23:31

Nii palju kui ma seda telekast jälgisin (mida oli vähe) siis ei jätnud see mingit muljet , ses mõttes et jääks vaatama , aga lugedes siin kommentaare jm , tuleb tahtmine seda vaatama hakata. Peaks rohkem süvenema . :P
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist