Teadmata kadunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 23. Veebruar 2008, 12:18

rezpekt kirjutas:No sorry, kui sind ära spoilisin. Kusagil pole kirjas, et ei tohi spoilereid postitada. Ja minu arvates on valgel ja muidu loetamatul tekstil ka oma eesmärk.

sabadanbitch! Järgmine kord kui midagi, mida pole veel seriaalis näidatud spoilima hakkad siis ütle kah, praegu jäi mulje nagu sa ütlesid seda 4.4 kohta.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 23. Veebruar 2008, 20:48

Täpselt! Hetkel käis jutt niipaljude osade kohta, kui palju USA-s linastunud oli...Ehk siis nii palju, kui palju on võimalik netist ära vaadata...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 26. Veebruar 2008, 22:17

Fakk, kui kurb seda Charlie surma on vaadata. Nii kahju hakkab temast. Aga samas, eks peab reitinguid ka hoidma, oleks võinud mõne teise tegelase arvelt seda tegema. Ja ma ei saa aru, miks Michelle Rodriguez nii ruttu välja kirjutati; suht tuntud näitleja ju...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ristop » 26. Veebruar 2008, 22:22

Forza kirjutas:Fakk, kui kurb seda Charlie surma on vaadata. Nii kahju hakkab temast. Aga samas, eks peab reitinguid ka hoidma, oleks võinud mõne teise tegelase arvelt seda tegema. Ja ma ei saa aru, miks Michelle Rodriguez nii ruttu välja kirjutati; suht tuntud näitleja ju...



nõustun täielikult.
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas hau » 26. Veebruar 2008, 22:52

Forza kirjutas:Fakk, kui kurb seda Charlie surma on vaadata. Nii kahju hakkab temast. Aga samas, eks peab reitinguid ka hoidma, oleks võinud mõne teise tegelase arvelt seda tegema. Ja ma ei saa aru, miks Michelle Rodriguez nii ruttu välja kirjutati; suht tuntud näitleja ju...

Rodriguez läks Prison (breaki). Sõna otseses mõttes. Vanglasse, mitte seriaali siis.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 26. Veebruar 2008, 23:01

Tean jah, et läks aga mitte eriti kauaks ju...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 26. Veebruar 2008, 23:05

Mõttetu tegelane nagunii. Peaaegu kõik tail-sectionist kuulusid elimineerimisele. Ilma nendetagi liiga palju tegelasi ja keerulisi sisuliine.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 26. Veebruar 2008, 23:06

Vaatasin 3nda hooaja viimase ära. Selle hooaja viimased osad on olnud ühed parimad üleüldse. Olengi vist vaid kolmandat hooaega terviklikult vaadanud. Esimest ei vaadanud põhimõtteliselt üldse, teist väga vähe. Aga nagu ma varem olen öelnud, tundub, et sellega ei ole ka midagi kaotatud arusaamise mõttes. Sest eks ole - oled näinud kõiki osi seriaali algusest peale või ainult mõnda osa, ikka ei saa aru :D

Igatahes, kui aega saan, vaatan ka 4. hooaja osad ära. Siis saab vähemalt lugeda siin spoilereid.

Ja veel Jackist seda, et mulle pole ta kunagi sümpatiseerinud. Igasugused hero'd tekitavad alati vastupidise reaktsiooni. Kuid Teiste käes nö vangis olles, jättis oma suhtumisega tunduvalt parema mulje. Veel suurem kiiks - mulle meeldib ta flashforwardides ehk siis ülimasendununa..
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 26. Veebruar 2008, 23:11

hau kirjutas:Mõttetu tegelane nagunii. Peaaegu kõik tail-sectionist kuulusid elimineerimisele. Ilma nendetagi liiga palju tegelasi ja keerulisi sisuliine.


Paljasjalgsed teises hooajas!!! Keegi üldse suudab nad veel ära seletada. Suht võimatu minuarust, nad kõige sürrimad üldse seal seriaalis, peale Jaakobi
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 26. Veebruar 2008, 23:24

Forza kirjutas:
hau kirjutas:Mõttetu tegelane nagunii. Peaaegu kõik tail-sectionist kuulusid elimineerimisele. Ilma nendetagi liiga palju tegelasi ja keerulisi sisuliine.


Paljasjalgsed teises hooajas!!! Keegi üldse suudab nad veel ära seletada. Suht võimatu minuarust, nad kõige sürrimad üldse seal seriaalis, peale Jaakobi

No nood jah. Aga nood võisid olla ka othersid, sest neil on teema lastega ja nad varastasid sealt lapsed ära ju.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 27. Veebruar 2008, 00:04

Kusagilt kunagi nagu lugesin, et Rodriguez oli kohe öelnud, et tema üle ühe hooaja ei kavatsegi kaasa teha.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas _eesti999_ » 27. Veebruar 2008, 22:08

Forza kirjutas:Fakk, kui kurb seda Charlie surma on vaadata. Nii kahju hakkab temast. Aga samas, eks peab reitinguid ka hoidma, oleks võinud mõne teise tegelase arvelt seda tegema. Ja ma ei saa aru, miks Michelle Rodriguez nii ruttu välja kirjutati; suht tuntud näitleja ju...

Dominic Monaghan (seriaalis Charlie) tahtis juba 3. hooaja algul, et ta seriaalist isiklikel põhjustel välja kirjutatakse (või oli see 2. hooaja lõpus). Nii, et varem või hilejm oleks Charlie surnud. Ja kui ma õigesti mäletan, oli see seotud Michelle Rodriguezisga. Kuid selle viimase infoga võin ka eksida.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Weirdo » 28. Veebruar 2008, 22:06

Miks sa, Laura, üldse arvad, et keegi (ka. Sawyer) ära sureb? Minu jaoks tundub see väga ebatõenäoline, aga mine sa seda seriaali tea...Siiski oleks ju mõttetu, kui neid oleks vaid 6. Ma peaaegu, et usun, et suurem osa lihtsalt jäi saarele.
Aga Ben on küll kogu selle seriaali kõige andekam ja suurem shithead..Mina just loodan kogu aeg, et ta oma tahtmist EI saaks. Samuti mul puudub kaastunne tema vastu..
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas LauraOlen » 29. Veebruar 2008, 00:35

Weirdo kirjutas:Miks sa, Laura, üldse arvad, et keegi (ka. Sawyer) ära sureb? Minu jaoks tundub see väga ebatõenäoline, aga mine sa seda seriaali tea...Siiski oleks ju mõttetu, kui neid oleks vaid 6. Ma peaaegu, et usun, et suurem osa lihtsalt jäi saarele.
Aga Ben on küll kogu selle seriaali kõige andekam ja suurem shithead..Mina just loodan kogu aeg, et ta oma tahtmist EI saaks. Samuti mul puudub kaastunne tema vastu..

Ma ei teagi miks ma seda arvan/ arvasin.. Lihtsalt nende kolme hooaja jooksul võib ju paljugi veel juhtuda, ning nende neljanda hooaja osade jooksul tundub nagu koguaeg kedagi tulistatakse jne.
Ma nii ootan juba uut osa, kohe vaatangi kas uus osa on juba üleval, samas arvatavasti pannakse see homseks. ;-)
Ma lihtsalt tahan kogu südamest et nad kokku jääksid Kate'iga. :)

Ja Ben'i teema on ka huvitav.. Nii palju kui ma muidu loen üldiseid arvamusi siis inimesed ikka vihkavad teda, paar üksikut on kellele ta meeldib, vähemalt eestlaste seas on neid vähe. Mina olen nii ja naa.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Weirdo » 29. Veebruar 2008, 13:14

LauraOlen kirjutas:Ja Ben'i teema on ka huvitav.. Nii palju kui ma muidu loen üldiseid arvamusi siis inimesed ikka vihkavad teda, paar üksikut on kellele ta meeldib, vähemalt eestlaste seas on neid vähe. Mina olen nii ja naa.


Mulle ei jäänud just mulje, et siin, Filmiveebis, inimestele Ben meeldib ja hoitakse pöialt talle.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

EelmineJärgmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline