Tähevärav Universum

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tähevärav Universum

PostitusPostitas Pixie » 08. November 2011, 01:06

Arvasin vahepeal, et kuue kuuga olen SGU cancel'damisest põhimõtteliselt üle saanud. Mis seal's ikka, on ju veel teisi seriaale ja filme, mida vaadata. Siis aga sattusin YouTube'is vaatama soundtrack extraction videosid . Täitsa lõpp, kuidas olen neid tegelasi igatsenud - Eli, Chloe, TJ, Rush, Young, Greer, Wray, Scott. Isegi kõrvalisi tegelasi nagu Park, Volker, Brody ja James.

Üks tubli YT kasutaja on erinevad extraction'id kokku pannud ning need järjest üles laadinud. (Y) SIIT leiab 25 lugu mõlemast hooajast. Kvaliteet on kohati väga niru, kuid ametliku kogumiku väljaande puudmise tõttu paremat lihtsalt pole. Loodetavasti otsustab Joel Goldsmith CD siiski välja anda, sest olgu mõned episoodid ja tegelaste arendused nii nagu nad on, aga SGU muusika on alati olnud top notch.

Tõenäoliselt puges SGU nii hinge just seetõttu, et sai sellele kaasa elatud algusest peale. Nädalast nädalasse ootasin põnevil uut episoodi ja vaajanumbreid, isegi kui peale "Air" pt 2 nende kohta häid uudiseid enam polnudki. Lootus ikka püsis. Viimasel ajal vaadatud ja hinnatud filmide/seriaalide põhjal olen kindlaks teinud, et ulme ja veidi tõsisem draama on minu žanr. Täpselt seda pakkuski mulle Stargate Universe.

Kaks aastat ja 40 episoodi hiljem võiks kokku võtta lemmikepisoodid :) :
Spoiler :
"Air" pt 1-3
"Light"
"Justice"
"Space"
"Faith"
"Lost"
"Sabotage"
"Incursion" pt 2
"Intervention"
"Aftermath"
"Cloverdale"
"Twin Destinies"
"Hope"
"Epilogue"
"Blockade"
"Gauntlet"

Näitamaks, et mu fänniprillid pole totaalselt roosad :P - episoodid, mis oleks võinud veidi paremini teha:

"Water"
"Pain"
"Deliverance"
"Seizure"
"The Hunt"


Kõige kurvem pole mitte see, *et* seriaal otsa sai, vaid selle *enneaegne* lõpp. Ühelt poolt tahaks teada, mis oli produtsentidel viienda hooaja finaaliks valmis mõeldud; samas ka ei taha teada, mis heast fännid ilma jäeti. Mõned on avaldanud soovi, et ülejäänud hooajad või kasvõi film avaldataks raamatuna. Ei oskagi seisukohta võtta, aga tundub, et keegi (MGM/TPTB) pole selle kokku kirjutamisest nkn huvitatud.

Tükk aega tagasi üritasin guugeldada ilusa sinise ümbrisega complete set'i, ja mulle pakuti seda:
Pilt
:(

Mis gatehead ma oleks, kui ei satuks SG-st kirjutamisel nii hoogu?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist