Koolipäevad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Koolipäevad

PostitusPostitas Priit » 19. Jaanuar 2008, 23:23

Koolipäevad
School Days

Peategelasest nooruk Itou Makoto hakkab huvi tundma ühe tüdruku Kotonoha vastu, kes temaga samas rongis kooli sõidab. Ta teeb tütarlapsest ühel päeval mobiiltelefoniga pilti ning paneb foto oma mobiili taustapildiks, mida märkab poisi pinginaaber Saijonji Sekai. Sekai on uudishimulik, ent siiras ja armas tüdruk. Sekai otsustab Makotod aidata Kotonoha südame võitmisel, kuid peagi selgub, et ka tema tunded Makoto suhtes ei ole ükskõiksed.

School Days on samanimelise mängu adaptsioon.

Täielikku tutvustust loe siit.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Priit » 19. Jaanuar 2008, 23:43

Siin minu lühike arvamus asjast kui sellisest.

Pealtnäha ei midagi muud, loo põhiteemaks ju anime maailmas üsna tavapärane armukolmnurk. Kahe esimese episoodi juures ei olnudki põhjust animele head hinnet anda, aga väike pisik tekkis külge ja otsustasin lõpuni vaadata. Jumal tänatud et tegin seda siis, kui kõik episoodid olid väljas, sest nädal aega ootamine = 20 minutit loo arengut oleks piinarikkam kui hea seksi katkestamine enne finišijoont. Lugu arenes tasapisi, kuid iga episoodiga pinge pisut tõusis ja kui viimased episoodid olid juba silmapiiril, ei suutnud ma enam edasi vaatamata jätta. Lõouks tuli viimane episood ning OMFGdisvhfgevgfi. Seda ei saa lihtsalt paremini seletada, ma pidin lausa värsket õhku hingama, kui lõputiitrid ekraanil tatsasid. Ma ei suutnud oma silmi uskuda....see mis kõik toimus mõjus, mõjus kohe kõvasti. Mitte nii et ma elu aeg seda animet kummardaks ja sellest mõtleks, aga meeldejääv sellegi poolest.

Animatsioon oli üpris tore, suhteliselt tavapärane anime maailmas, kuid sellelegi vaatamata kena. Tegelaste disaini üle ei saa ka nuriseda, eriti meeldis Sekai oma lihtsuses. Paar head muusikapala oli ka, tegelikult isegi mitu. Puhas Jpop, aga sobis, sobis küllaltki hästi.

Ah jaa, peategelane. Spoilida ei soovi, kuid ütleme nii et tahes tahtmata tekivad väga vastakad emotsioonid. Sarja lõppedes mu arvamus temast kõikus sinna tänna ning siiamaani pole leidnud seda õiget hinnangut.

Ütleme nii et antud anime puhul ei saa millestki revolutsioonilisest juttugi teha, pigem loeb su isiklik maitse ja arvamus. Ei ole ka tegemist millegagi, mida peaks tingimata vaatama, ei, sugugi mitte. Lihtsalt ülaltoodud kommentaariga tahtsin enam-vähem oma (natuke ülepaisutatud ja üliemotsionaalne ehk mõne silmis) arvamust avaldada, ka enda jaoks, sest hinne jääb lahtiseks. Ma ei suuda kohe üldsegi mitte hinnet sellele anda, olgu see siis halb või hea.

:)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist