McLeodi tütred

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

McLeodi tütred

PostitusPostitas Robert » 01. Juuli 2006, 00:04

McLeodi tütred
McLeod´s Daughters

Noored naised peavad hakkama saama karmis meeste maailmas, leidma armastuse ja võitlema minevikuvarjudega. Tess Silverman saabub pärast 20aastast linnaelu tagasi koju kindla sooviga müüa maha perekonnale kuuluv karjafarm Drovers Run. Tessi poolõde Claire võtab ta üsna külmalt vastu, kuna temal on farmiga oma plaanid. Kas need kaks kirglikku naist suudavad oma erimeelsused ületada, et päästa oma isa pärandus?

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas sindy » 06. September 2006, 21:31

Mulle see seriaal väga meeldib.
Ja avastasin, et tv-kanalist Pilt seda lausa igal tööpäeval näidatakse, kuigi seal on tegevus tüki maad ees sellest, mida kanal 2 edastab.
Kasutaja avatar
sindy
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 50
Liitunud: 29. Juuli 2006, 17:10

PostitusPostitas viv20 » 17. September 2006, 20:42

Päris hea . Seal on päris tasemel näitlejad ja ega teema ka halb pole . Mulle meeldib . :))
Gitler tähendab.....
Kasutaja avatar
viv20
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 17. September 2006, 17:57

PostitusPostitas Weirdo » 16. Oktoober 2006, 17:33

Olen mõned korrad vaadanud, aga pean tunnistama, et mulle ei istu selline regulaarne sarjade vaatamine. Kui 2-3 saadet nädalas vaadata, siis mulle sellest täitsa piisab ja "McLeodi tütarde" jaoks aega ei jää.
Mulle on väga meeltmööda, et tegevus toimub maal ja loomade keskel jne. Väga ilus + hobused. Huvitav sisu. Kindlasti üks parimaid seriaale eesti telemaastikul.
...
Praegu ma vähemalt vaatan regulaarselt, eks näis kaua viitsin. Mind tegelikult ei häirigi, et Tessi ja Claire' enam pole. Kui aus olla, siis mulle nad vist väga ei sümpatiseerinudki. Robi lahkumisest oli küll kahju, aga nüüd tema asemel sama kena või veelgi kenam Riley, kes on peale selle veel tõeliselt vaimukas ja tore tüüp ka. Millegipärast meeldivad mulle just punt Stevie-Jodi-Kate. Kõige sümpaatsem siiski Stevie.
Reklaam kui "eluline ja soe draamasari" on minu meelest ka õige. Suhteliselt hullumeelsete ja mõtlematute asjadega saavad nad seal hakkama ka pidevalt. Sellises kohas ja selliste inimestega koos tahaks isegi elada/töötada.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas isabel archer » 18. November 2006, 17:09

lihtsalt super sari..parim..Lisa Chappell&Bridie Carter ikka rokivad täiega...kahju on muidugi,et Lisa enam eriti näitlemisega ei tegele..aga selle eest kirjutab ta superhead muusikat....ta plat When Then is now on saksamaaal ja austrias ja hollandis väga populaarne....
Pain passes but love remains/Whatever you do in your life don't give up your own dreams/On the way back the storm came up.I threw up for then minutes and thougt 'Yeah this is glamour'/Acting is a chil's game with adult rules/
Nicole
Kasutaja avatar
isabel archer
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 19. Mai 2006, 23:20

PostitusPostitas Gamma14 » 30. Detsember 2006, 16:38

Vahepeal sai vaadatud küll. Väga hea sari, aga kuidagi tüdinesin ära sellest... Kahju, et Claire surma sai :(
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas trintsu111 » 30. Detsember 2006, 18:32

pole peaaegu üldse vaadanud aga paar osa mis silma jäid tundusid suht normaalsed :)
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Twinkle » 08. Jaanuar 2007, 01:10

Olen paar korda peale juhtunud ja tundub isegi päris huvitav.. aga õnneks või kahjuks ma ei leia aega ja püsivat soovi regulaarselt teleka ees istuda..
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas janely2222 » 17. Veebruar 2007, 18:14

jummala hea film :)
janely2222
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 12. Veebruar 2007, 22:18

PostitusPostitas krookus100 » 19. Aprill 2007, 18:11

Lahe film, tahaks veel näha, varem vaatasin kogu aeg, aga nüüd on mul igal nädalavahetusel tegemist. Vähe on neid päevi, mis on vabad. Aga siis ma vaatan Hallmargist McLeodi tütreid, seal on küll ees pool kui siin eesti kanalitel. seda võiks kunagi korrata, mingil hilisemal ajal, kui mina saaksin ka vaadata.
krookus100
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 18. Märts 2007, 17:02

PostitusPostitas Pixie » 22. Aprill 2007, 21:58

Hm... :pööritus:
Mulle väga meeldis see seep.
Aga peale seda,kui Claire suri ja BOM (Charlotte) isale anti,pole mul huvitav vaadata!
Kuidas saab sari olla McLeodi tütred,kui 1 tütar ära suri?!?! :shokeeritud:

Eih,enne oli ikka väga 5 saade.

P.S. Ja see osa,kus Claire suri... Sai ikka kõvasti nutetud. ;)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas janely2222 » 02. September 2007, 14:42

:)) Üks parimaid seriaale üldse :))
janely2222
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 12. Veebruar 2007, 22:18


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist