Eesti otsib superstaari

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 15. Oktoober 2012, 19:17

Eesti otsib superstaari
Eesti otsib superstaari (2007)

"Eesti otsib superstaari" on rahvusvahelisel ülipopulaarsel formaadil "Pop Idol" põhinev telesari, kus otsitakse uusi laulutalente. Võistlus kestab mitu kuud ning parimale kuulub plaadileping ja kopsakas auhinnaraha. Kui sarja castingute, teatri- ja stuudiovoorude ajal sõltub lauljate edu kohtunike hinnangutest, siis finaalides on otsustusõigus televaatajatel. Võitja selgub superfinaalis.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Forzelius » 15. Oktoober 2012, 20:29

Kui telemaastik oleks filmiveeb, siis see saade oleks brixxx.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 16. Oktoober 2012, 14:26

Imo kõige huvitavam Eesti telesaade, kus vaatajad hääletada ja midagi valida saavad. Eesti muusikasse ikka väga suure panuse andnud (kasvõi Eurovisioonil on mitu aastat järjest superstaarid osalenud).
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Forzelius » 16. Oktoober 2012, 14:48

Ma pidasin rohkem silmas seda saadet üleüldse (usa Idolit samamoodi). Ajastul, kus headel seriaalidel on raske eetrisse saada, domineerib selline jama. Kaua see Idol Nielseni reitinguid domineeriski, mingi 8 aastat järjest vist. Masendav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 23. Detsember 2012, 22:19

Rasmus võidab.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Iceman » 28. Detsember 2012, 01:19

Hea meel, et Rasmus võitis. See Dance on ka päris hea ja loodetavasti jõuab eurovisioonile.
Iceman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 15. Detsember 2012, 13:25

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 28. Veebruar 2015, 22:23

Uus hooaeg ei ole pärast esimest osa enam olnud nii halb, kui ma arvasin, et hakkab olema.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Hea Aasta » 20. Mai 2015, 16:00

Uus hooaeg on edenenud... huvitavalt! Finaalides on terade eraldamine sõkaldest küll vaevaliselt kulgenud, sest väljalangemine ei kipu olema kooskõlas esituste tasemega. Aga see on sellise saate formaadi puhul ilmselt paratamatu - võidab see, kes enim fänne suudab koondada. Vahepeal oli juba päris absurdne olukord kujunemas, kus järjest hääletati välja tüdrukuid, kuigi nii mõnigi poiss oleks sellest saatest juba ammu pidanud lahkuma. Samas ega sellisest mustrist väga üllatuda ei tasuks, kui peamine auditoorium hõlmab noori tüdrukuid, kes elavad selle nimel nädalast nädalasse, et hääletada edasi mõni "ilus" poiss.
Seda arvestades olen ma vägagi rahul, et Gertu ainsa allesjäänud naishäälena nii vapralt vastu on pidanud. Tubli tüdruk. Suurepärane vokaalne võimekus. Üks samm veel superfinaalini! (Y)
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas rauls » 21. Mai 2015, 20:09

Kannukene paneb pika puuga oma andekuselt ja musikaalsuselt teistele finalistidele ära. Minu arust äärmiselt huvitav laulja. See oli vägev.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 21. Mai 2015, 21:17

rauls kirjutas:See oli vägev.

See on by far parim asi, mis sel hooajal tehtud on ja poleks ilmselt isegi palju öelda, et kuulub terve saate ajaloo paremikku. Arvasin, et Kannukene on ennast ammendanud, aga möödunud pühapäev tõestas, et asjalood pole sugugi nii. Rannap sai ka lõpuks kõigil suud kinni panna ja meelde tuletada, et ta on muusikuna andekam kui ülejäänud kohtunikud kokku, nõmedalt palju on teda nöögitud. Loodan, et superstaaritiitli viib koju Kannukene, sest ta on kindlalt praegusest valikust kõige omanäolisem ja erilisem kuju. Gertul on imeline hääl, aga isiksust nagu väga pole, ja Jüri on imo liiga tugevalt Rasmus Rändvee vol 2, ainult veits täiskasvanulikum. Tänavune hooaeg on üsna nigelalt kulgenud: sellist olukorda ei tohiks ikka olla, kus viie parema seas on kaks kaheldava lauluoskusega võistlejat, olgugi et nad praeguseks mõlemad välja on kukkunud. Ideaalne oleks muidugi olnud Jana Liisa - Salong - Kannukene lõpukolmik, aga see võimalus rikuti kahetsusväärselt varakult ära. Rahvahääletuse tulemused on üldse tänavu kuidagi väga veidrad olnud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Eestlane » 21. Mai 2015, 22:55

Hea Aasta kirjutas:Samas ega sellisest mustrist väga üllatuda ei tasuks, kui peamine auditoorium hõlmab noori tüdrukuid, kes elavad selle nimel nädalast nädalasse, et hääletada edasi mõni "ilus" poiss.
tõsi, tõsi
Jube, kuidas mõnesid poisse ikka liiga kaua saates hoiti. No mitte ei saanud aru sellest Mäe poisu fenomenist. Kindlasti lahe tüüp ja klubisse sobib ehk isegi laulma, aga saates oli ikka oluliselt võimekamaid tüdrukuid kui ka poisse. Sama ka selle Karl Gustavi puhul. Olen nõus, et väga imelik oleks ka Jüri pääsemine lõppvooru. No ei ole seal midagi erilist taga.
Nii et Gertu ja Kannukese finaal oleks soovitav. Võimsa häälega see tüdruk (ajas ihukarvad püsti küll! (Y)) ja Kristjan lihtsalt üks väga omanäoline multitalent. Aga tõsi on, et see rahvahääletuse tulemused on ikka väga sageli reaalsusest irdunud. Nii oli näiteks Salongi väljalangemine välk selgest taevast. Gertu ja Kannukene on samuti vaatamata järjepidevale kiitusele teenimatult korduvalt väljalangemise ohus olnud. Peske oma kõrvad puhtaks, inimesed! Mis see siis olgu!
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 09. Aprill 2018, 00:10

Tundub, et suurepärased stuudiovoorud lähevad sujuvalt üle keskpärasteks finaalideks. Ehk televaatajad suutsid tänavu kuidagi eriti ebafunktsionaalse sõelana töötada ja finaalidesse valida 20 igati asjaliku laulja seast need standardsemad, kelle nädalast nädalasse jälgimine suuremat rõõmu ei paku (Carlos :'(). Pole nagu varem superstaaris näinud, et juba stuudiovoorudes niivõrd selge karakteriga artistid välja joonistuksid, aga võib-olla olen varasemad hooajad lihtsalt unustanud, kuna, nagu seekordki, on need "karakterid" kohe ka välja langenud. Samas tõesti ei mäleta, et varem sellist raiskamist oleks toimunud*.

Loodetavasti eksin, aga esimene finaalsaade pakkus küll täpselt NULL põnevat esitust (vähemalt vokaalselt, Mihkel Raud mängib oma kurja kohtuniku rolli endiselt laitmatult).

Seetõttu koostasin stuudiovoorude põhjal oma ideaalfinaali, kust hakkan iga nädal väljalangejaid valima, kuna REAALSUS ON HALVEM REAALSUS:

Jüri-Saimon Kuusemets** eemaldatud 22.04
Mait Mikussaar eemaldatud 15.04
Cecilia-Martina Mägi eemaldatud 6.05
Merilin Mälk
Hele-Mai Mängel eemaldatud 8.04
Kaarel Orumägi eemaldatud 3.06
German Pinelis eemaldatud 29.04
Anette Maria Rennit eemaldatud 27.05
Uudo Sepp eemaldatud 13.05
Jaagup Tuisk eemaldatud 20.05

Palju edu ja õnne, tõeline võistlus toimub just nimelt siin!

*KAAREL FUCKING ORUMÄGI, reaalselt lasite sellise häälega tüübi minema või!?
**andetu laulja, aga a t t i t u d e
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas JazZ- » 20. Mai 2018, 16:47

Erinevalt inimestest, kes Eesti muusika saatusest vähimalgi määral ei hooli (vt. Ronet ja Soprano), olen tänavusel "Superstaaril" ikkagi niivõrd-kuivõrd silma peal hoidnud ja oma lemmikute suunas häid vibratsioone saatnud (mitte kordagi küll telefoniteel). Tegelikult tahtsin siin teemas juba hooaja alguses sõna võtta, aga tundsin, et 17-aastaste noorte internetis bash'imine on isegi minu jaoks kuidagi liiga õel tegevus ja surusin endas jõudu koguva Delfi kommentaatori viha mõneks ajaks maha. Nüüd on võistlejaid aga alles jäänud ainult neli, kellel kõigil on saate ajalugu arvesse võttes artistina läbi löömiseks üpris head šansid ja seega ka viimane aeg anonüümsete netikommentaatorite hate'iga harjuma hakata.

ALLESJÄÄNUD

  • Uudo Sepp - Uudo Sepp tuli mulle hiljuti tänaval vastu ja sain lõpuks aru sellest Mihkel Raua kauaräägitud tapvast "appi, ma ei taha sulle silma vaadata" sarmist. Peaaegu tundsin, kuidas mu hääl läks ebaloomulikult kõrgeks nagu Inesel iga Uudo esitust kommenteerides ning tekkis selline seletamatu kihk Uudol kätt suruda ja jõudu soovida. Tema mingi Ed Sheerani ja Ott Leplandi laulustiilide kombinatsioon pole absoluutselt minu maitse, aga karismaatiline figuur on ta küll - mõjub minu jaoks nagu krutskeid täis vanaisa, kellel taskus alati paar piparmündikommi ja koerustükki varuks on. Lisaks on väga respekteeritav, kuidas ta võtab alati KÕIGE äraleierdamatu laulu terves ilmas ("Kikilips", "Kui mind enam ei ole"), esitab selle muusikalises mõttes täiesti ebahuvitavalt ja kogu esituse vaatamine on ikka tipp-klassi meelelahutus.

    Kahju, et CM-Girl vist sellel aastal saadet ei jälgi, sest kõnealuse isiku juures huvitaks mind väga ka tema arvamus.

  • Merilin Mälk - Merilin on nagu Uudo negatiiv - oma žanrilistes valikutes tunduvalt rohkem minu maitse suunas, aga iga kord kui ta laulmisväliselt suu lahti teeb, tahaksin üle kõige olla kuskil, kuhu ta sõnad ei ulatu. Eks see ole mõistetav, et kõik ei saagi 17-aastaselt olla sellised intellektuaalid nagu mina, aga see teadmine ei vähenda kuidagi valu, mida ma tundma pean. Hääl on tal võimas sellegipoolest ja tema laulmise ajal pole mul selle kuulamise vastu midagi. Kui ta oma nootidele ajapikku ka rohkem elukogemust taha saab, võib temast täitsa eeskujulik artist saada.

  • Helis Järvepere-Luik - Helis oli saate alguspooles üks mu lemmikutest, kuna tal tundus kõige rohkem sellist lihvimata teemanti kvaliteeti olevat - vähemalt eelvoorude ja esimese stuudiovooru vahel oli ikka väga märgatav metamorfoos sellisest tagasihoidlikust koori tagareas laulvast tüdrukust Adele'i täielikuks teisikuks. Aga pärast seda esimest suurt hüpet jäi ta minu jaoks natuke samale platoole pidama ja pole sellest ajast alates enam eriti palju edasi roninud ega üllatanud. Samas paari kuuga ebakindlusest täielikult vabanemiseks oleks vist vaja ka Eesti parima hüpnotisööri ja tervet hunnikut kristalle.

  • Sissi Nylia Benita - Mulle kohutavalt meeldib Sissi madal tämber ja kogu kambast on ta kahtlemata kõige terviklikum artist, aga mingi x-faktor jääb minu jaoks ikkagi puudu. Nagu Mihkel Raud iga saade vaevatult ütleb, on ta esitustes tõesti raske millegi kallal norida, aga samas ei mõju need mulle mingil põhjusel nii huvitavalt nagu kohtunikele näivad mõjuvat. Võib-olla on asi pinge puudumises, kui tean, et ta nagunii millegagi ei eksi?

Uue superstaarina loodaksin näha vist Uudot, sest ajalugu on näidanud, et varem omanäolisena mõjunud võitjad on igaveseks neetud halba Eesti poppmuusikat tegema ja Uudo puhul tunduks see tema praegust stiili arvestades kõige väiksem ohverdus. Siiani on sellest needusest edukalt kõrvale vangerdada suutnud vist üksnes Rasmus Rändvee - respekt ja O mustade jõudude vastases kaitses.

MAHAJÄÄNUD

Mis varasematesse aegadesse puutub, siis finalistidest oli mu vaieldamatu lemmik Anette Maria Rennit ja mu usk inimestesse kadus täielikult, kui ta juba 3. finaalsaates välja langes (mõnevõrra irooniline, et lauluga "Mina jään"). Jaagup Tuisk jäi, nagu Mihkel Raud korduvalt mainis, liiga oma joonistatud mehe maski taha kinni - oma väga noort iga (16?) arvesse võttes tundus enda kodustuudiote ja värkidega ääretult rikas pühendunud muusik, aga mõjus oma keep smiling olekuga paratamatult nagu Patrick Bateman. 10 aastat tagasi oleks sellegipoolest ilmselt mu absoluutne lemmik olnud.

Finaalieelsest ajast kuulus mu süda muidugi täielikult Jüri-Saimon Kuusemetsale ja olen endiselt kurb, et ta finaali ei pääsenud, sest nagu Uudo Sepp juba tõestanud on, on laulmine sarmikuse kõrval nagunii teisejärguline. Ma ei ole küll kindel, kas kõik Jüri-Saimoni arrogantse oleku just "sarmikuse" alla liigitaks, aga mina kindlasti.

Mis Kaarel Orumägisse puutub, siis hääl oli (ja on ilmselt endiselt) tal küll hea, aga iseloomult mõjus ta minu jaoks pigem eemaletõukavalt - see diivalik olek pole mulle kunagi eriti istunud, olgu selle omajal miljoneid ja andeid taskus palju tahes. Eks selle taga peidab end võib-olla ka mingi teatud sisemine ebakindlus, aga mulle sümpatiseerib see Helise märgatav kindluse puudumine igatahes rohkem kui bravuuri ja särava naeratuse taha varjumine. Lisaks nägin Kaarlit umbes poolteist kuud tagasi trammipeatuses, kus ta ühele kaastundlikule vanaprouale seletas, et Kristjan Jõekalda võttis temaga juba ühendust. Nii et muretsemiseks pole põhjust.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Kadii » 20. Mai 2018, 17:57

Ma olin täitsa valmis kaasa elama ja vaatama, aga kuna Eesti rahvas ei olnud valmis selleks maailmaklassi superstaarikogemuseks nagu seda oleks Kaarel Orumägi pakkunud, siis andsin ka alla.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Eesti otsib superstaari

PostitusPostitas Rasmus » 21. Mai 2018, 17:43

Omg keegi lõpuks räägib superstaarist!!!

JazZ- kirjutas:Tegelikult tahtsin siin teemas juba hooaja alguses sõna võtta, aga tundsin, et 17-aastaste noorte internetis bash'imine on isegi minu jaoks kuidagi liiga õel tegevus ja surusin endas jõudu koguva Delfi kommentaatori viha mõneks ajaks maha.
Hoidsin ennast samuti eelmises postituses tagasi, kuna on täiesti realistlik, et mõni osalejatest oma nime guugeldades just nimelt siia foorumiteemasse jõuab. Nii et: tervitused Sulle, Merilin, sa oled väga hot!

JazZ- kirjutas:Merilin Mälk - [...] iga kord kui ta laulmisväliselt suu lahti teeb, tahaksin üle kõige olla kuskil, kuhu ta sõnad ei ulatu. Eks see ole mõistetav, et kõik ei saagi 17-aastaselt olla sellised intellektuaalid nagu mina, aga see teadmine ei vähenda kuidagi valu, mida ma tundma pean.
Jah! Õnneks on ta nüüd õppinud oma suud natuke rohkem kinni hoidma, esimestes saadetes oli ikka päris valus. Aga laulmine tuleb tal imeliselt välja ja ma siiani hellitan lootust, et just tema on tänavune superstaar. Kuigi ega ta nii häid laule, nagu superstaarisaate jooksul ette on tulnud, enam kunagi hilisemas elus esitama hakka.

JazZ- kirjutas:Helis Järvepere-Luik - Helis oli saate alguspooles üks mu lemmikutest, kuna tal tundus kõige rohkem sellist lihvimata teemanti kvaliteeti olevat - vähemalt eelvoorude ja esimese stuudiovooru vahel oli ikka väga märgatav metamorfoos sellisest tagasihoidlikust koori tagareas laulvast tüdrukust Adele'i täielikuks teisikuks.
Imo ta rikuti just selle Adele'i teisikuks muutmisega ära. Teatrivoorus tundus isikupärane ja andekas, aga alates esimesest stuudiovoorust pole seal enam midagi järel olnud. Ühtlasi on ta kindlalt selle hooaja finalistide seast kõige ebaintelligentsem inimene (ning kuna üks finalistidest on Merilin, ütleb see päris palju), lisaks veel täiesti isikupäratu, ebahuvitav jne. Täiesti arusaamatu, kuidas ta nii kaua saates püsis, ei kujutaks iialgi ette olukorda, kus keegi tema poolt helistada otsustaks.

JazZ- kirjutas:Sissi Nylia Benita - Mulle kohutavalt meeldib Sissi madal tämber ja kogu kambast on ta kahtlemata kõige terviklikum artist, aga mingi x-faktor jääb minu jaoks ikkagi puudu.
Vihkan Sissi madalat tämbrit (võimalik, et olen ka rassist), aga pean nõustuma, et x-faktor jääb tal tõesti puudu. "Sweet Dreams (Are Made of This)" on olnud temalt siiani ainuke esitus, mis mulle peale on läinud.

JazZ- kirjutas:Mis varasematesse aegadesse puutub, siis finalistidest oli mu vaieldamatu lemmik Anette Maria Rennit ja mu usk inimestesse kadus täielikult, kui ta juba 3. finaalsaates välja langes (mõnevõrra irooniline, et lauluga "Mina jään").
Anette Maria oli minugi lemmik ja irooniline on ka see, et välja kukkus ta just selles saates, kus tal lõpuks ka see laulmise värk välja tuli. Sest eelmistel kordadel pani ta ikka pidevalt mööda (nagu ka Mihkel stuudiovoorus võluvalt ütles).
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist