Varitsev kurjus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Varitsev kurjus

PostitusPostitas Ralf » 07. Aprill 2010, 05:45

Varitsev kurjus
The Relic



Chicago ajaloomuuseumi uurija tuleb Lõuna-Ameerikast tagasi koju, kaasas kastid leidudega. Kui kastid mõne aja pärast ilma omanikuta sihtpunkti saabuvad, pole neis enam midagi, kuid seevastu avastab politsei jõhkralt tapetud laibad kaste transportinud laeval ja kohe pärast seda ka muuseumis. Surmajuhtumitega hakkab tegelema uurija D'Agosta (Sizemore), kellele osutab abi muuseumi töötaja dr. Margo Green (Miller). Kumbki neist ei tea, et tapatööde taga on vabadusse pääsenud tundmatu koletis.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 07. Aprill 2010, 07:16

Kuna see mõnus b-hõnguga monster movie alles hiljuti Blu-ray'l välja tuli, mõtlesin, et ei teeks paha seda kõrge resolutsiooniga üle vaadata - varasemalt olin seda vaid 2-3 korda telekast näinud. Eks ta paras juust ole: digitaalefektid on väga aegunud ja ega lugu muuseumis valla pääsenud verejanulisest muteerunud olendist ka nüüd kõige originaalsem pole, kuid miskipärast on see film mulle suureks guilty pleasure'iks ja tegelikult minu mäletamist mööda see omal ajal mu mõnele kriitikule ka meeldis, näiteks Siskel ja Ebert andsid sellele püstised pöidlad. :) Tom Sizemore'i on ausalt öeldes pärast tema koduste sekslintide nägemist natuke ebamugav vaadata, õeeh. Tahaks ka Douglas Prestoni ja Lincoln Childi tuntuvalt kiidetumat raamatut lugeda. Kõikvõimalike creature feature'ite söödikule võib vabalt soovitada.

Pilt

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 104 külalist

cron