Koletu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Koletu

PostitusPostitas Zinera » 13. Märts 2010, 15:46

Koletu
Beastly



Kyle Kingsonil (Alex Pettyfer) on kõik olemas - välimus, tarkus, rikkus, võimalused ja ülihea vedamine. Talle meeldib norida ja alandada "mitteatraktiivseid" klassikaaslasi, sealhulgas ka gootitüdrukut Kendrat, kes aga paneb Kyle'ile peale needuse, mis muudab ta kõigeks selleks, mida ta kõige rohkem põlastab.
Needusest lahtisaamiseks peab poiss leidma kellegi, kes teda armastab.
Isa pagendab Kyle'i koos majahoidja ja pimeda õpetajaga Brooklynisse, kus saavad alguse tema otsingud tõelise armastuse radadel.



Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas snufffy » 07. Juuli 2010, 20:05

film mis millegipärast mind kohe vaatama tõmbaks :D
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Spellbound » 10. Juuli 2010, 00:09

Üks loll teb ja siis teised kohe järel ehk kuidas Twilight uusi filme mõjutab.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 29. Mai 2011, 19:16

2/10

Ilus poiss on seesmiselt kole, järsku ilmub välja nõid, kes paneb talle needuse peale ja poiss saab aru, kui halb ta on olnud. The end.

Oleks siis vähemalt püütud kuidagi müstilisemaks asja teha, mitte, et koledus seisneb tatoveeringutes ja lõikehaavades ning peategelane käib ikka ringi ilma särgita, et vist lihaseid näidata. Lisaks sellele olid dialoogid kuidagi pealiskaudsed ja lugu ise eriti mage.

2 punkti vaid noormehe õpetaja eest, kes natukene nalja viskas, ja... rohkem ei midagi.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 29. Mai 2011, 19:22

Potentsiaal oli olemas. Mulle jäi kohe alguses mulje, et Kyle kui südametu douche manipuleerib Lindyt panna end armastama ja ütleb siis, et sorri, sa ei huvita mind tegelikult, mul oli lihtsalt vaja enda algne välimus tagasi saada - see oleks olnud hea ja töötava pointiga lugu. Tegelikkus oli kahjuks tunduvalt roosam. Ainus hea asi "Beastly" juures oli NPH, ent tema tegelanegi hakkas pikapeale pinda käima.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 13. Juuni 2011, 20:28

Kogu teostus oli üsna imal ja lamedavõitu, aga midagi enneolematult halba ka ei olnud. Peategelane oleks võinud kõvasti koledam olla. NPH oli muhe.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Koletu

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 11:47

Mulle meeldis see film. Lugu oli huvitav ning õhkkond oli just see õige. Kuigi sellega olen nõus, et Kyle oleks võinud veel koledam olla, tätoveeringud ei andnud eriti midagi juurde kuna tätoveeringud on tavaliselt iga inimese enda valik.

Huvitav oli vaadata keskkonda, kus Kyle elas, tema isa ja sõpru, neil oli kõige olulisem olla ilus. Mind veidi häiris, et hiljem hakkas isa Kyle vältima kui ta oli kole, aga see andis kindlasti filmile dramaatilisust juurde, lihtsalt mulle meeldib vanemate ja laste omavahelisi suhteid jälgida.

Huvitav oli jälgida pimedat õpetajat Robi, kes oli õnnelik ja üritas seda ka Kylele õpetada.

Hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist

cron