Astropoiss

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Astropoiss

PostitusPostitas Ralf » 15. Veebruar 2010, 09:29

Tähepoiss
Astro Boy



"Tähepoiss" on arvutianimatsioon, mille sündmused leiavad aset futuristlikus Metro City's. Nutikas teadlane loob pärast oma poja surma roboti ning omistab talle kirjeldamatud võimed, lootuses, et too on heaks asenduseks ta kadunud lapsele. Tähepoisist (Highmore) saab maailmakuulus kangelane ja tema suurimaks väljakutseks osutub peagi Maa päästmine, kui tulnukrass selle hävitada ähvardab.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 04. Märts 2010, 22:42

Olen täheldanud, et just viimaste aastate non-Pixar arvutianimatsioonidel on kombeks arendada lugu umbes esimese kahe kolmandiku lõpuni ja siis anda vaatajale viimase poole tunni käigus vaid lihtlabast märulit. Imelik, aga nõnda on. Tegi seda nii "Cloudy with a Chance of Meatballs" (mis on mu 2009. aasta lemmikarvutianimatsioon) kui ka "Astro Boy". Viimane jättis sealjuures külmaks. Ehkki mulle meeldis Astro Boy kui tegelane, ei pakkunud mulle kõik Metro City'st lahkumisele järgnev üldse huvi ning mingil põhjusel häiris mind Nicolas Cage'ilt hääle saanud Tenma, kes on vist kõige psühhootilisem/bipolaarsem tegelane kõigist eelmisel aastal linastunud filmidest - haha! David Bowersi varasem "Flushed Away" oli tugevam.

4/10...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 114 külalist

cron