Harry Potter ja saladuste kamber

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Harry Potter ja saladuste kamber
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

Harry Potter on suvevaheajal, kui tema juurde ilmub majahaldjas Dobby, kes hoiatab teda, et ta sel aastal tagasi Sigatüüka kooli ei läheks. Hoiatusest hoolimata otsustab Harry tagasi minna ning koos oma sõprade Roni (Rupert Grint) ja Hermionega (Emma Watson) ohtudele vastu astuda. Harry peab toime tulema oma vaenlase Draco Malfoy alatute trikkidega ning avastama, mis on koolis toimuvate salapäraste rünnakute taga.

Seeria teine osa "Harry Potter ja saladuste kamber" on vändatud J. K. Rowlingu samanimelise raamatu ainetel.

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 18. September 2005, 12:04

Hea film, mulle meldivad kõik Potteri filmid.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Forzelius » 18. September 2005, 14:53

Kusjuures, teine on seniajani olnud kõige parem. Ja ma arvan, et mitte ainult minu arust.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 19. September 2005, 19:19

Ma ise ei oskagi öelda, milline osa mulle kõige rohkem seniajani meeldinud on. Kui näeksin kõiki lähiajal uuesti, oskaksin ilmselt öelda.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

Re: Harry Potter ja Saladuste Kamber

PostitusPostitas Ronet » 17. Juuli 2011, 15:36

Chamber of Secrets oli erksamalt meeles kui esimene film. Kas Dobby on Potteri Jar Jar Binks?
Miks Hagrid Harryl selliste värdjate juures elada laseb? Normaalne "inimene" oleks mingi sotsiaaltöötaja kutsunud.
Kohustuslik aww pilt:
Spoiler :
Pilt


Edit: Moaning Myrtle näeb välja nagu parukaga Harry.

7/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Jaanuar 2012, 18:17

Üks humoorikamaid HP osi kui võib nii öelda. Naerda sai päris palju. Seda tänu Roni öökullile. Suur lemmik on Harry öökull Hedwig. Dobby on omamoodi armas, huvitav olend. I osa meeldis rohkem kuna seal ei olnud sellist tüütut tegelast nagu Gilderoy Lockhart. Totaalne ilueedist luuser. Saamatu.
Spoiler :
Pilt


Fööniks oli tegija selles osas. (Y)

Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Kadii » 30. Jaanuar 2012, 20:26

CM-Girl kirjutas:I osa meeldis rohkem kuna seal ei olnud sellist tüütut tegelast nagu Gilderoy Lockhart. Totaalne ilueedist luuser. Saamatu.


Aga ta pidigi olema selline ju?! Ma ei tea, kas sa raamatut oled lugenud, seal tuli kindlasti paremini välja kui filmis. Sellesmõttes väga huvitav väide.
Aga tekitasid tahtmise ka potteri maratoni teha. Olen kõiki ainult ühe korra näinud (mõnda telekast ka mingil määral), sest mind häiris raamatutest erinemine päris palju, eriti on seda esimestes osades tunda.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Jaanuar 2012, 20:46

Kadii kirjutas:
CM-Girl kirjutas:I osa meeldis rohkem kuna seal ei olnud sellist tüütut tegelast nagu Gilderoy Lockhart. Totaalne ilueedist luuser. Saamatu.


Aga ta pidigi olema selline ju?! Ma ei tea, kas sa raamatut oled lugenud, seal tuli kindlasti paremini välja kui filmis. Sellesmõttes väga huvitav väide.
Aga tekitasid tahtmise ka potteri maratoni teha. Olen kõiki ainult ühe korra näinud (mõnda telekast ka mingil määral), sest mind häiris raamatutest erinemine päris palju, eriti on seda esimestes osades tunda.



Olen raamatut lugenud. Tegemist piisavalt tüütu tegelasega, ärritab nii raamatus kui filmis. Siiski filmis rohkem. Kuid eks ole ju selliseid tegelasi ka vaja.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Ralf » 30. Jaanuar 2012, 20:51

CM-Girl kirjutas:Tegemist piisavalt tüütu tegelasega, ärritab nii raamatus kui filmis. Siiski filmis rohkem. Kuid eks ole ju selliseid tegelasi ka vaja.

Peskipiksi pesternomi!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Jaanuar 2012, 20:59

Ralf kirjutas:Peskipiksi pesternomi!


Pilt
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Kickflick » 30. Jaanuar 2012, 21:58

Meeldis veidi rohkem, kui esimene osa. Põnevam ja tempokam sündmustik ning areng igas mõttes, kuigi tegu on ikkagi veel rohkem lastefilmiga, kui järgmised osad.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas JazZ- » 31. Jaanuar 2012, 19:39

Gilderoy Lockhart oli minu jaoks väga inspireeriv tegelane - kirjutasin kuskil 9-10 aastaselt tema nime all koguni ühe ta "Potteris" mainitud menukatest raamatutest. Väike teaser:
Eessõna:
Madistades Mardusega on väga hea raamat nagu ka muud minu raamatud! See jutustab suurest vapprusest!


Kõikidele filmiveeblastele terve raamat koos illustratsioonidega sõbrahinnaga! Ostke juba täna ja vabanege tähenärijaslikest grammarnazidest - pärast "Madistades mardusega" lugemist pole neil piinava peavalu ja võimalike veritsevate silmade tõttu enam jõudu teie õigekirja kallal norida!

Muide, peab mainima, et see Roni võlukepist tagasilöögi andnud mäluloits oli päris võimas - nüüd arvab Gilderoy Lockhart, et ta on Wallander!
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Kickflick » 31. Jaanuar 2012, 22:35

JazZ- kirjutas:Gilderoy Lockhart oli minu jaoks väga inspireeriv tegelane - kirjutasin kuskil 9-10 aastaselt tema nime all koguni ühe ta "Potteris" mainitud menukatest raamatutest. Väike teaser:
Eessõna:
Madistades Mardusega on väga hea raamat nagu ka muud minu raamatud! See jutustab suurest vapprusest!


Kõikidele filmiveeblastele terve raamat koos illustratsioonidega sõbrahinnaga! Ostke juba täna ja vabanege tähenärijaslikest grammarnazidest - pärast "Madistades mardusega" lugemist pole neil piinava peavalu ja võimalike veritsevate silmade tõttu enam jõudu teie õigekirja kallal norida!

Muide, peab mainima, et see Roni võlukepist tagasilöögi andnud mäluloits oli päris võimas - nüüd arvab Gilderoy Lockhart, et ta on Wallander!


Ostan ära!
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Weirdo » 01. Veebruar 2012, 20:59

Mulle just Gilderoy Lockhart meeldis. Selles mõttes, et ei meeldinud muidugi tema karakter, kuid minu jaoks polnud ta ärritav, vaid superkoomiline. See ilmselt Rowling'u kavatsus oligi.
Lockhart oli üks paremaid asju selles osas minu meelest. Raamatus tuli tema naeruväärne edevus veelgi rohkem välja. See, kuidas ta kogu aeg arvas, et Harry on samasugune kuulsusemaniakk. Naersin nagu napakas omaette Lockhart'i stseene lugedes.

Ron Hermione'ile: „Me hangime sulle uue autogrammi. Lockhart annab allkirja igale asjale, mis piisavalt kaua paigal seisab“

"Let me introduce you to your new Defense Against the Dark Arts teacher... me."
Ja pidev totakas lai naeratus, hilarious. :D
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Re: Harry Potter ja saladuste kamber

PostitusPostitas Equitis » 02. Jaanuar 2013, 18:14

Huvitavam kui esimene osa kindlasti, aga ka liialt veniv ja selline, et saaks need 2 esimest osa vaadatud siis läheb huvitavaks.
9/10.
Equitis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 25. Detsember 2012, 12:06

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist

cron