Kadunud Maa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kadunud Maa

PostitusPostitas Rain » 10. Jaanuar 2010, 16:28

Kadunud Maa
Land of the Lost (2009)

Koomik Will Ferrell kehastab äpardunud teadlast Rick Marshalli, kelle ekspeditsioon satub eriskummalisse maailma. Kaheldavate teadmistega Marshall, tema assistent Holly (Anna Friel) ja giid Will (Danny McBride), kel pole relvi ega abivahendeid, peavad nüüd verejanuliste dinosauruste ning teiste fantastiliste elukate keskel suutma ellu jääda!

www.vp.ee

Ülevaate lisas: rakitic14

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Trash » 10. Jaanuar 2010, 16:45

Väga kõva komöödia kuna täiesti vägisi veetakse vaataja kaasa absurdi ja ülipingutamise maailma, tobedus järgneb tobedusele, kuid kõik on paigas, lollused ei toimu juhuse tahtel.

"Ei mingit juhuse tahtel juhtunud tobedusi, vaid meelega ülirumalaks keeratud, seda isegi suurusjärgus mis paneb filmi kommertsedus kahtlema, ega siis paljud aru saa, et lolluse ületrumpamine veelgi suurema lollusega on geniaalsuse ja mitte idiootsuse tunnus."

9/10 : Land of the Lost
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Ralf » 10. Jaanuar 2010, 16:57

Trash kirjutas:9/10 : Land of the Lost

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 10. Jaanuar 2010, 17:38

Ftw, ma arvan küll, et 9 punkti oleks lihtsalt filmi hellitamine. Palju küll ei mäleta filmist, kuid seda ma tean, et ta just blockbuster ei olnud. Natukene nalja sai, enamusaja vaatasin niisama toda ahvi ja mõtlesin, et kas ma nüüd oli naerukoht (?).
6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 15. Veebruar 2010, 09:41

Meeletult jabur, täielik LSD trip. Eelajaloolised sääsed, narkootilisi kookospähkleid tarbivad koopainimesed, uriinidušš, hiigelsuurt pähklit ringi loopiv türannosaurus, mingid rohelised "V" tüüpi tondid ja jumal teab mis veel. Mõni koht oli nii lame või idiootne, et ma tõesti ei saanud naeru pidama.
Saan aru, et film on uusversioon kunagisest seriaalist, mis oli samamoodi täiesti absurdne ja kuhu oli kõikvõimalikku pöörast jama kokku loobitud, kuid meelega ebakvaliteetset filmi teha pole ka mõtet... tegijad ise kah ju kannatasid, "Land of the Lost" ei teeninud tagasi vist isegi poolt oma eelarvest.
Dinosaurused nägid muide üllatavalt elutruud välja, vähemalt kui nad polnud samas kaadris peaosalistega.
Aga Danny McBride on küll lahe ja avastasin muide enese üllatuseks, et olen näinud selle mehe 12st filmist (üks neist uncredited) näinud kaheksat, kuigi oleksin ise pakkunud, et olen teda vaid kõnealuses junnis, "Pineapple Expressis" ja "Observe and Reportis" näinud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist