Õhus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas rauls » 07. Veebruar 2010, 20:43

Hea film ka minu arust. Peategelane Ryan Bingham on huvitav tüüp. Põhiliseks teemaderingiks on üksildus versus suhted ja abielu. "Up in the Air" on väga sisukas ja aus film. On palju teravmeelset huumorit, aga ka mõtlemapanevat dramaatilisust. Clooney väärib oma rolli oscarile kandideerimist küll.

8/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Spellbound » 07. Veebruar 2010, 20:53

Vaatamata sellele, et trailer ütleb põhimõtteliselt kõik filmi kohta ära, nautisin ma Reitmani lavastajatööd ja Clooney & Co näitlejatöid algusest lõpuni. Oma kindel tempo areneb pidevalt edasi, igavus on välistatud, dialoogid ja tegelaste mõttekäigud on hoolikalt läbimõeldud ja seeläbi ülimalt nauditavad. Huumor ja draama käib taaskord käsikäes ning vaatamata suhteliselt sirge sihiga loole leidub siit küllalt originaalsust, mis paneb mõtlema, et miks ma pole siiani Juno`t ja suitsetamise filme ära vaadanud. 8/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 12. Veebruar 2010, 10:15

Ma jään oma esialgse postituse mõtte juurde kindlaks. Lasin abikaasal end filmi vaatama vedada (ega eriti vastu ei puigelnud ka), aga oleks teadnud et nii igav on, siis poleks küll läinud.

Päris läbikukkumine siiski polnud, mõned päris head huumoriterad olid sees ja mis meeli eriti erutas, et mr Bingham eelistas sõita Sebringuga nagu ma isegi sõidan 8)

4/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Rain » 07. Juuli 2010, 23:17

Selline väga ... mõnus film. Aga kus oli komöödia ja romantiga, see jäi vähemalt minule küll kahe silma vahele. :)
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 22:03

5/10-st
Natukene igav film. Tegelikult oli filmi idee ja sisu huvitav, isegi rohkem kui huvitav, hästi teostatud, aga minu jaoks puudus see säde, mis oleks asja käima pannud.
*
EDIT
8/10- klassika. nii palju nähtud, et täitsa meeldib juba.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Peterzel » 24. Detsember 2010, 10:31

Täitsa huvitav ja originaalse huumoriga film. Meeldis, et filmil oli mitu paralleelset kandvat ideed: töölt koondamise raskus, isiklik vabadus ja sõltumatus ning arumine. Clooney ja Farminga vahel toimis keemia hästi. Miinuseks oli stiilimuutus filmi teises pooles, kui asi läks peredraamaks üle. Pulmade osa oli selgelt liiga venitatud, aga ei omanud erilist tähendust. Kokkuvõttes ei jätnud mingit erilist elamust sisse kummitama. 6/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas snufffy » 04. Märts 2011, 21:44

Päris korralik film oli , kuidagi teistsugune , siuke mõnus & lahe .
Clooney oli sümpaatne nagu alati. Ega muud siin eriti ma öelda et oskagi, btw lõpp meeldis ka . 7.5 / 10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Õhus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 05. Märts 2012, 00:33

"Do you Want Cancer?"

Olen täheldanud, et mida rohkem film mulle meeldib, seda vähem muljeid mul siia kirja panna on - head filmi ei saa kirjeldada, see lihtsalt on. Väga hea sooritus Vera poolt, Oscari nommi väärt. Viimane kehtib ka Clooney kohta, kes oli minu arvates parem kui "Järeltulijates". Väga tugev film.

8,5/10

"That's kind of like firing someone over the Internet."
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 111 külalist

cron