Robin Hood

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Robin Hood

PostitusPostitas Zinera » 28. Detsember 2009, 22:41

Robin Hood
Robin Hood (2010)

13. sajandi Inglismaale naaseb Sir Robin Locksley (Russell Crowe), kes avastab, et Nottinghami šerif (Matthew Macfadyen) hoiab rahvast hirmu all. Robin otsustab vabastada rahva türannia ja korruptsiooni käest, võttes tagasi õigusega temale kuuluva, võttes tagasi teistele kuuluva, et taastada õiglus ja õnn Inglismaal.

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Nowitzki » 12. Mai 2010, 23:59

Täits meeldis.Filmoli ainult natuke liiga pikk, vahepeal hakkas venima aga muud halba polegi nagu öelda.Ja see et film räägib just kuidas Robin Hoodist sai tagaotsitav ja kangelane oli k6ige parem,kartsin alguses et tehakse midagi sarnast nagu see 1991a. versioon oli.
8/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Hea Aasta » 16. Mai 2010, 14:19

Robin Hoodi (algse pealkirjaga Nottingham) olen ma ikka juba selle projekti avalikustamist saadik oodanud. Ja nüüd, mõni aasta hiljem, võin täies rahus öelda, et Russell Crowe ja Ridley Scott on taaskord hakkama saanud millegi imelisega!
Lõpuks ometi oleme saanud tõelise ja usutava versiooni osaliseks Robin Hoodi legendist. Ja just seda see Scotti teos on.
Pean tunnistama, ka minul on olnud kahtlusi Ridley Scotti viimaste aastate tegemiste osas, aga Robin Hood on küll kümnesse läinud. Mõni nimetab seda Gladiaator 2-ks keskajal. So what?! Nagu see oleks halb asi!
Pealegi, Russell Crowe hiilgab nagu alati ja Cate Blanchetti kaasamine leedi Mariani rollis oli veel boonuseks. Kaks austraallast sobivad ekraanil väga kenasti kokku.
Robin Hood on eelkõige sõjafilm, kuid samas on see nii palju enamat. Pinget jagub kogu filmi jooksul. Igatahes on see konkurentsitult parim ümberjutustus, mida me näinud oleme Robin Hoodi legendist.
Kindlasti tasub kinos ära käia.;)

10/10 jääb
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Mai 2010, 17:22

Alguses ajas mind närvi, et "Robin Hoodi" reklaamiti kui järge "Gladiaatorile," sest reaalselt võttes ei ole ju tegemist järjega. Filmi ootasin samuti väga ja lähen homme õhtul seda vaatama. Ausalt öeldes ma olen natuke skeptiline, et Marionit kehastab Cate Blanchett (ta on fantastiline näitleja, aga Marionina kujutaksin ette pigem kedagi teist).
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Knuckles » 20. Mai 2010, 23:55

Sai lõpuks aega ja see oodatud film ära vaadatud. Olles ise külastanud Nottingham-i ja kuulnud igasuguseid lugusi Robin Hoodist, olin pisut skeptiline, aga umbes peale kümnendat minutit avastasin ennast kinolina poole nõjatumas. Oih...

Minu jaoks räägib film samast Robinist, keda serveeritakse uues kastmes. Võib öelda, et mõnus ja uudne sissejuhatus rahvasuus levivatele legendidele. Ma olen kuulnud, et Robin kohtus Väikese Johniga ületades temaga samal ajal jõge, kasutades selleks maha langenud puud. Sattudes vastamisi hakkavad poisid rammu katsuma. Filmis, aga hoopis... noh kes näinud need teavad, kes veel ei ole, eks siis näevad ;-) Selliseid kastmesse segatud koostisosi oli nii mõnigi veel. See vast muudabki selle filmi nauditavamaks, et sa ei saa 100% kindel olla, mis juhtub, isegi siis kui oled kõigi tegelastega eelnevalt tuttav ja mitmeid sadu Robin Hoodi lugusi kuulnud.

Meeldis veidi vähem, Kui Gladiaator. Muusika kasutus jäi veidi tahaplaanile. Ei olnud filmi ajal sellist tunnet, et oh, lahe soundträck. Ma ei tea, kas ainult mulle tundus, et lõpp käis kuidagi kähku või... Hmm... aga igatahes
Spoiler :
umbes nii, et... Sorry Robin, ma pean uuesti ja kiiresti oma tõelist palet näitama, sest filmi aeg hakkab läbi saama, sest mina olen kuningas John ja inimesed ootavad, et sa lindpriiks hakkad. Bläh, bläh, bläh ja fadeout.


Kokkuvõttes 8/10
Kasutaja avatar
Knuckles
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 27. Aprill 2010, 23:37
Asukoht: Tartu/Pärnu

PostitusPostitas Spellbound » 21. Mai 2010, 17:57

Ei meeldinud 3 kohta.
1. Etteaimatav ja täiesti naiivne suhe Robini ja Marioni vahel
2. Saving Private Ryani ja Troy stiilis lahing küll meeldis, aga ei suutnud eriti seedida ühte hetke, kus Robin karjub keset lahingut "Nooooo" oma kallima poole ja kripeldama jäi ka ülistiilseks ja ülieepiliseks muudetud Robini tõusmine lainetavast veest kahe laeva vahelt.
3. Lõpp oleks ilma õnnelike metsas viibinud laagrilisteta sobinud kui rusikas silmaauku. Moment, kus Robiniga liitusid tema lõbusad kaaslased, oleks olnud ideaalne.

Üleüldiselt on Gladiator küll parem, aga ma ei hakkakski sellist võrdlust tooma, pigem on tegemist klišeelise looga, mida toetab tugev stsenaarium ja huvitavalt arenevad tegelased. Vaatamata sellele, et kõik teame, kuidas võib film lõppeda, möödus ligi kaks ja pool tundi kestnud Ridley Scotti uusim teos köitvalt ja ütlen ausalt, et oli vaid paar hetke, mil hakkas huvi kaduma. Mitte huvi terviku vastu, vaid ütleme, et ekraanil ei toimunud noil hetketel midagi köitvat, mistõttu tekkis nihelemise vajadus. Teate küll. Kui film on igav, siis ei sobi mitte ükski asend, aga kui jõllitad ekraanile nii, et tahaksid sinna sisse karata, siis pole vahet mismoodi istud.

Muusika oli filmi temaatikale vastavalt kaasahaarav, ei saaks öelda, et poleks muusikat tähele pannud, pigem oli see kogu aeg olemas ja andis märku, mida iga järgmiselt stseenilt peaks ootama. Kas on see nüüd siis halb või hea? Eks see jääb igaühe otsustada. Minule sobib ka niimoodi...

Russel Crowe on taas sooritanud meeldejääva rolli ning just tänu Crowe`ile ja kõigile ülejäänud näitlejatele ongi film Robin Hoodi tekkest piisavalt omanäoline, kuigi teatavaid stampe järgiv, aga siiski pean seda Robin Hoodi ekraniseeringute seast parimaks.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mr.Pompeij » 13. Juuni 2010, 00:06

Täitsa hea meelelahutus oli. Lihtsalt Robin Hood'i lood on ju nii head ja meeldis mulle ka just see, et see oli eellugu tema lindprii-elule. Et kuidas ta lindpriiks sai. Ja kuna mulle meeldib Inglismaa, siis seetõttu oli seda filmi nauditav vaadata. Minumeelest siiski olid Russel Crowe ja Cate Blanchett selle filmi jaoks natuke liialt vanad näitlejad, eriti, kui mõelda, et alles eellugu tõelisele loole.
Aga film meeldis rohkem kui Gladiaator!
7/10
Mr.Pompeij
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 23. Mai 2010, 19:56

PostitusPostitas rauls » 13. Juuni 2010, 00:21

Ei midagi hiilgavat. Filmi algusosa täitsa meeldis. Vaatemäng oli vägev ja ka huvitav. Minu arust pingutati eepilisusega üle. Kõik need suured sõna ja teod ei mõjunud suurtena. Jättis nagu võltsi mulje. Ei, aga meelt sai lahutatud ja ega siis kõik filmid ei peagi tõsiseltvõetavad olema.

6/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas JazZ- » 13. Juuni 2010, 01:20

Minu arvates oli Russell Crowe Robin Hoodina ikkagi liiga OLD, eriti mingi eelloo jaoks. Samas võibolla mõjus see lihtsalt pisut harjumatuna, kuna olen üles kasvanud Robin Hood'i multikaga. Ehk siis neid omavahel kõrvutades:
Robin Hood enne...:
Pilt

...Ja pärast
Pilt
...Yeah.

"Robin Hood'i" filmiauhinnad:
1) Kõige muhedam tegelane:
Sir Walter Loxely
2) Filmi parim osa:
lõputiitrid (ilma naljata, neid tasub vaatama jääda)
Ja tänu nendele võiks filmile isegi 5/10 ära panna.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Eestlane » 17. Juuni 2010, 18:54

minu jaoks oli Robin Hood siiski kõike seda, mida lubatud sai. ehk siis head näitlemist, draamat ning ülikõvad võitlussteenid. R Scott teab kuidas luua head filmi ja see on üks tema parimaid Gladiaatori kõrval.
loomulikult on siin oma osa ka Crowel kes on taas oma ülesannete tasemel ning ei valmista pettumust. olgu öeldud, crowe vanus mind küll ei häiri, nii vana ta ka pole.
jep, kriitikutel on tore muidugi Robin Hoodi uusversiooni materdada (praegu ju popp teha maha kõike, mis vähegi rahvast ligi tõmbab) kuid minu jaoks oli see küll parim kinoelamus sellel aastal. kaks ja pool tundi kuluvad ruttu nii et tasus vaadata.

väärtfilmide hulka läheb see kindlasti, skoor kena 9.5/10
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

PostitusPostitas Pixie » 05. August 2010, 13:01

JazZ- kirjutas:Minu arvates oli Russell Crowe Robin Hoodina ikkagi liiga OLD, eriti mingi eelloo jaoks. Samas võibolla mõjus see lihtsalt pisut harjumatuna, kuna olen üles kasvanud Robin Hood'i multikaga.

Vana või ei, aga täpselt paras eye candy oli...

Mina mäletan, kuidas väiksena vaatasin Robin Hood'i seriaali, kus Robin paar korda ära suri ja siis iga kord tuli kuidagi uus Robin Hood tema asemele. Või panen mitu seriaali ja filmi praegu kokku. :))

Üldiselt eelistangi pikemaid filme, mis jutustavad oma lugu aegamisi jõudes siis võimsate ja eepiliste stseenideni. Kogu film oli väga nauditav. Üksainus koht ei istunud mulle üldse - kui naiska viga sai Robin keset lahingut slow mo karjus 'Noo!'. No rohkem corny ei saanud olla.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Hea Aasta » 13. August 2010, 15:59

Kahju muidugi, et kriitikutele Ridley versioon Robin Hoodist ei meeldinud (mis neile üldse tänapäeval meeldib!) - minu arust kindlasti kõige tumedam ja realistlikum lugu RH legendist.
Nii et jah, kahjuks näitlejatel seetõttu ilmselt Oscaritele asja ei ole. Nominatsioonid Cinematography, Art Directioni ja Costume Designi osas on muidugi täiesti võimalikud. :)
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Rain » 06. September 2010, 23:09

Terve filmi ajal juba lootsin, et kuna küll see Robin nüüd tagaotsitavaks muutub, aga tuli välja, et see film põhineb hoopiski sellel, et kuidas ta tagaotsitavaks sai.
Aga ega see filmi niikuinii kuidagi ei oleks muutnud, kuna film on ikkagi film. Aga samas oleks saanud sellega rohkem äktzionit leiutada, rohkem tegevust etc.
Minu arvamust ka siis filmist: algus oli siuke keskpärane, ei olnud palju tegevust, okei, las see jääb sinnapaika. Aga mida kaugemale sai filmi vaadatud, seda paremaks läks, ja täitsa oligi nii™, lõpp oli hea ja see läks veel omakorda paremaks. Kuna lõpp oli mulle väga meeltmööda, siis saab hinne ühe punkti juurde, ehk 8/10.
Ja mina küll tähele ei pannud, et Russell Crowe oleks rolli jaoks liiga old olnud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 07. September 2010, 21:22

Lugesin pärast vaatamist, et Russell Crowe olla rolliks valmistudes end NBA treeneri juures vormi ajanud, 10 kuud Robin Hoodi lugusid uurinud ja vibu laskma õppinud. Kirglik lähenemine on muidugi tore, ent kus see filmis kajastub? Vibu hoidis Crowe kenasti käes, aga mispärast pidi ta terve aeg välja nägema, nagu kõnnib unes? Mulle tundus, et õieti keegi ekraanilolijaist ei suhtunud filmi tegemisse eriti suure kiindumusega. Küllaltki vaatemängulised lahingustseenid, aga muidu väga igav ja kergelt seosetu lahmimine pöörase bingoõhtu mööda saatnud vanatoisid meenutavate tippnäitlejate taustaks.

3/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas thargun » 10. September 2010, 23:44

puhh mida filmi...,jooksis hästi kuni ma ei tea kuni pooleni siis mida edasi seda edam tundus et Uwe Boll juhib vägesid,ja no se lõpu lahing jesus se oli kole

inimesele kes thab süüa popcorni ja näha verd annaks indeks 6/10(verd oleks võinud olla ju enam,ja loomulikult ikka rohkem sexi)
inimesele kes tahab midagi enamat(näiteks:loogikat karakterite käitumises)3/10 ei tegelikult 3 on palju robin hood oli ikka väga loll tegelane selles filmis rääkimata marionist 2/10
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist

cron