Raudmees 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Rain » 20. Detsember 2009, 18:45

Hülss kirjutas:
Ralf kirjutas:2) Piitsad tunduvad vinged, aga näiteks see koht, kus ta väikeste sammudega edasi liikus ja koguaeg vasakule-paremale piitsutas, oli väga loll.


Mulle see meeldis. Nägi badass välja. 8)


Vaatasin ka treileri ära ja ainuke koht oligi see "badassi" koht, mis mulle ei meeldinud. Need olid ikka täitsa lollid liigutused, selline tunne nagu oleks sattunud Step Up treilerit vaatama. :))
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 08. Märts 2010, 09:21

"Iron Man 2" tuliuus trailer: http://www.youtube.com/watch?v=oOzuBOefL8I
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 08. Märts 2010, 18:35

Tahan ka endale sellist kohvrit!

Paistab, et lastakse samas vaimus edasi. Ainult, et nüüd on madinat mitu korda rohkem.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 08. Märts 2010, 20:20

Instant hard-on. m/
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Jolt » 09. Märts 2010, 12:05

Kas mina olen ainus, kellele (vähemalt traileris nähtu põhjal) tundub Iron Man'i uus rüü mannetu? Eelmine on küll üksjagu rohmakas, kuid vähemalt rõhutab see mehelikke kehajooni muhedalt koomiksilikul moel. Suured raudbiitseptsid, õlad, V-kujuline keha ning sarnast. Uues rüüs näeb Iron Man välja rohkem nagu värviline Tin Man.
Pilt
Kuigi, uude ülikonda ronimine on küll tõsiselt stiilne. Meenutab ainsat asja, mille Michael Bay Transformerite filmides hästi tabas.

Üleüldiselt ootan filmi täiega. Esimene osa oli ikka üskjagu episoodiline (kuuldavasti script sisuliselt puudus, kui filmima hakati) ja lõpuvõitlus oli täiesti mannetu. Trailer tõotab järjes mitmekülgseid parandusi.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Spellbound » 09. Märts 2010, 17:51

Jolt kirjutas:Esimene osa oli ikka üskjagu episoodiline (kuuldavasti script sisuliselt puudus, kui filmima hakati) ja lõpuvõitlus oli täiesti mannetu. Trailer tõotab järjes mitmekülgseid parandusi.


Episoodilisus hakkas mind teistkordsel vaatamisel häirima ja lõpp polnud enam sedavõrd kokkuvõtlik kui oleks pidanud olema, aga terviklikult ikkagi hea kraam. Teine osa lootusi ei peta. Olen selles suhteliselt kindel.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kuuluud » 25. Aprill 2010, 22:18

Iron mani "uus" kostüüm või nii on ainult selline kaasaskantav variant mis ta seal rajal whiplashiga madistades selga topib, mingi kompaktne versioon selline.
Kuuluud
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 03. Jaanuar 2009, 15:21

PostitusPostitas rauls » 29. Aprill 2010, 22:45

Uskumatu, aga Narvas linastub film venekeelsena!

Ise ei oota filmist midagi erilist, aga siiski vist vaatan ära. Muide 1. osale panin üllatavalt kõrge hinde: 7/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 30. Aprill 2010, 01:45

7 täiskustud Raudmehe rüüd 10'st
7 arusaamatut venekeelset sõna 10'st
7 Black Widow poolt oimetuks löödud valvurit 10'st
7 läbipõlenud pallaadiumi akut 10'st
7 muhedat nalja 10'st

jne. = Iron Man 2

rauls, filmis on Queen - Another One Bites the Dust ;-) küll mingi remix, aga sellegipoolest.

P.S. pärast lõputiitreid on veel midagi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 30. Aprill 2010, 14:34

Mul suht sarnased emotsioonid Sopranole nagu eileöises vestluses selgus.
Lahtikirjutatult, dialoog on kick-ass. Downey räägib oma Kiss Kiss Bang Bangis prevaleerinud viisil, teiste tegelastega paralleelselt, nendest üle või alltekstilise kommentaaridena. Suur osa huumorit on pun'd aga mitte sellised ohh-mis-laheda-sõnademänguga-me-maha-saime-ootame-et-vaatajad-järgi-jõuaks stiilis naljad, millel kõva arendus ja mille teksti poetamise järel kõik näitlejad korraks publiku poole vaatavad, vaid lihtsalt ja kiirelt muu teksti sees. Kui piisavalt head mälu ja kõrva pole jääb palju märkamata.
Täiega selgelt aadresseeritakse fakte, et tegu on järjega ja Rhodey’t kehastab sel korral Don Cheadle (kes oli minu jaoks filmi nõrgim lüli, ma ei ole kindel kas kogu talle kirjutatud tekst ei haakunud või asi oli ettekandes, aga Cheadle kehastatud Rhodey häiris mind täiega). Dialoog päästab mitmes kohas muidu suht cheesy momendid. Tegelased viskavad iseenda üle nalja ja siis ei saa ju väikest juustu liiga pahaks panna. Siiski, ühe plahvatuse ajal tuli siiski koheselt The Other Guys’itraileri lõpp meelde. Üleüldiselt aga, great fun.

Sisu poolest on diipi veidi juurde krutid ja suht andekalt arendatud teemat, et Iron Man on üks väheseid – kui mitte ainus – superkangelane, kelle mõlemad alteregod on avalikkusele teada. Vürtsiks veidi iseenda surelikkusega silmitsiseismist ja tulemus on võrreldes esimese osaga positiivselt sügavam. Toon on suures osas siiski väga sarnane esimese osale ja BB ja TDK'd eraldavat kvaliteedihüpet võrreldes on IM rohkem same old, same old (ja siin on ilmselt selge süü Marvelil, kes pressis kaheaastase arendusaja Jon Favreau'le suht vägisi peale).

Viiteid Marveli universumile on täpselt piisavalt. Väheminformeeritud vaatajad neid ilmselt ei märkagi, aga filmiuudiste ja koomiksimaailmaga kursis olijate jaoks on War Machine'i teema selgelt ära mainitud, Thor'le ja Captain Americale viidatakse ka, aga mitte nii et kogu film jääb seisma ja nüüd tuleb >>SIGN!<< üleulatuvate teemade mainimine >>SIGN!<<, vaid muhedalt mingi muu tegevuse osana. Mõõdutundega ja maitsekalt.

Mis sellel korral totaalselt imeb on action, vähemalt selles osas, mis Iron Man’ga seotud. Suht selge näide sellest, et vähem võib olla rohkem. Kui neid tehnovidinaid on nii ohtralt, näiliselt iga rüü konaruse all tükki mitu, siis jätab iga uus seade mind suht külmaks. Mitte ühelgi action beat'l pole kaalu, sest juba ette on täiesti ilmne, et kohe-kohe ajab end mingi uue nurga alt välja järgmise iseäraga relv, mille olemasolust vaatajana ma selle hetkeni teadlik ei olnud. Jällegi, võrdlusena TDK, milles igale uuele seade ja täiendus lisandus peale mingit tutvustust või orgaaniliselt, tulenevalt tegevusest. Isegi IM2’e lõpuheitlus jääb eelnenud osale koopalöömale alla ja päris mitmed teoorias stiilsed hetked ei toiminud minu jaoks. IM2 ongi rohkem seda rada läinud, et infot loobitakse vaataja ette sellise tihedusega, et vaataja lihtsalt ei jõuagi kaasa mõelda.
See’eest Scarlett Johansson on Black Widow’na tõsiselt stiilne ja kõik temaga seotud actionhetked on teostatud tõsiselt muheda tempo ja tajuga sellest, mis muudab filmivõitlused nauditavaks.

Kokkuvõttes, IM2 voolab eelkäijast palju sujuvamalt; Downey (teises osas on tema osatäitmisel isegi veelgi suurem osa filmi nauditavusest) suudab ekstsentrilisuse maksimumile lükata, labasusse kaldumata; lovestory liin ei hakka häirima. Uudsust on vähem, kuid siiski on leitud teemad, mis tunduvad peategelase jaoks loogiliste arengutena. On edasiminekuid, on tagasiminekuid.

7 Hammorroidi 10st.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Kidd » 01. Mai 2010, 11:08

Jolt kirjutas:Mul See’eest Scarlett Johansson on Black Widow’na tõsiselt stiilne ja kõik temaga seotud actionhetked on teostatud tõsiselt muheda tempo ja tajuga sellest, mis muudab filmivõitlused nauditavaks.


:) Mind just häiris kogu Scarlett Johanssoni tegelaskuju nö universaalnaisena, eriti kui ta mehi loopis, mis on füüsiliselt võimatu (kuigi ma armastan hiinakaid jms), no nii jubedalt kriipis silma.
Aga no bad guy oli jälle topelt tasemel.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Jolt » 01. Mai 2010, 12:38

Kui mina oleks sellisel viisil - või ükskõik mis viisil, kui nüüd aus olla - Scarlett Johansson'i jalge vahelt läbi käinud, siis ma oleks ka veel väga pikalt meelemärkuseta. Just sayin'.
Tema tegelaskujuga seoses häirisid mind teised asjad, aga nende mainimine tundub tarbetu nokkimisena.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 01. Mai 2010, 15:18

haha mul oli literaalselt esimene mõte Scarlett Johansson'i asskick'imist vaadates, et tahaks ise seal tema vastaseks olla... "jalad ümber kõri + salto" manööver on tal igaljuhul käppas (jalas).

Aga keda huvitab: Iron Man 2 Preview Q&A ehk siis 2009 Comic-Con intervjuud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 01. Mai 2010, 17:49

Keskpärane.

Kõige häirivamaks osutus ausalt öeldes vähene action, sest ehkki ma üldiselt pole sedalaadi tüüp, kes puhastverd popkornifilmi vaatama minnes võimalikult suures koguses tulemöllu ootab, kuid minu meelest tegi see pacingule halba, kui paugutamist pakutakse ainult esimese ja viimase neljandiku jooksul - kõik vahepealne oli küll huvitav, sest Downey on ju Starkina meeletult hea ja kõrvaltegelased on ka toredad, ent teatud hetkel hakkasin mõtlema, et kuidagi igavaks hakkab minema, tahaks juba Iron Man'i ownimas näha.

Casting oli väga hea, eriti Rockwell Justin Hammerina, kes oli kurikaelana küll üsna üksluine (nagu ka Ivan Vanko - selline venelane nagu neid igas Hollywoodi filmis alati kujutatakse), kuid õnneks suutis Sam talle elu kenasti sisse puhuda. Scarlett Johansson pole mulle välimuse ega iseloomu poolest kunagi väga korda läinud, kuid siin oli ta mõlemas aspektis küllaltki meeldiv figuur. Don Cheadle aga polnud nii hea kui Terrence Howard, kuigi ta suutis oma tegelase spontaanse käitumise arvatavasti paremini välja mängida kui seda oleks suutnud Howard.

Silma jäid ka kehv continuity (Hammer kokteili joomas, kelner Vankole veini kallamas, maasikakarbi asend laual) ja kohati halvad naljad (õnneks ei pingutatud sellega üle), samas kui jälle kiita võiks head character developmenti, häid viiteid Thorile ja Captain Americale ning suurepäraseid eriefekte - oletan lõputiitritest välja loetu põhjal, et suures osas kasutati ka animatroonikat.

Ja mis puutub lõputiitritesse, siis huvitaval kombel oli ühes kohas kirjas "Assistant to Ms. Downey". :D

Soovitada julgen veel Meritoni burgerit (teate ju neid uusi punast värvi putkasid, kus spetsialiseerutakse hot dogidele) - pole mingit mikrolaineahjuga jamamist, pihv praetakse su silme ees pannil koos juustuga ning burgeri enda vahele susatav havaipärane vänge kaste on neil ka spetsialiteet. Maksab 37.-

Vist ka viimane kord, kui kinoseansi ajaks endale keskmise koka ostan, sest kofeiinisisaldusega suhkruvee ärajoomine ühes kohas sitsimise ajal ei tee küll head, pärast seanssi oli kuidagi nõrk ja kehv olla ning süda samal ajal tagus nagu metslane. Uuhh.

"Iron Man 2" saab 5/10.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kaido » 05. Mai 2010, 00:05

käisin vaatasin ära, ei olnud üldse halb. Mulle meeldis, et esimene 3/4 filmist vähese äktsioni taustal möödus, samas lõpulahing oli nats igav.

7/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 175 külalist