Ootamatu tühjus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 19. Detsember 2009, 19:39

Jolt kirjutas:
rauls kirjutas:Jep, inimesed ongi erinevad. Ma pole väitnud, et Hülss ei peaks draamast lugu. Ma lihtsalt küsisin seda. Kui ta vastaks, et ei pea draamast lugu, siis see selgitaks nii mõndagi.

Sinust, JazZ, saan ma täielikult aru, miks film ei meeldinud. Olekski väga imelik, kui "Twilightist" vaimustuses olevale inimesele, kelle kõige lemmikum film üldse on "Dude, Where's My Car", sümpatiseeruks sedasorti linateos nagu ETV.


WIN! Forza on pingutanud ja pingutanud, aga aasta naljakaima postituse auhinda talle siiski anda ei saa.


Ei mõista.

Ja olen nõus raulsiga, et venna-õe kokkujäämise temaatika oli samuti sisuTIHE
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas JazZ- » 19. Detsember 2009, 20:25

Forza kirjutas:Ja olen nõus raulsiga, et venna-õe kokkujäämise temaatika oli samuti sisuTIHE


Whoah, Forza, su eelnevast umbes 50'st "Enter The Void'i" kohta käivast postitusest poleks küll kohe kuidagi välja osanud lugeda, et see sinu arvates sisutihe on. ;-)

Anyways, on "Enter the Void'i" juures juba enam-vähem kõik, mis ülistada annab, ära ülistatud ja kui esimesed kaks lehekülge selles teemas käis selle kohta tõepoolest põhjendatud ja huvitav arutelu, siis nüüd hakkab asi juba pisut kurjaks kätte minema, nii, et äkki lõpetaks enne ära, kui keegi nutma hakkab (that would be me.)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 19. Detsember 2009, 22:31

rauls kirjutas:Minu arust kõik need lapsepõlve meenutused - eriti see suur läbielamine ja lubamine, et jäävad alati kokku - lõid väga tugeva kontakti. Ja kas sa siis ei märganud, kuidas Linda kohe klammerdus Oscari külge, kui nad taaskohtusid. Ütleks küll, et vaatajaile tehti päris põhjalikult selgeks kui palju õde ja vend üksteisest hoolisid ja see pani ka kaasa elama (lõi kontakti) ja kurbadel hetkedel kurbust tundma koos tegelasega. Pluss sisu oli IMO väga huvitavalt jutustatud.

Hülss, sa pole vist eriti draamast lugu pidav inimene?


Ma märkasin, mulle ei jäänud see külg arusaamatuks.

Ma ei räägi äärmustes. Kui mina ei suuda kontakti luua teatud tegelastega, siis see ei tähenda veel, et ma ei pea draamast lugu või et ma oleksin mingi südametu tuim aedvili. Viimased on minu sõnad, ei pane sulle sõnu suhu. ;-)

See, mida film pakkus sisu poolel oli minu jaoks standardne. Mitte nii puudulik, et oleks sisutu ja samas mitte silmatorkav, et liigutaks hingepõhjani. Reaktsioonid on erinevad ja see oli paraku minu reaktsioon.

JazZ- kirjutas:Anyways, on "Enter the Void'i" juures juba enam-vähem kõik, mis ülistada annab, ära ülistatud ja kui esimesed kaks lehekülge selles teemas käis selle kohta tõepoolest põhjendatud ja huvitav arutelu, siis nüüd hakkab asi juba pisut kurjaks kätte minema, nii, et äkki lõpetaks enne ära, kui keegi nutma hakkab (that would be me.)


See on foorum, suvaline debatt või vaidlus ei ole nädala sündmus, selleks see foorum eksisteerib, et oleks võimalik vahetada muljeid. Ja kui jutt läheb pisut keevaliseks, siis sellest pole midagi, kui ei rikuta foorumi reegleid ehk senikaua kuni pole hakatud teineteist lapsikult sõimama. Ma ei tea, mida teised arvavad, aga enamus ajast võib siin foorumis igavusest ära surra, sest debatte ja nö "tervislikke" vaidlusi toimub suhteliselt harva.

Seoses selle ja teise teemaga (2000-2009 kümnendi top 10 filmi)...

Ma ei võta Forzat või kedagi teist siin foorumis sihikule, et lihtsalt näägelda nääklemise eesmärgil. Ma avaldan oma arvamust ja üritan mõista teisi ja nende vastuargumente. Lõppkokkuvõttes ei peagi jõudma üksmeelele, sest kõik see käib foorumi külastamise kogemuse juurde. It's nothing personal. Sarkasmi või torkiva huumori praktiseerimine teeb asja ainult lõbusamaks, aga see pole kunagi seejuures isiklik.

Forza ja Rauls, ning kõik teised, ma lepin sellega, et see on teie aasta film. Agreed to disagree.

Peace. ;-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 19. Detsember 2009, 23:23

Ka mina oma kommentaaridega ei ole mitte vähimalgi määral tahtnud iskiklikuks minna, vaid soovinud pidada sõbralikku arutelu antud filmi üle. Siiamaani on selles konkreetses teemas enamasti päris asjalikku juttu aetud.

Seega, kõik on korras! :)
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas JazZ- » 19. Detsember 2009, 23:29

Ee, põhimõtteliselt siiski pole see vaidlus viimasel ajal enam midagi nii väga mõtestatud olnud. Rohkem nagu: "Enter the Void rocks, you're stupid, shut up!" Ainult, et pikemalt ja targemate sõnadega.

Aga kuna ma ise olen ka selles OT arutelus vahelduva eduga kaasa löönud, üritaksin seda pisut tasa teha filmi, mitte kellegi arvamuse, kohta käiva jutuga.

Kuna juba enne filmi algust mainiti ära, et lõpupüänt on ootamist väärt, siis tabasin ennast juba üsna filmi algstaadiumis üritamast välja nuputada, mis see siis ikkagi olla võiks. Õiget püanti mul küll ära mõistatada ei õnnestunud, kuid samas ei olnud filmi lõpplahendus minu arvates nii väga püändilik midagi, pigem isegi loogiline jätk eelnenule. Filmi alguses rääkis ju Alex Oscarile nn surmaraamatust, mille järgi pidigi toimuma reinkarnatsioon, kuni ollakse valmis selle maailma küljest lahti laskma. Ja Oscar obvioosselt ei olnud.
Üks minu väljatöötatud variante võimalikust lõpupüandist oli, et terve film on lihtsalt Alex'i või Oscar'i bad-bad-bad trip. Jah, sellel teoorial olid küll üsna suured augud, aga mingi võimluse nende katmiseks oleks ikka leidnud. (Y)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 16. Aprill 2010, 23:35

* Ametlik koduleht - siit saab vähe aimu, mis filmiga tegu, kui oskad ikka orienteeruda sellel lehel (3. videos näitab orgiaid, hästi lühidalt küll)
* Põhitreiler (pange ikka täisekraan)
* Pilte
* Jaapani treiler
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 17. Aprill 2010, 08:52

Nagu ma aru saan, ei tule "Enter the Void"-i DVD release enne 2010. aasta lõppu? Ma ei kannata tõesti nii kaua oodata. :'(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 05. Juuni 2010, 12:34

Augustis Artises või Sõpruses!!! Vähemalt tänane Eesti Päevaleht väidab nii. Loe siit (viimases lõigus). This news made my day!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 05. Juuni 2010, 15:05

Huvitav, viimati Arttise meeskonnaga sel teemal suheldes peeti seda nende kino jaoks liiga deepiks ning umbes kuu tagasi oli Sõpruse meeskonnal leviõiguste läbirääkimised.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 05. Juuni 2010, 15:29

eerik kirjutas:Huvitav, viimati Arttise meeskonnaga sel teemal suheldes peeti seda nende kino jaoks liiga deepiks ning umbes kuu tagasi oli Sõpruse meeskonnal leviõiguste läbirääkimised.

Endal kino nimi ARTis ja peavad enter the voidi liiga diibiks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 05. Juuni 2010, 20:00

Spot on, hau.
Igatahes, kui see tõde oleks, oleks see liiga awesome!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 05. Juuni 2010, 23:52

eerik kirjutas:Huvitav, viimati Arttise meeskonnaga sel teemal suheldes peeti seda nende kino jaoks liiga deepiks ning umbes kuu tagasi oli Sõpruse meeskonnal leviõiguste läbirääkimised.

Juuli toob Artisesse mitme Euroopa riigi koostöös valminud draama „Lourdes”. Augustis saabub aga argentiinlase Gaspar Noe müsteeriumihõnguline draama „Ootamatu tühjus”.

Tegelt, kui aus olla, ei pea see tähendada, et just Artis hakkab filmi näitama. Võibki olla Sõprus.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas kbong » 06. Juuni 2010, 03:05

Hea uudis!

... kuigi oleks eelistanud Sõprust.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 06. Juuni 2010, 17:43

Jess, siis on kindel minek. Ammu juba tahtnud seda uuesti kogeda. 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 07. August 2010, 17:38

Alates 27. augustist kinos Artis! Tundub, et nüüd on asi kindel. Artisesse viivate treppide ääres juba plakat ka väljas.

eerik kirjutas:Huvitav, viimati Artise meeskonnaga sel teemal suheldes peeti seda nende kino jaoks liiga deepiks
:D
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 125 külalist