Ootamatu tühjus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 09. August 2010, 22:55

Väga hea uudis, film on nüüd ka Artise kodulehel olemas.

Film on keelatud alla 16-aastastele ning epileptikutele mittesoovitatav!

8)

Aga segadust tekitav on järgnev rida:
Filmi pikkus: 2 tundi 17 minutit, režissööri versioon 2 tundi 35 minutit

Kumb see siis on? Tsenseeritud versiooni küll ei tahaks eriti...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 09. August 2010, 23:05

rauls kirjutas:Alates 27. augustist kinos Artis!
Veebilehe järgi selgub, et nihutati veel nädal varasemaks. Nii, et siis juba alates 20. augustist!

eerik kirjutas:Aga segadust tekitav on järgnev rida:
Filmi pikkus: 2 tundi 17 minutit, režissööri versioon 2 tundi 35 minutit

Kumb see siis on?
Ma pakun, et 2 tundi 17 minutit, sest miks muidu selline aeg on välja toodud. Mullusel PÖFFil oli filmi pikkuseks 2 tundi ja 35 min. Natuke kahju muidugi, kui näidatakse lühendatud versiooni. Tavavaataja jaoks küll on see isegi pigem kergendus.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 09. August 2010, 23:31

Tallinnfilmi on ikka hädasti mune vaja. Terves tiimis on vaid neli meest ja needki on vaid projektsionistid ja üks saaliadministraator, kogu filmivalik ja muu otsustamine on naiste käes. Pole siin midagi imestada, et 90% Artise kavast on igavad euroopa filmid. Vähemalt on neil nüüd uus slogan, Sõpruse päevil kasutatud "Julgete filmide kino" nad kohe kindlasti pole.

Vaatama lähen ikkagi, kuid nüüd on mul väga kahju, et Sõpruse ja Musta Käe meeskond leviõigusi endale ei saanud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas kbong » 10. August 2010, 01:43

eerik kirjutas:Tallinnfilmi on ikka hädasti mune vaja. Terves tiimis on vaid neli meest ja needki on vaid projektsionistid ja üks saaliadministraator, kogu filmivalik ja muu otsustamine on naiste käes. Pole siin midagi imestada, et 90% Artise kavast on igavad euroopa filmid. Vähemalt on neil nüüd uus slogan, Sõpruse päevil kasutatud "Julgete filmide kino" nad kohe kindlasti pole.


(Y)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 10. August 2010, 11:26

Tere Eerik! Igapäevaselt tuleb ekraanile lühem versioon, aga meil on olemas ka tõelistele fännidele pikem variant. Viimase linastusmise kohta tuleb siis vastav info koduleheküljele ja tõenäoliselt ka siia FB-i. Jälgida infot!

Film on super:)...!


Olen sellise olukorraga täiesti rahul. :)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 10. August 2010, 11:28

Ma arvan, et vean siis seansile võimalikult palju sõpru, et ka nemad näeksid filmi, millest ma pärast esmast seanssi nii elavalt rääkisin.
Kahju, et lühike variant. Loodan, et lõppu pole lühemaks trimmitud :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 10. August 2010, 13:01

USA trailer on ka lõpuks valmis lõigatud: http://trailers.apple.com/trailers/inde ... erthevoid/
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 16. August 2010, 11:18

Režissööri versiooni eellinastused 20. - 22. augustil kinos Artis!
Alates 27. augustist kinos Artis!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas kbong » 20. August 2010, 23:35

Ida spiritualism + lääne (neo-)psühhedeelia = Enter the Void

Kõhus keerab...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 20. August 2010, 23:35

Pidades silmas, et mind pea kolm tundi järjest halastamatult vägistati, oli ikka päris hea teine. Tudun pea selgeks ja siis üritan pikemalt kirjutada.

7,5/10 - filmipäevikus 8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 20. August 2010, 23:54

Käisin filmi juba 3. korda vaatamas ja olen endiselt ekstaasis. See on lihtsalt nii fu*king eriline film. Tore oli näha, et mitmed filmiveeblased olid ennast kohale vedanud. Nägin kbongi esimest korda ja Ralfiga polnud ka varem näost näkku kohtunud. Hinne filmile jätkuvalt 10/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 21. August 2010, 00:31

Eilsel seansil oli jah väike Filmiveebi kokkutulek: mina, kbong, Ralf, rauls ja Jolt.

Hindeks jääb:
9 ümbersündi 10'st

P.S. Hinnake siin ka.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 21. August 2010, 21:06

Nii. Katsun oma mõtted mingil moel koondatuna kokku panna. "Enter the Void" on raske film, mis äärmiselt ambitsioonika ning powerhouse visuaalse presentatsiooni tõttu nõuab hulgaliselt kannatlikkust ning karastumust. Hindan sealjuures filmi äärmiselt subjektiivselt, jagades eelkõige punkte vaid selle põhjal, mida nägin ja kuidas nähtu mulle mõjus.

Novaatorliku tehnilise teostuse poolest on Noe saanud kahtlemata hakkama millegi kordamatu ja hämmastavaga, tegu on kaasaegse kunsti tõelise verstapostiga ning selle teostus on oma suuruselt ja mõjuvõimsuselt pea kordamatu. Võib-olla teen suuri sõnu, kuid mastaabina on selle linateose ambient helid, ekstaatilised värvid, kaameratöö ning uinutav ja samas äärmiselt ergutav sünge elegants tõeliselt raju.

Üks härra IMDb's tõi välja, et film oleks ehk pooletunnise lühifilmina etem olnud. Kohati julgen nõustuda, sest minu jaoks jagunes "Enter the Void" justkui kolme peatükki ning viimane neist, mis oli tegelikult üsnagi essentsiaalne osa filmist, kippus minu jaoks väga venima, muutus hästi kiiresti end kordavaks ja kuidagi väga... fotoalbumlikuks? Sest esimene pool filmist on ju tegelikult loo esituse poolest igati lineaarne ning puhas, samas kui teine pool on rohkem kompilatsioon juhuslikest tegelasi puudutavatest kildudest. Miskipärast jäi mulle mulje, et Noe oleks justkui tunnise-pooleteisetunnise loo valmis kirjutanud ning siis üritanud veel tund aega edasi vägistada.

Ühesõnaga pole "Enter the Void" loo poolest justkui midagi väga erilist ning suur osa sümboolikast jäi selgusetuks (ilmselt minu viga), kuid elamus on kirjeldamatu.

Lubasin küll 7,5/10 kaheksaks ümardada, kuid jään siiski pärast pea selgeks magamist tugeva 7/10 juurde.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 22. August 2010, 16:17

Palju rahvast muidu oli? Huvi endiselt suur või olitegi ainult teie seal? :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 22. August 2010, 16:24

Spellbound kirjutas:Palju rahvast muidu oli? Huvi endiselt suur või olitegi ainult teie seal? :))

Suhteliselt palju oli ikka, 70% vms. Algselt pidi film olema 2. saalis, aga tõsteti suuremasse. (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 126 külalist

cron