Jason X

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jason X

PostitusPostitas Cochrane » 24. Aprill 2005, 02:35

Jason X
Jason X (2001)

Tulevik. Maa on muutunud inimeste jaoks elamiskõlbmatuks. Kooli õppeekspeditsioon viib grupi inimesi kunagise Kristallijärve lähedale, kus avastatakse kaks külmunud keha: noor naine ja kummaliselt tuttava nimega hokimaski ja matšeetega mees. Grupp otsustab kehad taaselustamiseks kaasa võtta. Muidugi hakkavad inimesed peagi surema. Jasonist saadakse jagu, kuid tulevikus on tal saada mitmeid uuendusi ja ta tuleb tagasi... tugevamana kui kunagi varem.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas JigSaw » 26. Veebruar 2006, 16:38

Nii igavat "õudukat" annab ikka teha.Totaalne kräpp.Peale selle olen ainult esimest Reede 13 osa näinud ja see oli päris hea, aga see on k...(Brasiilia jalgpallur)
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Priit » 26. Veebruar 2006, 17:25

Egas jah, Jason X on totaalne kräpp, millega rikuti kena frantsiis ära. Tegelt rikuti see juba 5. osaga ära. :lol:
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Garli » 24. Jaanuar 2010, 22:28

See on täpselt selline film, mis muidu on igast aspektist kohutav, aga kui vaadata mingisuguses purjus seltskonnas siis arvatavasti suudab see film tagada ühed naljakaimad 90 minutit ever, sest idee, süžee, teostus ning kõik muu on lihtsalt nii absurdne, kui vähegi olla saab. Samas sobib see film väga hästi pühapäevaõhtuseks juustuseks vaatamiseks - nagu mina just tegin. Kui tahate teada, kui absurdne suudab üks slasher-õudukas olla, siis soovitan soojalt. Hiilgehetked olid esimene surmastseen aastas 2455 ning magamiskotis oleva tsiki vastu puud peksmine.

2/10

Uber-Jason niisama naisi lantimas
Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Jason X

PostitusPostitas Rasmus » 02. Mai 2012, 16:57

Mulle meeldis. Jah, see ei sarnanenud mitte kuidagi varasemate osadega, see oli üsnagi sisutühi ja loomulikult ka ebareaalne, aga mulle meeldis. Õuduseks seda küll mitte mingist otsast nimetada ei saa, aga sellise ulmekomöödiana käras küll.

Hinne täielikult meelelahutus-aspektist, sest muud moodi seda hinnata polegi mõtet. 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Jason X

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuni 2014, 01:16

Veidi liiga totakas ja esimene pool on oluliselt etem kui teine, aga üldjoontes nauditav ja üllatavalt hästi tehtud* ulmemärul. Võtta seda kui osa "Friday the 13th" seerias on mu jaoks mõnes mõttes küll raske.

* Paistab välja, et raha on igasugu viguritele kulutatud küll, nii et vähemalt silmadel ei hakka igav.
Spoiler :
Uber-Jason sucks.


Pilt

X/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Jason X

PostitusPostitas CM-Girl » 28. Detsember 2015, 00:57

Jason kosmoses..haah. Kõige parem surm oli suht alguses -
Ralf kirjutas: Pilt

Üks lemmikumaid surmasid selle seeria jooksul kui isegi mitte lemmikuim.

Jason elluärkamine TAASKORD pani küll silmipööritama. Kaua võib. Uuenenud Jasonit oli veider näha. Eks tuleb kõike proovida.

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 77 külalist

cron