Tuhande laiba maja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tuhande laiba maja

PostitusPostitas Cochrane » 24. Aprill 2005, 02:14

Tuhande laiba maja
House of 1000 Corpses (2003)

Jerry (Chris Hardwick), Bill (Rainn Wilson), Mary (Jennifer Jostyn) ja Denise (Erin Daniels) sõidavad mööda kõrvalisi maanteid, et koguda materjali tähelepanuta jäänud atraktsioonide kohta. Nad kohtuvad kapten Spauldinguga (Sid Haig), kes jutustab neile legendi dr. Saatanast (Walter Phelan). Dr. Saatana otsingutel satuvad nad majja, kus elab kummaline perekond. Peagi selgub, et selle perekonna põhiliseks hobiks paistavad olema sadistlikud mängud ja tapmised.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas film » 02. August 2005, 23:05

kust saaks kõige lihtsamini seda filmi :?:
film
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 02. August 2005, 22:58

PostitusPostitas Robert » 03. August 2005, 11:05

1. Mine videlaenutusse ja laenuta see film. Peaks olema Videoplanetites kindlasti olemas.
2. Tõmba see endale arvutisse läbi mingi programmi. Näiteks iMESH, Kazaa, Neonapster, Limewire, Ares jne.
3. Telli läbi interneti endale DVD. Näiteks Amazon.com (läheb vaja krediitkaarti).
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas claronita » 09. September 2005, 18:46

videolaenutuses ple seda filmi kohe kindlasti mitte
ma kaldun arvama, et see ple ka suurem asi film...see vaid minu arvamus muidugi
claronita
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 03. September 2005, 11:09

PostitusPostitas Robert » 09. September 2005, 22:35

claronita kirjutas:videolaenutuses ple seda filmi kohe kindlasti mitte
ma kaldun arvama, et see ple ka suurem asi film...see vaid minu arvamus muidugi


See OLI küll vahepeal Rocca Al Mare videolaenutuses. Muidugi ma ei tea, kas see ka praegult seal on..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas JigSaw » 31. Märts 2006, 20:32

Rob Zombie on tegija mees.Paljud vihkavad seda filmi.Kahjuks või õnneks pole mina nende hulgas.Räme koht on see kui see naine satub kogemata dr. Satana "hubasesse tuppa".Mulle meeldis.
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas kbong » 01. Aprill 2006, 12:58

Hea film jah!
Nagu näha oskab Rob Zombie peale muusika veel häid filme teha.. kuigi stoori on suhteliselt Texas Chainsaw Massacre'st kopitud (noh, eks seda on muidugi paljud õudukad teinud)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 12. Aprill 2006, 00:18

Kas nüüd just vihkan, kuid üsna saast oli see film minu jaoks küll. 1/10.
See pole kahjuks või õnneks, vaid see on lihtsalt nii.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Nestonia » 12. Aprill 2006, 01:00

Ega lavastaja ka nüüd mingi eriline teadlane polnud... pole näinud, ei oska kommenteerida.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas JigSaw » 18. Aprill 2006, 20:27

Nestonia kirjutas:Ega lavastaja ka nüüd mingi eriline teadlane polnud... pole näinud, ei oska kommenteerida.

Teadlane pole jah, aga tema muusika on küll väga hea.
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2006, 21:09

Natuke alahinnatud film.
Tegelikult, kui sügavamale "House of 1000 Corpses" atmosfääri piiluda, siis leiab sealt väga nutikaid elemente ja muusika ka muidugi suurepärane. Stoori pole just geniaalne, aga karakterid on küll omapärased ja väga loovad. Film peidas end rohkemat, kui tavalise popkornisõbra ajud võtta suudavad.

5,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Milenko » 29. Juuli 2006, 22:50

hea muusika ja õudukate fännina nautisin ka seda keskpärast filmi :)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Priit » 23. Oktoober 2006, 23:12

Arvan, et filmi hindavad eelkõige horrorisõbrad, spetsiifilisemalt B-muuvide austajad. Tundub küll suht tavaline slasher, kuid pealtnäha igav film on tegelikult äärmiselt geniaalne ja sadistlikute tegelastega. Terve perekond oli imo väga hästi välja tulnud, hullunud pereisa, nekrofiilist beib. Muidugi filmis on väga palju gore ja nõrga kõhuga inimestele küll seda ei soovita. Ise vaatasin kõike suht rahulikult, olen ka hullemaid filme näinud. Sisu oli tavaline, midagi, mis pole just sellist laadi filmi juures tähtis. Kohati isegi tundus, et film parodeerib B kategooria õudusfilme, eriti hea oli filmi algus koos selle klouniga. Muusikal pole väga viga midagi, täitsa kuulatav. Kaameratöö oli päris hea sellise uustulnuka nagu Rob Zombie kohta.

Geniaalselt sadistlikute tegelastega, mis alustab musta komöödiana ja lõpetab hingematva õudusega. Tugev 6/10, kuna esimese filmi kohta on Rob Zombie küll ennast ületanud. Tubli!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 05. Veebruar 2007, 23:16

Pärast vaatamist oli mul raske mõelda, kuidas seda kommenteerida. :))
Üldiselt meeldis, kuid ikkagi jäi keskmiseks - selline tunne on, et filmil oleks midagi puudu. Tegelased olid veidike napakad ning perekonnaliikmed olid erilised friigilikud (heas mõttes muidugi). :)) Teine pool läks mõnusaks kätte, kui hakati piinama jms. Parim koht filmi jooksul oli see nn. "hubane tuba," millest Jigsaw rääkis - see oli tõesti kõhedusttekitav vaatepilt..
Muusika oli samuti hea. Kõige enam naersin kohas, kus pikkade juustega peremees ütleb: "Run, rabbit! Run, rabbit! " :))
5,5/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas KiiZ » 01. August 2007, 19:06

alahinnatud film minu arust. õudne ta ei olnud, näitlejatöö jättis ka kohati soovida, aga siiski meeldis see film mulle väga. soundtrack oli väga hea, tegelased naljakad ja sadistlikud. sheri moon mängis minu arust oma rolli päris hästi välja ja silmailu pakkus ka. varsti vaatan ära ka 'The Devil's Rejects'i, sest nii palju, kui ma Rob Zombielt näinud olen (Werewolf Women Of The SS'i trailer ja see film), on kogu aeg mingi kahtlane kiiks ta filmidel juures. ja sellise kiiksuga stuff läheb mulle peale. tore oli ka see, et film polnud šokeerimiseks mõeldud, nagu paljud teosed, mida ma vaatand olen. Seda sai rohkem nautida, kui näiteks 'The Last House on The Left'i, Ilsa filme, 'Cannibal Holocaust'i või mingit muud säärast soga.
loodan, et Zombie suudab ka 'Halloween'i remake'i hea teha, sest 'halloween'i seeria pole üle pika aja korralikku filmi saanud.
Lõpuks mainin ära ka selle, et kuidagi on nii, et need filmid, mida ma enne vaatamist pikalt uurin, on alati head, nagu ka selle filmiga. Hoolimata halbadest arvamustest , mida ma filmi kohta lugesin, arvasin, et ma ei pea pettuma. Ning nii juhtuski. Rob Zombiel on uus austaja.
7/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 153 külalist

cron