Titaanide kokkupõrge

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Titaanide kokkupõrge

PostitusPostitas Soprano » 11. November 2009, 21:01

Titaanide kokkupõrge

Clash of the Titans



Lihtsurelike poolt üles kasvatatud jumala poeg Perseus (Sam Worthington) ei suuda päästa oma peret allmaailma kättemaksuhimulise valitseja Hadese (Ralph Fiennes) käest. Perseus, kellel pole enam midagi kaotada, asub vabatahtlikuna juhtima ohtliku missiooni, mille eesmärgiks on peatada Hades enne, kui see Zeusi (Liam Neeson) troonilt tõukab ja maapealse põrgu valla päästab. Algab ohtuderikas teekond sügavale keelatud maailma südamesse, kus ootavad koletud deemonid ja hirmuäratavad elajad. Nendega võideldes saab Perseus võimaluse sepistada ise enda saatus.

"Titaanide kokkupõrge" on suurejooneline seiklusfilm, milles võimuvõitlus viib mehed kuningate ja kuningad jumalate vastu.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 19. Detsember 2009, 23:14

Vaatasin trailerit uuesti ja kuigi ma ei saa jätkuvalt ühe sellest naeruväärsest power metal muusikast olen ma väga erutunud ja ootan seda filmi tunduvalt rohkem kui "Iron Man 2"-te. Esiteks olin ma kunagi väga suur Kreeka mütoloogia fänn ja teiseks ei ole võimalik näha selle lõpus Krakenit ja tunda mitte mingisugust ootusärevust. Ja kuulge, see mao ja naise ristsugutis, keda viivuks näeb - kas tema on nagu kunagises Heraklese teleseriaalis Kevin Sorboga see nn "kõigi koletiste ema"? Nii palju, kui ma Kreeka mütoloogiat lugenud olen, pole sellisest olevusest sõnagagi mainitud, kuid Heraklese sarjas oli samasugune elukas täitsa olemas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 19. Detsember 2009, 23:20

Ma kardan, et see flopib miskipärast, kuid ootan ise ka, kuna olen mütoloogiaga piisavalt hästi kursis.
Wortington on hea valik.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 19. Detsember 2009, 23:24

Peaks originaali mälu värskenduseks üle vaatama, ei mäleta kuigi palju sellest. Ja siis tahaks PS3'e + seda... 8)

See muusika seal traileris on tõesti päris jube. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 19. Detsember 2009, 23:32

Ralf kirjutas:Ja kuulge, see mao ja naise ristsugutis, keda viivuks näeb - kas tema on nagu kunagises Heraklese teleseriaalis Kevin Sorboga see nn "kõigi koletiste ema"?

Oih, aegluubis uuesti vaatamine tegi selgeks, et see oli hoopis Meduusa. :)

SKORPION LÖÖB KOLM KORDA VASTU MAAD PÕMM PÕMM PÕMM !!!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas .Raimz. » 02. Märts 2010, 14:09

Selline Kreeka mütoloogia ja brutaalsed lahingud on ka mulle alati meeldinud. Vb on see loomalik käitumine ja verejanu inimeses kusagil hingesoppides muistsetest aegadest ikkagi säilinud, ise tappa ei taha aga mõnikord peab ikkagi nägema kuidas verd lendab (nagu kunagi kladiaatorite võitlust vaadati ja tänapäeval kõiki neid vägivaldseid spordialasid). Trailerit vaadates tulid flash back-id God of War mängudest. Ka seal oli pegasuse seljas ratsutamist ja hiiglasuured bossid. Igaljuhul ootan huviga seda filmi ja peatselt ilmuvat God of War III-me.

Võimalik SPOILER. Seos antud filmi ja God of War-i vahel. Igaks juhuks teen valgeks. Kus juures, God of War II-es on Perseus üks bossidest kellega Kratosel tuleb rinda pista. Lõpp on loomulikult GoW stiilis brutaalne, kel huvi siis video on siin http://www.youtube.com/watch?v=84GtMr0hb_8
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas 0ll » 14. Aprill 2010, 23:23

Kui ilmusid esimesed klipid, olin peaaegu kindel, et lähen seda kinno vaatama. Tundus selline lihtne ja lõbus meelelahutus - "antiikaja kõrbefantaasia", pole "Mummyst" saati midagi sellist näinud. Varstyi pärast seda tuli idiootne otsus fake 3D versioonist (mis 6 nädalaga valmis vägistati) - pole viga, vaatan tavalist...
Ja üllatus-üllatus, Tallinnas näebki filmi ainult "3D-s". Viimasel ajal on popp igasuguseid asju boikoteerida - tahaks loota, et vähemalt filmiveebi kasutajad ei hakka sellise pasa eest (kallimat) 3D piletihinda välja käima.

Mõned komplimendid:
this stands as THE defining moment we watched 3-D actually destroy a film and stand testament to the terrible, terrible idea of adding it in post-production. It is an effect so bad that it is all most of us can talk about. I know half a dozen critics who watched half of the film blurry rather than subject themselves to the torment of this bastardized hack job of a 3-D render; the rest of us suffered in silence, occasionally checking out the shot composition by lowering our glasses for a moment, repeatedly. How bad is it? See it in 2-D if at all possible. Do not, under any circumstances, watch the 3-D version of this film.
aintitcool.com

If I were you I'd avoid the 3-D version of Clash of the Titans. It's a stunningly ineffective post-production "3-D conversion," and this is not a film that was actually created with 3-D in mind. I've not seen the "traditional" version yet, but I'd be willing to wager my entire blu-ray collection that the 2-D looks a lot better than the chintzy 3-D version does.
cinematical.com

That conversion, make no mistake, is a pure scam. It represents an easy way to bilk a few extra bucks out of each audience member. Not only is nothing added by this conversion, but when you see characters whose heads are misshapen by the effect, or others who seem to be in a totally different scene from the people around them, you’ll realize that something has quite definitely been taken away. Clash of the Titans is a movie without any life force to spare; converting it to 3D is about as kind as asking someone to make out with Medusa.
slashfilm.com

Või pisut staažikam kriitik Kenneth Turan, LA Times:
It's doubtful that records are kept about this sort of thing, but consider the possibility that "Clash of the Titans" is the first film to actually be made worse by being in 3-D.
jne

Loodan väga, et see jura Eestis korralikku kassat ei tee - kui teeb, tuleb terve ports temasuguseid järgi... Konkreetne film on arvustuste järgi juust nii ehk teisiti, aga oleks äärmiselt kahju, kui mõned potentsiaalselt head filmid samamoodi ära rikutakse.

Uh, palju parem tunne kohe...
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 15. Aprill 2010, 09:06

Kuigi olin ka lootnud et film tuleb 2D-s käisin vaatasin selle 3D verisooni ära(kuigi mulle 3D filmid ei meeldi) aga peale filmi oli kyll tunne et ega vahet ei oleks olnud kas ta oli 3D v6i oleks olnud 2D-s yhtemoodi jama oleks ikka olnud.Muidugi 3D-ks oli ta ilmselgelt tehtud seepärast et saada rohkem raha, sest kui tavaliselt on neil filmidel nii et 3D efektid on need mis just teevad filmi paremaks siis sellele filmile ei annud see midagi juurde ning eriefektid oleksid olnud ka 2D-s sama head.
Aga film oli kyll ikka igav kuigi mulle Kreeka mütoloogia teema muidu meeldib.Aga näitlejad ja eriefektid olid siiski head nii et 5/10

See oli mu esimene 3D film Soomes ja avastasin et siin on prillid poole kergemad, kui Eestis mis tegi filmi vaatamise palju mugavamaks.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 15. Aprill 2010, 23:11

Mina vaatasin filmi 2D's. Filmi käigus ei olnud kordagi sellist tunnet, et oleks vale otsuse teinud aga see selleks.
Kuidas on nii, et mõni mees näeb unes mingit robotit>teeb sellest filmi, teisegi (mõlemad on pealtnäha tavalised USA "hollywoodi actionid">ometigi 2. osa lõpus kui mõni mees sulatusahju end laseb, on vähemalt minul teinekord silm märg (ja ma tean, et ma pole ainus).Teisel mehel aga on käes päris hea killuke kreeka mütoloogiast>võimalus arendada tegelasi, rääkida vaatajatele nende lugusid>aasta on 2010 - eriefektid võiks olla päris head (nad ei olnud kõige hullemad) > ometigi - filmilõpuks I don't give a rat's ass about peategelased :(

Minu jaoks on see film igatahes pettumus. Sam ütles õigesti - "ei enamat kui tavaline popkornikas". Ei mingit peategelaste arengut ja nagu ma hiljem lugesin - suht olulised pointid oli üldse välja jäetud.

Plussiks oli see, et ilusad naised olid ja mõned suuremad plaanid olid ka ok. Aga muidu ikkagi pettumus.

hädaga 6/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas kigents » 17. Aprill 2010, 00:29

Pole küll orginaali näinud aga see oli päris hea.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kidd » 17. Aprill 2010, 06:56

Mul hakkab sellest 3D siiber saama, film oleks palju parem normaalsena ja paremini jälgitav. Algus oli paljulubav, lõpp hakkas kergelt meenutama mingit Sõjaprintsess Xena episoodi. Ütleks, et täiesti klassikaline kollifilm - võidetud paha kukub alati kuskilt alla, koletisel on palju hambaid ja möirgab alati koledal häälel kui ilmub.... jne.

Positiivse poole pealt meenutaks hea sõnaga Hadest (see kutt oskas siseneda :) ) ja džinne, üleüldse nägid jumalad päris head (suursugused) välja, nagu peab.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Defka » 18. Aprill 2010, 18:37

Nowitzki kirjutas:See oli mu esimene 3D film Soomes ja avastasin et siin on prillid poole kergemad, kui Eestis mis tegi filmi vaatamise palju mugavamaks.


Ära aja jama, kinobussi papist prillidest nad kindlasti kergemad ei olnud. Kui saladus pole, mis imeprille siis soomlased kasutasid?
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Nowitzki » 18. Aprill 2010, 19:20

Defka kirjutas:
Nowitzki kirjutas:See oli mu esimene 3D film Soomes ja avastasin et siin on prillid poole kergemad, kui Eestis mis tegi filmi vaatamise palju mugavamaks.


Ära aja jama, kinobussi papist prillidest nad kindlasti kergemad ei olnud. Kui saladus pole, mis imeprille siis soomlased kasutasid?



Umbes sellised nad olid,ainult raam oli minu mälu järgi ikka natuke 6hem...
Pilt
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Defka » 18. Aprill 2010, 21:34

Nowitzki kirjutas:
Defka kirjutas:
Nowitzki kirjutas:See oli mu esimene 3D film Soomes ja avastasin et siin on prillid poole kergemad, kui Eestis mis tegi filmi vaatamise palju mugavamaks.


Ära aja jama, kinobussi papist prillidest nad kindlasti kergemad ei olnud. Kui saladus pole, mis imeprille siis soomlased kasutasid?



Umbes sellised nad olid,ainult raam oli minu mälu järgi ikka natuke 6hem...
Pilt


Pilt Cinamoni omadest nad kergemad ei tundu.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Nowitzki » 18. Aprill 2010, 21:56

samasugused nagu Cinamoni omad olidki, ma ei ole lihtsalt seal veel käinud ja läks yltse meelest ära et Cinamon ka olemas ja seepärast ei m6elnudki et seal v6ivad teised prillid olla kui Plazas.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist

cron