Valitse minu üle

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Valitse minu üle

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Oktoober 2009, 23:22

Valitse minu üle

Reign Over Me



Edukas hambaarst Dr. Alan Johnson (Don Cheadle) kohtub üle pika aja taas oma kunagise kolled�i toakaaslase Charlie Finemaniga (Adam Sandler), kes kaotas oma kogu perekonna 11. septembri terroriaktis. Charlie on maailmast ja inimestest täielikult eraldunud ning ta veedab oma päevi arvutimänge mängides ja elektrilise rolleriga linna peal sõites. Alan püüab teda aidata, aga üksindusse jäänud Charlie ei suuda ega taha mitte kellegi abi vastu võtta. Nüüd on Charile aga leidnud oma vana sõbra ja see asjaolu võibki olla võti leinast ülesaamiseks.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 01. November 2009, 00:02

Hea draama ja seda eriti tugeva karakteriarenduse poolest ning muidugi on Sandleri osatäitmine see, mis kõige enam silma paistab. Palju teemasid, hästi jagatud ekraaniajad, mõtlemapanev sisu. 8/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Malcolm » 06. November 2009, 18:46

Teenimatult tähelepanuta jäänud film. Don Cheadle on oodatult tasemel, ent üllatab tõepoolest Adam Sandler nii tema kohta ebatüüpiliselt kujutatud karakteri kui igati tõsiseltvõetava rollisooritusega. Tugev ja olulise sisuga draama. 8/11
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Spellbound » 09. November 2009, 22:38

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 06. Jaanuar 2011, 23:17

Nii et pärast lähedastest traagiliselt ilma jäämist muutume ebaviisakateks ja ülbeteks imbetsillideks, kelle käitumine on täiesti põhjendamatu ja suust välja tulev jutt seosetu ja segane. Või ei... tegemist on lihtsalt väga halva filmiga. Vilets stsenaarium ja nõrk režii, Adam Sandler, kes kohati tõesti positiivselt üllatab, ent hetk hiljem tõestab, kui piiratud võimete ja talendiga näitleja ta tegelikult on. Mitmed stseenid on justkui Tommy Wiseau "The Room'ist" pärit. Naeruväärselt halb film.

1/5
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Loop » 06. Veebruar 2011, 00:56

eerik adam sandlerist :

eerik kirjutas:Kui järele hakata mõtlema, siis A. Sandler on ainus näitleja, keda ma ei kannata. Aga õnneks pole tal ka vist ühtegi rolli mõnes heas filmis olnud, mida tasuks vaadata. Aga pean tunnistama, et idiootide ja hälvikute mängimine tuleb tal üsna loomulikult välja, huvitav miks nii? ;-)


+ selle filmi kokkuvõte sul ? ma lihtsalt ei saa sellest praegu mööda vaadata , esiteks sandleri kohapeal , kui on üldse naljakamaid tegelasi kui sandler siis tundub see sina olevat , pole elusees kuulnud et keegi teda nimodi maha teeks. enamus filme kus ta on, on naljakad , need ajavad naerma , SANDLER ajab naerma ta on mõnus koomik , siuke pühapäevahommikusepannkoogikoomik . ma ei saa aru mis huumorit sina püüad ? sandler on kick-ass vana , ma ei suuda uskuda et keegi temast nimodi räägib, seleta siis mis tas nii haledat ja kannatamatut on ?
ta on sitt koomik ja mängib halbades filmides . kuid nüüd me leiame siiit ohooo ,DRAAMA, sellise filmi , loen siin rahulikud neid kommentaare ja oi!! milline üllatus , sina eerik . see pole kömöödia , siin pole hälvikuid ega idiooote , aga noo adam sandler on sees , kurat mulle ei meeldi see mees , ma panen sellele filmile ühe . NO MORE SANDLER ! NO MORE SANDLER ! ära hakka mulle ajama et ma ei lugenud su postitust mis sa sellest filmist arvad , kuid arusaadav et need pole põhjused miks sa sellele 1 virutasid
ma ei ole seda filmi ise näinud , aga plaanis täna või homme ette võtta . vaatan kas väärib rohkemat kui 1te punni .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Loop » 06. Veebruar 2011, 05:24

eerik kirjutas:Nii et pärast lähedastest traagiliselt ilma jäämist muutume ebaviisakateks ja ülbeteks imbetsillideks, kelle käitumine on täiesti põhjendamatu ja suust välja tulev jutt seosetu ja segane. Või ei... tegemist on lihtsalt väga halva filmiga. Vilets stsenaarium ja nõrk režii, Adam Sandler, kes kohati tõesti positiivselt üllatab, ent hetk hiljem tõestab, kui piiratud võimete ja talendiga näitleja ta tegelikult on. Mitmed stseenid on justkui Tommy Wiseau "The Room'ist" pärit. Naeruväärselt halb film.

1/5



vaadatud . film oli väga-väga kaasahaarav, ma mõtlesin et tsekiks vähe seda film , vaataks mõnda kohta ...aga see võlus mu kohe ära mis tõttu panin algusesse ja vaatasin kohe järjest lõpuni ära . väga tundeline draama , tiksus mõlemat pidi , südantvalutavalt kurb kuid jälle vahepeal nii muigama panevalt siiras . soovitan , ja sandler pani hästi . huvitav ol iteda selles rollis näha 7.5/10

jou eerik ä , ma ei usu , et me sellisteks muutume . ma pakun, et me oleme rõõmsaimaist rõõmsad , ostame suhkruvatti ja lähme sõpradega loomaaeda . idioot . kui sul sellist kogemust pole olnud , et su 3 tütart ja naine saavad korraga surma , siis ära tule siia psühhiaatrit mängima .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Valitse minu üle

PostitusPostitas Rain » 02. Oktoober 2011, 22:42

Üllatavalt hea, tugev draama, mis kohe veab sind aina edasi filmi vaatama. Ja väike huumor sobis ka vägagi hästi asja juurde. Polegi vist Sandlerit nii depressiivses rollis näinud, aga väga hea näitlejatöö tema poolt.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Valitse minu üle

PostitusPostitas Pixie » 22. Märts 2012, 01:34

Esialgu ei paista film silma millegi erilisega, kuid korralikult edasi vaadates suutis panna kaasa elama. Vist kõige tõsisem Sandler'i roll, mida näinud olen. Veidi harjumatu, kuid jäin sooritusega rahule. :) Don Cheadle'i tegelane Alan jättis väga sümpaatse mulje - hea kannatlikkuse ja suure südamega mees. Parim koht oli stseen, kus Charlie esimest korda Alan'ile oma perest ise rääkima hakkas. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 170 külalist

cron