Reede 13: Osa 6 – Jason elab

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Reede 13: Osa 6 – Jason elab

PostitusPostitas Cochrane » 24. Aprill 2005, 00:49

Reede 13: Osa 6 – Jason elab
Friday the 13th Part VI: Jason Lives (1986)

Tommy (Thom Mathews) läheb Jasoni hauale, tahtes veenduda, et Jason on surnud. Juhuse läbi juhtub just vastupidine ja Jason ärkab ellu. Nüüd suudab vaid Tommy peatada Jasoni uut mõrvaseeriat.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Reede 13: Osa 6 – Jason elab

PostitusPostitas Rasmus » 23. Aprill 2012, 15:17

Endiselt sama hea. Tundub, et need osad ei hakkagi halvemaks muutuma, nagu varem hoiatati. Aknast lennati seekord välja, mitte sisse, see oli tore üllatus. :) Mõtlesin, et lasen selle zombi-värgi pärast hinnet veidi alla, aga film lõppes lihtsalt nii hästi, et ei suutnud seda teha. Ilmselt kõige parem lõpp nende kuue osa jooksul, mida näinud olen.
Ja selle filmi muusika oli tõsiselt tasemel. Parem kui eelmistel.

Hindeks ümardatult 8/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

7/10

PostitusPostitas Ralf » 22. Juuni 2013, 20:43

"Friday the 13th" on õudusfilmiseeria, mis mind alati külmaks jätnud on. Järjed omavahel jamasti seotud ning nende teostus jätab enamjaolt soovida. Üks hokimaski ja matšeetega jobukakk saab minu arvates maksimaalselt kahe filmi jagu huvitav olla. Aga see kuues osa mulle meeldis.
Võib-olla selle pärast, et viies oli selline ajukääbustest pungil - ja äärmiselt totter - poolkõvaga laskmine, kus horrori roll oli väga minimaalne, ja see on jälle pigem klassikaline õudusfilm, mis ei võta end liiga tõsiselt, aga suudabki tänu sellele hoida korraga üleval head atmosfääri ja olla samas ka päris naljakas. Vahepeal nagu üritati julgelt nalja teha ja see tuli neil vabsee kenasti välja, naersin filmiga ilusti kaasa. See uus Tommy Jarvis meeldis ka rohkem kui Corey Feldman. Hästi lavastatud ja kirjutatud autokino-õudusfilm.

Ma nüüd ei teagi, kas see James Bondide avatiitrite matkimine alguses Jasoniga oli kõige idiootsem või siis kõige geniaalsem asi, mida ma selles filmisarjas näinud olen...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Reede 13: Osa 6 – Jason elab

PostitusPostitas CM-Girl » 28. Detsember 2015, 00:48

Seeria teine lemmikfilm. Huumor on ka alati tore. :) 9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 160 külalist