(500) päeva armastust

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 23. Detsember 2009, 23:42

Soprano kirjutas:Autumn (Y)


Oojaa:) Suve nähes oli nagu "wow" aga Sügist nähes oli "uauauiuau"
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Jolt » 24. Detsember 2009, 00:05

Sügis oli üks väheseid momente, mis mulle 500 days'i puhul ei meeldinud. Kõige rohkem kärpis positiivseid emotsioone just too lõpuhetk. Ning asi oligi selles, et Suvi on väga omapäraselt ilus ja Sügis on lihtsalt meh, tüüpiline hotchick kuskilt kataloogist (ma ei ole FNL'i näinud, mul puudub igasugune varasem seos temaga ja minu jaoks oli ta lihtsalt blank beautiful face).

Võibolla kartis lavastaja, et ei suuda niivõrd napilt ekraanil oleva karakteriga kehtestada ideed, et ka näiliselt ideaalne kaaslane võib asenduda kellegi veelgi paremaga, kuid kõrvutatuna Zooey omapärasesega oli see standardselt ilus variant minu jaoks häiriv. Oleks ennemini vaadanud mõned minutid pikemat filmi, kus veidi arukamas dialoogis selgub, et nende tegelaste vahel on tugevat keemiat. Standardselt ilusam = parem oli liiga tugev klišee filmis, mis oli sellele eelnevalt trotsinud peaagu kõiki romantilise komöödia (sundliigitus) tüüphetki.


Muidu, enda elus on lihtsalt liiga lähedane asi läbielatud nii et samastumine oli väga ulatuslik (ei, ma ei ole IKEAs kodu mänginud või miskit sarnast ning ei usu, et minus oleks palju avamata potentsiaali, kuid siiski). Paari selge miinusega film, mille kallal küünilised inimesed võiks nokkida, kuid iseendale on (500) Days kindlalt üks 2009 aasta suurimaid lemmikuid.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas eerik » 08. Jaanuar 2010, 15:58

Alates 15. jaanuarist Tartu Cinamonis.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Highlander » 08. Jaanuar 2010, 21:58

7/10
Highlander
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 03. Jaanuar 2010, 00:55

PostitusPostitas Peterzel » 17. Märts 2010, 22:44

filmi suurimaks tugevuseks on elutruudus. Usun, et paljud 30+ vaatajad leiavad filmist tuttavaid hetki oma elust. Sellise elupeegeldamise koha pealt on film erinev teistest seninähtutest. Muhe huumor lisaks.

8/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

Re: (500) päeva armastust

PostitusPostitas Pixie » 14. September 2011, 00:02

Äärmiselt positiivne üllatus. Meeldis nii tempo, kaameratöö kui ka huumor. Midagi täpselt minu jaoks. :)) Alguses olin segaduses, et kas näidatakse olevikku või minevikku, aga kui ära taipasin, et selleks need numbrid ongi (duhh!), hakkas taoline loo rääkimise viis meeldima.

Kas viga oli minus, et ma ei saanud filmi vaatamise ajal aru, et Rachel on peategelase õde? Teine miinus oleks Autumn'i liigne perfektsus, samas arvan seda esmamulje põhjal. Kuna tegemist ei olnud tõesti järjekordse ebaoriginaalse armastuslooga, vaid mõnusalt paeluva teosega, panen hea meelega 9/10. :)

'I'm stalking... starving!' :D
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: (500) päeva armastust

PostitusPostitas lostinthemist » 22. Detsember 2012, 01:30

Üllatavalt meeldiv film. Pisikesed huumorikillud lisasid särtsu nagu näiteks Harrison Ford. Ebalineaarse ülesehitusega hoidis huvi üleval ja pani kaasa mõtlema, mis nende vahel ometigi juhtus. Joseph Gordon-Levitt peategelasena oli naelapea pihta, kuid Deschanel jäi minu silmis pisut nõrgaks. Ilus on ta küll, kuid näitlejatöö vajas minu silmis natuke rohkem lihvi, samas mulle meeldis tohutult tema karakter ning leidsin mitu ühist joont temaga, sest ma ise hindan ka näiteks tohutult vabadust.
"500 Days of Summer" meeldis mulle esimesest kaadrist saadik, aga tõeliselt heaks läks see just siis, kui öeldi
Spoiler :
"I think you're just remembering the good stuff," mis tagajärjel hakkasid kooruma välja Summeri halvad küljed ja sellega koos mõistsin ise ka, kui mõtlesin kiiruga tagasi oma eelmistele suhetele - no kurat raisk, ongi nii tegelikult. Igatahes, see stseen ja järgnevad oli nn "jäämurdja," mis tegi filmi minu jaoks tõeliselt heaks.

8,5/10

Darling... I don't know how to tell you this, but... there's a Chinese family in our bathroom. :irw:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron